Tuner telewizji cyfrowej do Xbox One z UK za ~45 zł z dostawą @thegamecollection.net
430°Zakończono

Tuner telewizji cyfrowej do Xbox One z UK za ~45 zł z dostawą @thegamecollection.net

16
lut 1. 2017
Tuner telewizji cyfrowej do konsoli Xbox One za 8,95£ z dostawą (ok. 45zł).
"Dzięki tunerowi TV cyfrowej dla Xbox One możesz oglądać ulubione kanały. Zatrzymuj odtwarzanie, przewijaj do przodu i wstawiaj okno telewizji obok okna gry. Dzięki przewodnikowi OneGuide najciekawsze kanały, gry, aplikacje z dziedziny rozrywki i filmy są zawsze pod ręką. Teraz podczas gry możesz nawet streamować telewizję na żywo na tablet lub telefon. Wystarczy podłączyć antenę telewizji cyfrowej do gniazda koncentrycznego
 • Oglądaj telewizję w jakości HD na Xbox One – dzięki tunerowi TV cyfrowej dla Xbox One możesz oglądać niekodowane kanały telewizyjne zgodne ze standardami DVB-T, DVB-T2 i DVB-C bez konieczności zmiany wejścia telewizora.
 • Odtwarzanie telewizji w trybie Snap – tryb Snap umożliwia oglądanie telewizji w małym bocznym oknie, i pozwala korzystać z reszty ekranu do gry, komunikacji za pomocą Skype lub korzystania z innych aplikacji.
 • Wstrzymaj program na żywo – teraz możesz wstrzymać transmisję ulubionego programu, kiedy tylko masz ochotę zrobić sobie przerwę.
 • Lista programów TV w przewodniku OneGuide – pełna lista dostępnych programów telewizyjnych jest dostępna w przewodniku OneGuide.
 • Ulubione kanały w przewodniku OneGuide – stwórz własną listę ulubionych kanałów w przewodniku OneGuide i decyduj o tym, co chcesz oglądać.
 • Głosowe strojenie kanałów – dzięki przewodnikowi OneGuide możesz błyskawicznie włączać ulubione kanały TV, mówiąc na głos ich nazwy.
 • Przewodnik OneGuide w aplikacji SmartGlass – teraz masz pełen dostęp do przewodnika OneGuide w aplikacji SmartGlass, która umożliwia strojenie kanałów na telewizorze.
 • Telewizja na żądanie – w przewodniku OneGuide znajduje się informacja, które programy są dostępne na żądanie w aplikacjach wideo.
 • Stream Live TV: przesyłaj telewizję bezprzewodowo na inne urządzenia w domu za pomocą aplikacji Xbox na urządzeniach z systemem Windows 10 lub Xbox One SmartGlass na Windows, Windows Phone, iOS lub Android, Jest to możliwe, nawet kiedy na Xbox One trwa rozgrywka."

Aktualizacje społecznościowe
The Game Collection Okazje

Grupy

16 Komentarzy
Czy mając taki dekoder , będę zmuszony płacić abonament RTV ??
JanuszBiznesulut 1. 2017

Czy mając taki dekoder , będę zmuszony płacić abonament RTV ??

​Bez niego też zapłacisz
Hm, telewizory i ich tunery maja blokadę regionalna. Przykładowo mój Samsung jest zablokowany na kraje Beneluxu( kupiłem w NL ) i ni cholery nie chce działać w Polsce. Polecam sprawdzić jak jest w tym przypadku zanim kupicie.
mysiorlut 1. 2017

​Bez niego też zapłaciszNie mam TV ,tylko monitor podlaczony do Komputera, by moc przegladac Pepper
Edytowane przez: "JanuszBiznesu" lut 1. 2017
Ktoś próbował podłączyć to do PC?
blizzardodwlut 1. 2017

Hm, telewizory i ich tunery maja blokadę regionalna. Przykładowo mój Sa …Hm, telewizory i ich tunery maja blokadę regionalna. Przykładowo mój Samsung jest zablokowany na kraje Beneluxu( kupiłem w NL ) i ni cholery nie chce działać w Polsce. Polecam sprawdzić jak jest w tym przypadku zanim kupicie.


​spróbuj zmienić mu region

Postępuj wg instrukcji:

F series smartydns.com/sup…es/

H / HU series
siptv.eu/how…tml

J / JU / JS series
siptv.eu/how…tml

K / KU / KS series
siptv.eu/how…tml
Edytowane przez: "mistah" lut 1. 2017
PioKalut 1. 2017

Ktoś próbował podłączyć to do PC?

Nie da się
JanuszBiznesulut 1. 2017

Czy mając taki dekoder , będę zmuszony płacić abonament RTV ??Nie, bo płaci się za posiadanie TV a nie "dekodera" (a w tej okazji jest tuner).
pepper01lut 2. 2017

Nie, bo płaci się za posiadanie TV a nie "dekodera" (a w tej okazji jest t …Nie, bo płaci się za posiadanie TV a nie "dekodera" (a w tej okazji jest tuner).wg proponowanych zmian to i tak wszyscy będą płacić RTV z PiT. Jeśli twierdzisz że nie masz TV to będziesz musiał to udowodnić Zapowiada się ciekawie:)
Po co komu DVB-C bez CI ? Ale dla DVB-T można zakupić, + za okazję
mistahlut 1. 2017

​spróbuj zmienić mu region Postępuj wg instrukcji: F series http … ​spróbuj zmienić mu region Postępuj wg instrukcji: F series https://www.smartydns.com/support/change-region-samsung-smart-tv-f-series/ H / HU series http://siptv.eu/howto/sammy/country/h_series.html J / JU / JS series http://siptv.eu/howto/sammy/country/j_series.html K / KU / KS series http://siptv.eu/howto/sammy/country/index.html

Mam serie E dokładnie EH5300
Edytowane przez: "blizzardodw" lut 2. 2017
blizzardodwlut 1. 2017

Hm, telewizory i ich tunery maja blokadę regionalna. Przykładowo mój Sa …Hm, telewizory i ich tunery maja blokadę regionalna. Przykładowo mój Samsung jest zablokowany na kraje Beneluxu( kupiłem w NL ) i ni cholery nie chce działać w Polsce. Polecam sprawdzić jak jest w tym przypadku zanim kupicie.Czy w związku z tym postem tunery będą działały w Polsce?
d7ejkejlut 2. 2017

Po co komu DVB-C bez CI ? Ale dla DVB-T można zakupić, + za okazjęW UPC na przykład jest ~40 kanałów niekodowanych DVB-C i przymierzają się do wyłączenia pakietu analogowego.

Można pewnie seriale z Polsatu strumieniować na tableta
Edytowane przez: "pwil" lut 6. 2017
No tak fakt w UPC likwidując analog powpuszczali naziemną w standardzie DVB-C.
pwillut 6. 2017

W UPC na przykład jest ~40 kanałów niekodowanych DVB-C i przymierzają się d …W UPC na przykład jest ~40 kanałów niekodowanych DVB-C i przymierzają się do wyłączenia pakietu analogowego.Można pewnie seriale z Polsatu strumieniować na tabletaPonownie w promocyjnej (jeszcze lepszej) cenie.
6,5 GBP + 2 GBP wysylka do UE. Za rejestracje dostajemy 100 puntkow, ktorymi cene zbijamy o dodatkowe 0,25 GBP.
Platnosc paypal, lacznie 8,25 GBP ~ 41zł + ew prowizja banku (mnie finalnie wyszlo 42,90zł)
po 10 gbp
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst