Niestety, ta okazja już wygasła
Trylogia Kingdom Rush na Nintendo Switch w meksykańskim eShop
411° Zakończono

Trylogia Kingdom Rush na Nintendo Switch w meksykańskim eShop

46,27zł123,98zł-63%Nintendo Okazje
11
411° Zakończono
Trylogia Kingdom Rush na Nintendo Switch w meksykańskim eShop
gru 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja na gry świetne gry tower defence z serii Kingdom Rush:
1. Kingdom Rushnintendo.com/gam…ch/60,49 peso / polska cena 35,99 zł
2. Kingdom Rush Frontiersnintendo.com/gam…ch/60,49 peso / polska cena 35,99 zł
3. Kingdom Rush Originsnintendo.com/gam…ch/85,24 peso / polska cena 52 zł

Jak kupić w Meksyku?
Zakupy w meksykańskim eShopie wymagają od nas: zmianę regionu konta na Meksyk lub założeniu nowego konta. W tym poradniku skupię się na tej drugiej możliwości gdyż unikniemy wtedy problemów z pozostającymi funduszami. Sposób został przeze mnie osobiście przetestowany.

1. Zakładamy nowe konto Nintendo na region Meksyk i przypisujemy je do naszej konsoli.
2. Kupujemy eShop Card 200 MXN np. stąd: eneba.com/nin…ico
Koszt to w tym przypadku po doliczeniu prowizji wyniósł mnie 46.27 zł.
3. Logujemy się w eShop na naszym nowo założonym koncie i przechodzimy do zakładki Enter Code. Wpisujemy zakupiony kod a nasze konto zostaje zasilone kwotą 200 peso.
4. Pojawiają się pytania: ale przecież koszt wszystkich trzech gier to 206,22 peso a my mamy na koncie tylko 200?! Ty oszuście. W tym miejscu wchodzą całe na biało ONE, złote monety. Dzięki zakupom mamy możliwość uzyskania złotych monet, które pozwalają nam obniżać koszt kolejnych zakupów. Kupujemy zatem najpierw najdroższy Origins a potem kolejną grę bez użycia monet. Na trzeciej z gier używamy zgromadzonych w poprzednich zakupach monet i dzięki temu niemożliwe staje się możliwe (u mnie punkty obniżyły koszt o 7.60 peso) więc na naszym koncie zostają jeszcze PIENIĄŻKI na kolejne zakupy xD.
Poniżej moje zakupy:

344151-JKEjr.jpg
5. Niestety pozostałe pieniądze powodują iż podobno pojawiają się problemy ze zmianą regionu (nie wiem jak konkretnie, jeśli ktoś ma informacje to proszę o informację), dlatego właśnie sugeruję zakupy na nowym koncie. Chyba, że posiadasz lokalną kartę bankową lub PayPal założony na meksykański numer telefonu wtedy możesz dokonywać zakupy łatwiej.
6. Cieszymy się z zakupu świetnych gier, idealnych na nadchodzącego domowego Sylwestra. Zainstalowane gry możemy uruchamiać bez problemu z poziomu naszego podstawowego konta a nasza aktywność o spędzonych godzinach będzie dostępna na nim.
P.S.: Dla wszystkich narzekających, że to nieuczciwe, że niszczymy polską gospodarkę: kupcie w regionie polskim za pełną kwotę.
Aktualizacje społecznościowe
Nintendo Okazje
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz