Niestety, ta okazja już wygasła
Tropico 5: Complete Collection Steam
174° Zakończono

Tropico 5: Complete Collection Steam

29,13zł131zł-78% Darmowa dostawa DarmowaGamesplanet Okazje
3
wrz 16.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za £5.99

Wróć na odległą wyspę Tropico w kolejnej odsłonie uznanej przez krytyków i lubianej przez graczy serii symulatorów dyktatora. Poszerzaj wpływy swojej dynastii od czasów kolonialnych aż po XXI wiek; staw czoło całkiem nowym wyzwaniom, poznaj zaawansowany system handlu, badań i rozwoju naukowego oraz eksploracji i po raz pierwszy w historii zagraj ze znajomymi w trybie wieloosobowym dla maksymalnie 4 graczy (również na zasadzie współpracy).

Najważniejsze cechy gry:

  • Ery – rozpocznij grę w czasach kolonialnych, przetrwaj wojny światowe i wielki kryzys, sprawuj dyktatorskie rządy w czasie zimnej wojny i wprowadź swój lud w czasy nowożytne. Każda era – od XIX po XXI wiek – niesie ze sobą inne wyzwania i możliwości.
  • Dynastia – wszyscy członkowie rodu El Presidente mieszkają na wyspie. Wyznaczaj ich na przywódców, kierowników, ambasadorów lub generałów. Inwestuj w rozwój członków dynastii, aby odblokowywać nowe cechy i kształcić sobie pomocników.
  • Badania i renowacja – rozwijaj swój kraj, odkrywając nowe budynki, technologie i surowce. Odnawiaj stare budynki, aby zwiększać ich wydajność.
  • Zaawansowany system handlu i flota – stwórz imponującą flotę i wykorzystaj statki, aby zająć strategiczne szlaki przeznaczone do handlu z pobliskimi wyspami bądź supermocarstwami. Eksportuj i importuj towary.
  • Eksploracja wyspy – sprawdź, co kryje mgła wojny, znajdź cenne złoża surowców i zbadaj pozostałości starożytnych cywilizacji.
  • Nowa grafika – cała oprawa graficzna została zaprojektowana od nowa, aby nada Tropico 5 wyjątkowy wygląd. Do wyboru jest ponad 100 budynków w każdej erze.
  • Tryb wieloosobowy – maksymalnie 4 graczy buduje własne miasta i rozwija swoją gospodarkę na dowolnej mapie. Gracze mogą decydować, czy wolą się dzielić surowcami, zapasami i zasobami ludzkimi, czy toczyć ze sobą wojny.
Aktualizacje społecznościowe
Gamesplanet Okazje

Grupy

3 Komentarze
Zawsze chciałem w to pograć, kiedyś próbowałem w pierwsza część ale ciągle miałem bunty
Karol_Bk16/09/2019 11:31

Zawsze chciałem w to pograć, kiedyś próbowałem w pierwsza część ale ci …Zawsze chciałem w to pograć, kiedyś próbowałem w pierwsza część ale ciągle miałem bunty


to teraz możesz sobie kupić kompletną kolekcje
Edytowane przez: "megalodon" wrz 16.
Karol_Bk16/09/2019 11:31

Zawsze chciałem w to pograć, kiedyś próbowałem w pierwsza część ale ci …Zawsze chciałem w to pograć, kiedyś próbowałem w pierwsza część ale ciągle miałem buntyW sumie niewiele się zmieniło, nadal wkurzają bunty.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst