TV box z 2GB Kodi Andek 5.1
99°Zakończono

TV box z 2GB Kodi Andek 5.1

3
lip 4. 2016
Calkiem wydajny box za niska cene. Amlogic S905 i 2 GB ramu ( to dla tych co wiecej rdzenioof winncyje raamoooff) a wedlugu specyfikacji jest tez LAN 1GB.
Mozna jeszcze jakis PlantePlus dolozyc -5%
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Wygląda na kolejny klon "MXQ" bez jakiegokolwiek wsparcia i aktualizacji. Pewnie standardowo problemy z przegrzewaniem się (na CPU radiator z gumopodobnego tworzywa). Pewnie tez identyfikuje się jakoś dziwnie i 80% aplikacji z Google Play będzie niedostępnych w markecie. Trudno takie wynalazki polecać.
Oczywiście o Netflixie w HD i innych appkach wymagających DRM do odtwarzania filmów można na 100% zapomnieć.
Zbanowany
pepper01lip 4. 2016

Wygląda na kolejny klon "MXQ" bez jakiegokolwiek wsparcia i aktualizacji. …Wygląda na kolejny klon "MXQ" bez jakiegokolwiek wsparcia i aktualizacji. Pewnie standardowo problemy z przegrzewaniem się (na CPU radiator z gumopodobnego tworzywa). Pewnie tez identyfikuje się jakoś dziwnie i 80% aplikacji z Google Play będzie niedostępnych w markecie. Trudno takie wynalazki polecać.Oczywiście o Netflixie w HD i innych appkach wymagających DRM do odtwarzania filmów można na 100% zapomnieć.


Szukam taniego TV BOXa z 2GB ramu, do 50$

Jaki polecasz?
lukiw22lip 4. 2016

Szukam taniego TV BOXa z 2GB ramu, do 50$Jaki polecasz?Może coś Beelink z 2GB RAM, 16GB ROM i 1GB LAN. Przynajmniej będzie jako taki support w postaci aktualizacji, a z droższych WeTek (niektóre ich modele mają też wsparcie DRM)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy