Niestety, ta okazja już wygasła
Tuner SKYMASTER IPTV-DVBT TNT-5 + darmowa telewizja TNTV - 60 kanałów
-138° Zakończono

Tuner SKYMASTER IPTV-DVBT TNT-5 + darmowa telewizja TNTV - 60 kanałów

AvatarUsunięty5458018
gru 8. 2017
Tuner umozliwia korzystanie z platformy telewizyjnej TWOJA NOWA TELEWIZJA TNTV.
Dzięki temu uzyskujesz dostep do kanałów naziemnej telewizji cyfrowej
oraz najlepszych kanałów oderowanych obecnie tylko na platformach
satelitarnych oraz w sieciach kablowych.


Twoja Nowa Telewizja TNTV umożliwia odbiór ponad 60 kanałów
telewizyjnych bezpłatnie. Za jedyne 9,90zł otrzymasz ponad 100 kanałów
telewizyjnych. W ofercie jest równiez Biblioteka filmów dla Dorosłych
VOD oraz pakiety z kanałami filmowymi i dokumentalnymi, sportowymi
premium oraz dla dzieci.


Usługa nie wymaga podpisywania umów, kosztownych instalacji oraz nie ma opłat aktywacyjnych.
* PONAD 60 KANAŁÓW TELEWIZYJNYCH BEZPŁATNIE!


* PONAD 100 KANAŁÓW TELEWIZYJNYCH I RADIOWYCH DOSTĘPNYCH W NAJLEPSZEJ CENIE NA RYNKU!


* BEZ UMÓW!


* BEZ OPŁAT AKTYWACYJNYCH
Aktualizacje społecznościowe
Zgodnie z regulaminem darmowe jest tylko 120 godzin:
"Abonent może bez wnoszenia Opłat korzystać z Pakietu Bezpłatnego w wymiarze 120 godzin w okresie 12 miesięcy. Po upływie 12 miesięcy lub przekroczeniu wymiaru 120 godzin, w zależności które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej, Abonent traci prawo do korzystania z Pakietu Bezpłatnego."

Grupy

18 Komentarzy
A w outlecie jest jeszcze o 20pln taniej, ale używany. Szczegóły w opisie przedmiotu.
Avatar
Usunięty54580
Wiem , nie wstawiałem teo bo:

  • urządzenie posiada ślady użytkowania (służyło testom)
  • głęboka rysa

ale moze ktos skorzysta z tej ceny

pozdro
To telewizja przez internet iptv
Ktoś korzysta z tej tv?
Oprócz ogólnodostępnych kanałów naziemnych, (nie licząc płatnych kanałów z "fikołkami") nie wiem czy ktoś znajdzie tam coś ciekawego... Zainteresowani chyba dobrze, żeby sprawdzili na ich stronie co "dostaną"....
Edytowane przez: "Kaza" gru 8. 2017
Ponad 60 kanałów w bezpłatnej ofercie... Brzmi super, tylko co z tego, skoro znakomita większość to kanały rosyjskie, tureckie, z telezakupami itp. Z polskich to w sumie jest to, co każdy ma poprzez antenę dvb-t. Pakiety też niby tanie, ale co z tego, skoro w nich też jest biednie?

To lista tych darmowych kanałów (pominąłem oczywiste kanały jak Polsat, TVP, TVN):

499398-rI1UZ.jpg
Źródło:

tntv.pl
Edytowane przez: "Seifu" gru 8. 2017
@Seifu
ale marketingowo 60 kanałów brzmi nieźle
Kazagru 8. 2017

@Seifu ale marketingowo 60 kanałów brzmi nieźle


Otóż to! Myślę, że ich target to ludzie 50-60+, którzy nie obeznani z internetem przychodzą do marketu RTV, widząc takie cudo na półce, skuszą się na "bogatą" ofertę. A jak jeszcze sprzedawca powie, że "paaanie, tu nie ma umów, abonamentu, płacisz pan kiedy chcesz, a jak nie płacisz to i tak masz ponad 60 kanałów", to taki człowiek myśli sobie, że złapał Boga za stopy. I tak się interes kręci.
@Seifu

Potencjalnie to może być jakaś alternatywa jak ktoś ma stary tv i musi kupić dekoder - choć te można kupić za kilkadziesiąt złotych. Realnie to większość pewnie tv i tak już ma z wbudowaną obsługa MPEG4.
Dodatkowo reszta tej "bogatej" oferty idzie via net i teraz pytanie ilu starszych ludzi, którzy mają jeszcze stare tv, będzie miało też neta?

Podsumowując, skoro i tak trzeba mieć antenę naziemną i dysponować netem, to lepiej kupić jakiś tv-box bo będzie wtedy kanałów i aplikacji vod po kokardkę.
Edytowane przez: "Kaza" gru 8. 2017
Niestety rozwieję wasze marzenia o darmowej telewizji:
"Abonent może bez wnoszenia Opłat korzystać z Pakietu Bezpłatnego w wymiarze 120 godzin w okresie 12 miesięcy. Po upływie 12 miesięcy lub przekroczeniu wymiaru 120 godzin, w zależności które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej, Abonent traci prawo do korzystania z Pakietu Bezpłatnego."
Szczerze mówiąc, to trochę lipne te kanały przepatrzyłem przekrój ramówki i szału nie ma. Ale jeśli Ktoś jest akurat na kupnie tunera dvb-t to czemu nie. 60 darmowych słabych kanałów jest lepsze niż kilkanaście darmowych słabych kanałów z naszych muxów.
@Roswell

łuhuhuuuu to już w ogóle petarda oferta....ja nawet się nie wgłębiałem w regulamin jak zobaczyłem "bogatą" listę tych "darmowych" kanałów....

czyli podsumowując...okazja z kiepskiej stała się beznadziejna
@Roswell Dodaj to moze wytluszczonym drukiem u góry.
Roswellgru 8. 2017

Niestety rozwieję wasze marzenia o darmowej telewizji:"Abonent może bez w …Niestety rozwieję wasze marzenia o darmowej telewizji:"Abonent może bez wnoszenia Opłat korzystać z Pakietu Bezpłatnego w wymiarze 120 godzin w okresie 12 miesięcy. Po upływie 12 miesięcy lub przekroczeniu wymiaru 120 godzin, w zależności które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej, Abonent traci prawo do korzystania z Pakietu Bezpłatnego."


Za nie podawanie tak istotnych informacji powinno się nimi zająć uokik - czy inny radiokomitet , to naprawdę skandal sprzedawać usługę telewizji jako darmową, ale zatajając że tylko 20 minut dziennie, bo tyle wychodzi przy 120 godzinach rocznie. Mniejsza o to że tych darmowych kanałów to nie da się oglądać, ale liczy się sam fakt wciskania takiego kitu i wprowadzania w błąd.
Edytowane przez: "FotX" gru 8. 2017
Ja nie ogladam juz tv od kad zepsul mi sie tv mam wiecej czasu na picie roznych alkoholi i czytanie ksiazek . Polecam na zime. Tv oglupia a ludziw dziela sie na tych co to zrozumieli lub nie. I tym haslem zakanczam ta wypowiedz gdyz aktualnie skonczylo mi sie łiski i czytam dalej suworowa.
Można trollowac zwracając towar po 120 godzinach
cebularzcebulionowygru 8. 2017

Ja nie ogladam juz tv od kad zepsul mi sie tv mam wiecej czasu na picie …Ja nie ogladam juz tv od kad zepsul mi sie tv mam wiecej czasu na picie roznych alkoholi i czytanie ksiazek . Polecam na zime. Tv oglupia a ludziw dziela sie na tych co to zrozumieli lub nie. I tym haslem zakanczam ta wypowiedz gdyz aktualnie skonczylo mi sie łiski i czytam dalej suworowa.I pan zdanża
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst