Niestety, ta okazja wygasła 3 minuty temu.
145°
12
Opublikowano 2 dni temu

Tunezja - wielobarwna mozaika

1.629zł
Awatar użytkownika Jon23
Opublikowane przez
Jon23
Dołączył w 2020
5
7

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Podróże

Znajdź więcej okazji Podróże

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

NOWOŚĆ! • Tunis • legendarne miasto Kartagina • Kairouan - święte miasto islamu • saharyjskie wydmy • Chott Jerid - wielkie słone jezioro • Djerba • Sousse - medyna • Sidi Bou Said - tunezyjskie Santorini • dla chętnych tydzień pobytu na Djerbie!

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym Polska - Tunezja - Polska z opłatą lotniskową, transfery klimatyzowanym autokarem na terenie Tunezji, 7 rozpoczętych dób hotelowych w hotelach ***, 7 śniadań i 7 obiadów zamiennych z obiadokolacjami, opiekę polskojęzycznego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).Cena nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, napiwków, (kwota ok. 120 EUR/os. płatna pilotowi imprezy), zakupu wycieczek fakultatywnych wymienionych w programie, oraz dodatkowych posiłków nie wliczonych w cenę imprezy turystycznej i innych wydatków osobistych.

UWAGA! Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości od 1 do 3 TND/osoba/dzień. Osoby poniżej 12 roku życia są zwolnione z obowiązku płacenia podatku turystycznego. Podatek jest płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu. Dodatkowo pragniemy zwrócić uwagę, że Klienci jadący na imprezę „Tunezja - wielobarwna mozaika” z przedłużeniem o drugi tydzień wypoczynku są zobowiązani do opłacenia podatku dwukrotnie: zarówno w części objazdowej, jak i w części pobytowej.
Rainbow Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mustasz
  mustasz
  Minus za beznadziejny tytuł wrzutki.
 2. Awatar użytkownika zlotydwajsciadziewiec
  zlotydwajsciadziewiec
  Przydałby się termin w opisie
 3. Awatar użytkownika Yama_micha
  Yama_micha
  Co się czepiacie ?????
  Chłopak się śpieszył aby nikt go nie wyprzedził .
 4. Awatar użytkownika J10
  J10
  Czy tam teraz nie ma podwyższonego zagrożenia zamachami terrorystycznymi?
  Awatar użytkownika Miiki
  Miiki
  No być może i co z tego. Najtańsze loty są do miejsc objętych konfliktem lub tuż po zamachach
 5. Awatar użytkownika Vindex
  Vindex
  Wycieczkę polecam - byłem na niej miesiąc temu i mam bardzo pozytywne wspomnienia. Jeśli ktoś lubi objazdówki i nie ma zbyt wysokich wymagań co do hoteli to warto się wybrać - przed wyjazdem warto jednak zerknąć na prognozę pogody bo dla niektórych może być za ciepło (zwłaszcza na Saharze)
 6. Awatar użytkownika Ozzie89
  Ozzie89
  Tego nie do końca rozumiem; "Cena nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, napiwków, (kwota ok. 120 EUR/os. płatna pilotowi imprezy), zakupu wycieczek fakultatywnych wymienionych w programie, oraz dodatkowych posiłków nie wliczonych w cenę imprezy turystycznej i innych wydatków osobistych."

  Napiwki płacimy pilotowi imprezy? Jak to niby działa? Skoro 120 euro to koszt biletów wstępu, jak rozumiem do miejsc wymienionych w programie to w jakim sensie cena nie obejmuje zakupu wycieczek fakultatywnych wymienionych w programie. Z resztą jeśli są wymienione w programie to nie są fakultatywne.

  To co się obecnie dzieje z tymi wyjazdami to jest komedia. W zasadzie jest to po prostu próba oszukania klientów. Czy uokik nie może z tym zrobić porządku? Więcej kosztów poza podana ceną niż niby oferty biura.
  Awatar użytkownika tomasz.plawski
  tomasz.plawski
  Opis trochę z diupy, ale z tym płaceniem części pilotowi na miejscu w obcej walucie to generalnie chodzi o to, ze jak byś miał to zapłacić w cenie na miejscu tutaj, to musieliby wkalkulować ryzyko kursowe, doliczyć podatek VAT, ze cześć opłat jest pewnie ponoszona na miejscu „pozaksięgowo” więc nie ma „papierka” który można by tutaj rozliczyć więc się nie da wrzucić w koszty a co za tym idzie nie obniża podatku dochodowego itp. Itd. Suma Summarum nie zapłaciłbyś 120 Eur za osobę tylko równowartość 240 jak nie więcej. Co do wycieczek fakultatywnych „w programie” a gdzie masz napisane ze są one w cenie?
 7. Awatar użytkownika Gaderypoluki
  Gaderypoluki
  Już po... 2129
Awatar użytkownika