21°
Zakończono
TV BOX - Voyo V2 [ 2GB RAM / 32 GB RAM ] - Win10 - z baterią @Gearbest
TV BOX - Voyo V2 [ 2GB RAM / 32 GB RAM ] - Win10 - z baterią @Gearbest
Urządzenia mobilneOkazje GearBest

TV BOX - Voyo V2 [ 2GB RAM / 32 GB RAM ] - Win10 - z baterią @Gearbest

TV Box z własną baterią i Windowsem 10

Cena: 69,99$ x 3,9 zł = 273 zł
Kod: CPVY2

Specyfikacja:

29831-5HxxI.jpg
Zdjęcie:

29831-EUW87.jpg

11 Komentarzy

Nie wiem czy update z Windows 8.1 do Windows 10 jest wciąż możliwy za free.

TheNobody21 min

Nie wiem czy update z Windows 8.1 do Windows 10 jest wciąż możliwy za free.Jest metoda. Dla korzystających z ułatwień dostępu nadal jest za free:
dobreprogramy.pl/Win…tml

TheNobody24 min

Nie wiem czy update z Windows 8.1 do Windows 10 jest wciąż możliwy za free.Teoretycznie nie, praktycznie tak. Działają klucze z Windowsa 7 i 8 (ale chyba tylko te boxowe), ewentualnie jak system 7 lub 8 był aktywowany to 10 tez powinna się aktywować bez kucza. A update można zrobić za darmo choćby korzystając z tej strony:
microsoft.com/en-…ade

Oczywiście Microsoft nie sprawdza, czy ktoś faktycznie potrzebuje pomocy czy jest niepełnosprawny. Po prostu robisz update i tyle, powinno śmigać.

Powiem tak, Intel atom jest słaby, nc+ go tnie jak cholera, kodi na filmach FHD tnie co jakiś czas. Jak masz film na dysku ok działa, ale nie bezpośrednio z sieci. PS co ciekawe YouTube działa idealnie nawet w FHD. Jak zacznie zaciągać dowolną aktualizację, urządzenie nie do użytku - tnie się wszystko. Miałem modecoma, oddałem. Wolałem włączyć kompa by mi obrazu nie ścigało

TheNobody14 godz., 20 min

Nie wiem czy update z Windows 8.1 do Windows 10 jest wciąż możliwy za free.


Lepiej nie aktualizować tego typu sprzętu do Win10. Wbrew zapewnieniom Microsoftu o identycznych wymaganiach, o lepszej optymalizacji, W10 tnie 5x bardziej niż 8.1. Przez moją głupotkę i aktualizację do 10, mój tablet stał się bezużyteczny.

Tylko modecom w wersji 32 GB oraz Kiano ma już Windows 10, a w nim nie da się zablokować instalacji nowych aktualizacji. Sądzę że lepszym rozwiązaniem jest urządzenie na androidzie

owoqan13 godz., 5 min

Lepiej nie aktualizować tego typu sprzętu do Win10. Wbrew zapewnieniom Microsoftu o identycznych wymaganiach, o lepszej optymalizacji, W10 tnie 5x bardziej niż 8.1. Przez moją głupotkę i aktualizację do 10, mój tablet stał się bezużyteczny.Wyłącz efekty przejść itp.

pwilLis 4.

Wyłącz efekty przejść itp.

​Wyłączyłem wszystko co się dało, ale różnica była żadna - w tle wciąż agresywnie zamulały różne procesy Microsoftu.

owoqan5 godz., 52 min

​Wyłączyłem wszystko co się dało, ale różnica była żadna - w tle wciąż agresywnie zamulały różne procesy Microsoftu.A próbowałeś zostawić na 24h włączony, żeby się wszystko poindeksowało, poaktualizowało?

pwil3 godz., 22 min

A próbowałeś zostawić na 24h włączony, żeby się wszystko poindeksowało, poaktualizowało?

​Owszem, po kilku godzinach w końcu nieco się odmulał. Do czasu aż cudowny Win10 nie uznał, że znowu musi aktywować swoje procesy Czyli urządzenie praktycznie zrobiło się bezużyteczne. Co ciekawe, na starszym już komputerze ojca, na którym W7 działał akceptowalnie, na W10 sytuacja podobna jak z tabletem. Ot, mityczna optymalizacja wg Microsoftu.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst