Niestety, ta okazja już wygasła
TROUVER SOLO 10 za 129.91$ z kuponem sklepu
121° Zakończono

TROUVER SOLO 10 za 129.91$ z kuponem sklepu

507,17zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
121° Zakończono
TROUVER SOLO 10 za 129.91$ z kuponem sklepu
lis 11. 2020Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Odkurzacz bezprzewodowy TROUVER SOLO 10

Moc ssania to najważniejszy czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie odkurzacza. TROUVER SOLO 10 ma wartość 85AW. W rzeczywistości użytkownik TROUVER SOLO 10 nie musi przechodzić kilka razy w tym samym miejscu, aby uchwycić cały brud. Zwłaszcza, że moc ssania można łatwo regulować dzięki ekranowi umieszczonemu w górnej części urządzenia. Wyświetla również stan baterii, filtrów i ostrzega, gdy wymagana jest konserwacja.

Aby odkurzacz działał skutecznie, filtracja powietrza również musi być w idealnym stanie. Jeśli cały odkurzany pył wydostanie się do powietrza, odkurzanie przynosi efekt przeciwny do zamierzonego. Aby uniknąć tych niedogodności, TROUVER SOLO 10 jest wyposażony w kompletny system filtracji. Pięć filtrów jest rozmieszczonych na całej długości urządzenia w taki sposób, aby powietrze było wolne od drobnego pyłu. Jeden z tych filtrów posiada certyfikat HEPA (High Efficiency Particulate Air Purification), standard stosowany w filtrach do systemów wentylacji sal operacyjnych.

Ogromną zaletą odkurzacza pionowego jest jego zwrotność, zwłaszcza gdy działa bez kabla. Na przykład TROUVER SOLO 10 jest wyposażony w akumulator, który pozwala mu pracować do 48 kolejnych minut w trybie Eco. Pozwala to odkurzyć cały dom bez konieczności zmiany gniazdka elektrycznego podczas jazdy, ale także odkurzyć przestrzenie zewnętrzne, takie jak samochód czy szopa ogrodowa. Jego wagato 3,9 kg.
TROUVER SOLO 10 to odkurzacz bezworkowy, co oznacza, że kurz gromadzi się w dedykowanym zbiorniku, a nie w jednorazowej torbie. Zbiornik o pojemności 0,4 litra można łatwo opróżnić do kosza dzięki włazowi znajdującemu się pod urządzeniem. Nie ma potrzeby nawet odłączania go od silnika.

Wreszcie, dużą część akcesoriów można po prostu umyć pod wodą. Tak jest w przypadku filtrów, aby wyeliminować kurz bez konieczności ich wymiany. Główną szczotkę można również czyścić w wodzie.
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Dzień Singla 2021
3 Komentarze
Prześlij Komentarz