Tuner telewizji cyfrowej do Xbox One z UK za ~45 zł z dostawą @thegamecollection.net
430°Zakończono

Tuner telewizji cyfrowej do Xbox One z UK za ~45 zł z dostawą @thegamecollection.net

16
lut 1.
Tuner telewizji cyfrowej do konsoli Xbox One za 8,95£ z dostawą (ok. 45zł).
"Dzięki tunerowi TV cyfrowej dla Xbox One możesz oglądać ulubione kanały. Zatrzymuj odtwarzanie, przewijaj do przodu i wstawiaj okno telewizji obok okna gry. Dzięki przewodnikowi OneGuide najciekawsze kanały, gry, aplikacje z dziedziny rozrywki i filmy są zawsze pod ręką. Teraz podczas gry możesz nawet streamować telewizję na żywo na tablet lub telefon. Wystarczy podłączyć antenę telewizji cyfrowej do gniazda koncentrycznego
 • Oglądaj telewizję w jakości HD na Xbox One – dzięki tunerowi TV cyfrowej dla Xbox One możesz oglądać niekodowane kanały telewizyjne zgodne ze standardami DVB-T, DVB-T2 i DVB-C bez konieczności zmiany wejścia telewizora.
 • Odtwarzanie telewizji w trybie Snap – tryb Snap umożliwia oglądanie telewizji w małym bocznym oknie, i pozwala korzystać z reszty ekranu do gry, komunikacji za pomocą Skype lub korzystania z innych aplikacji.
 • Wstrzymaj program na żywo – teraz możesz wstrzymać transmisję ulubionego programu, kiedy tylko masz ochotę zrobić sobie przerwę.
 • Lista programów TV w przewodniku OneGuide – pełna lista dostępnych programów telewizyjnych jest dostępna w przewodniku OneGuide.
 • Ulubione kanały w przewodniku OneGuide – stwórz własną listę ulubionych kanałów w przewodniku OneGuide i decyduj o tym, co chcesz oglądać.
 • Głosowe strojenie kanałów – dzięki przewodnikowi OneGuide możesz błyskawicznie włączać ulubione kanały TV, mówiąc na głos ich nazwy.
 • Przewodnik OneGuide w aplikacji SmartGlass – teraz masz pełen dostęp do przewodnika OneGuide w aplikacji SmartGlass, która umożliwia strojenie kanałów na telewizorze.
 • Telewizja na żądanie – w przewodniku OneGuide znajduje się informacja, które programy są dostępne na żądanie w aplikacjach wideo.
 • Stream Live TV: przesyłaj telewizję bezprzewodowo na inne urządzenia w domu za pomocą aplikacji Xbox na urządzeniach z systemem Windows 10 lub Xbox One SmartGlass na Windows, Windows Phone, iOS lub Android, Jest to możliwe, nawet kiedy na Xbox One trwa rozgrywka."

16 Komentarzy

Czy mając taki dekoder , będę zmuszony płacić abonament RTV ??

JanuszBiznesu7 min

Czy mając taki dekoder , będę zmuszony płacić abonament RTV ??

​Bez niego też zapłacisz

Hm, telewizory i ich tunery maja blokadę regionalna. Przykładowo mój Samsung jest zablokowany na kraje Beneluxu( kupiłem w NL ) i ni cholery nie chce działać w Polsce. Polecam sprawdzić jak jest w tym przypadku zanim kupicie.

mysior18 min

​Bez niego też zapłaciszNie mam TV ,tylko monitor podlaczony do Komputera, by moc przegladac Pepper
Edytowane przez: "JanuszBiznesu" lut 1.

Ktoś próbował podłączyć to do PC?

blizzardodw2 godz., 36 min

Hm, telewizory i ich tunery maja blokadę regionalna. Przykładowo mój Sa …Hm, telewizory i ich tunery maja blokadę regionalna. Przykładowo mój Samsung jest zablokowany na kraje Beneluxu( kupiłem w NL ) i ni cholery nie chce działać w Polsce. Polecam sprawdzić jak jest w tym przypadku zanim kupicie.


​spróbuj zmienić mu region

Postępuj wg instrukcji:

F series smartydns.com/sup…es/

H / HU series
siptv.eu/how…tml

J / JU / JS series
siptv.eu/how…tml

K / KU / KS series
siptv.eu/how…tml
Edytowane przez: "mistah" lut 1.

PioKa9 godz., 8 min

Ktoś próbował podłączyć to do PC?

Nie da się

JanuszBiznesu13 godz., 43 min

Czy mając taki dekoder , będę zmuszony płacić abonament RTV ??Nie, bo płaci się za posiadanie TV a nie "dekodera" (a w tej okazji jest tuner).

pepper012 godz., 55 min

Nie, bo płaci się za posiadanie TV a nie "dekodera" (a w tej okazji jest t …Nie, bo płaci się za posiadanie TV a nie "dekodera" (a w tej okazji jest tuner).wg proponowanych zmian to i tak wszyscy będą płacić RTV z PiT. Jeśli twierdzisz że nie masz TV to będziesz musiał to udowodnić Zapowiada się ciekawie:)

Po co komu DVB-C bez CI ? Ale dla DVB-T można zakupić, + za okazję

mistah20 godz., 28 min

​spróbuj zmienić mu region Postępuj wg instrukcji: F series http … ​spróbuj zmienić mu region Postępuj wg instrukcji: F series https://www.smartydns.com/support/change-region-samsung-smart-tv-f-series/ H / HU series http://siptv.eu/howto/sammy/country/h_series.html J / JU / JS series http://siptv.eu/howto/sammy/country/j_series.html K / KU / KS series http://siptv.eu/howto/sammy/country/index.html

Mam serie E dokładnie EH5300
Edytowane przez: "blizzardodw" lut 2.

blizzardodwLut 1.

Hm, telewizory i ich tunery maja blokadę regionalna. Przykładowo mój Sa …Hm, telewizory i ich tunery maja blokadę regionalna. Przykładowo mój Samsung jest zablokowany na kraje Beneluxu( kupiłem w NL ) i ni cholery nie chce działać w Polsce. Polecam sprawdzić jak jest w tym przypadku zanim kupicie.Czy w związku z tym postem tunery będą działały w Polsce?

d7ejkejLut 2.

Po co komu DVB-C bez CI ? Ale dla DVB-T można zakupić, + za okazjęW UPC na przykład jest ~40 kanałów niekodowanych DVB-C i przymierzają się do wyłączenia pakietu analogowego.

Można pewnie seriale z Polsatu strumieniować na tableta
Edytowane przez: "pwil" lut 6.

No tak fakt w UPC likwidując analog powpuszczali naziemną w standardzie DVB-C.
pwil9 godz., 3 min

W UPC na przykład jest ~40 kanałów niekodowanych DVB-C i przymierzają się d …W UPC na przykład jest ~40 kanałów niekodowanych DVB-C i przymierzają się do wyłączenia pakietu analogowego.Można pewnie seriale z Polsatu strumieniować na tabletaPonownie w promocyjnej (jeszcze lepszej) cenie.
6,5 GBP + 2 GBP wysylka do UE. Za rejestracje dostajemy 100 puntkow, ktorymi cene zbijamy o dodatkowe 0,25 GBP.
Platnosc paypal, lacznie 8,25 GBP ~ 41zł + ew prowizja banku (mnie finalnie wyszlo 42,90zł)

po 10 gbp
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst

  Najlepsi sprzedawcy