Niestety, ta okazja już wygasła
Trust GXT 235 Duo Charging Dock PS4
134° Zakończono

Trust GXT 235 Duo Charging Dock PS4

35zł49zł-29% Darmowa dostawa DarmowaMorele.net Okazje
14
lut 12.
W dzisiejszym alarmie cenowym w Morele podwójna stacja ładująca do PS4
Cena po użyciu kodu - 35zł

Wg ceneo w innych sklepach najtaniej 49,99zł + przesyłka
Tu możliwy odbiór osobisty w salonie
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

14 Komentarzy
Kupione, dzięki!
Kiedyś w xkom był za 17 zł, ale inna marka. Przydaje się czasem.

x-kom.pl/p/2…tml
Edytowane przez: "Firesoul_PL" lut 12.
Kiedyś to dolar był tani Teraz wg Revolut 3,83 i to w cale nie weekendowy kurs
Wygląda jakby ten dock był gównianej jakości.
Chyba poczekam na jakaś promocje morele.net/son…97/
szkarradnik12/02/2019 19:04

Wygląda jakby ten dock był gównianej jakości. Chyba poczekam na jakaś prom …Wygląda jakby ten dock był gównianej jakości. Chyba poczekam na jakaś promocje https://www.morele.net/sony-ps4-dualshock-charging-station-9230779-645797/


Ten oryginalny mam i jak najbardziej polecam, nawet w standardowej cenie. Wg mnie ważne by dock był ciężki a przez to stabilny, oryginalny taki właśnie jest.
szkarradnik12 min

Wygląda jakby ten dock był gównianej jakości. Chyba poczekam na jakaś prom …Wygląda jakby ten dock był gównianej jakości. Chyba poczekam na jakaś promocje https://www.morele.net/sony-ps4-dualshock-charging-station-9230779-645797/


Ta z okazji używa po prostu portu micro usb, równie dobrze można kupić kabel usb dual micro usb. Ta co wkleiłeś oryginalna sony używa EXT port i jest wygodniejsza.
Miałem dokładnie taką samą. Niczym nie różni się od takiej z AliExpress za $2. Za samą okazję plus, bo nie widzę nigdzie taniej, ale moim zdaniem i tak nie warto dawać 35 zł.
MAURYCY12/02/2019 19:11

Ten oryginalny mam i jak najbardziej polecam, nawet w standardowej cenie. …Ten oryginalny mam i jak najbardziej polecam, nawet w standardowej cenie. Wg mnie ważne by dock był ciężki a przez to stabilny, oryginalny taki właśnie jest.


Dzięki za info, na ten moment rzadko korzystam i ładuje więc w standardowej cenie sobie odpuszczę ale będę pamiętał że jest dobrej jakości przy jakiejś promocji.

Zastanawia mnie jeszcze inna pozycja pada w oryginalnym i tym z okazji. W oryginalnym jak on się ładuje? Poprzez ten port oznaczony na padzie napisem EXT? //edit już Shakal odpowiedział wyżej.
Edytowane przez: "szkarradnik" lut 12.
szkarradnik2 min

Dzięki za info, na ten moment rzadko korzystam i ładuje więc w st …Dzięki za info, na ten moment rzadko korzystam i ładuje więc w standardowej cenie sobie odpuszczę ale będę pamiętał że jest dobrej jakości przy jakiejś promocji. Zastanawia mnie jeszcze inna pozycja pada w oryginalnym i tym z okazji. W oryginalnym jak on się ładuje? Poprzez ten port oznaczony na padzie napisem EXT? //edit już Shakal odpowiedział wyżej.


Tak przez EXT.
Nie polecam, chyba że ktoś lubi naprawiać porty w padach lub kupować nowe pady. Taka wersja ładowarki jest bez sensu, żadna wygoda, bo trzeba ostrożnie odkładać pada i celować żeby nie uszkodzić wejścia microusb. Osobiście kupiłem na aliexpress za coś koło 40zł wersję z takimi siusiakami wczepianymi do portu microusb i potem odkłada się pady na stojak, gdzie jest połączenie magnetycznie i nie trzeba się siłować i kombinować. podejrzewam, że jeszcze lepszą opcją byłby kabelek z tymi magnetycznymi końcówkami, które również wtyka się na stałe w port microusb, bo te końcówki są znacznie mniejsze, ale wtedy nie mamy stojaka :P

Kupiłem dokładnie ten stojak: pl.aliexpress.com/ite…tml

Działa już pół roku, w czasie ładowania te przezroczyte plastiki pulsują na pomarańczowo, nie wygląda jakoś pięknie, ale działa
Są też dostępne na allegro, ale wiadomo - około dwukrotnie drożej
gdybym nie sprzedal ps4 mialbym jak znalazl
Tez nie polecam tej ładowarki, miałem taka i nie dość, ze trzeba celować to dodatkowo jeszcze pady są całe porysowane, kupiłem dokładnie taka sama ale z magnetycznymi końcówkami i śmiga jak marzenie, na amazonie dorwałem za 25 zł
3$ na aliexpress z dostawa
(skasowałem poprzedni komentarz, bo nie popatrzyłem na wszystkie zdjęcia ;))

Ze swojej strony polecam rozglądać się za ładowarkami podobnymi do oficjalnej Sony i do tej - mediamarkt.pl/kon…ps4 - czyli korzystającymi z portu EXT. Nie trzeba się martwić o uszkodzenie portu USB i po krótkim treningu "dokowanie" pada przychodzi z łatwością.
Edytowane przez: "xrnzaaas" lut 13.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst