Niestety, ta okazja już wygasła
Tronsmart Spunky Beat $ 24.99
106° Zakończono

Tronsmart Spunky Beat $ 24.99

101,75zł195zł-48% Darmowa dostawa DarmowaGeekbuying Okazje
26
paź 2. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Słuchawki bezprzewodowe firmy Tronsmart. Chip Qualcomma, co może powodować, że będą mieć lepszą jakość niż inne słuchawki tej klasy. Dodatkowo ładowane przez port USB-C oraz przez wbudowany kabelek. Jakiś czas temu była informacja o tym, że promocja w tej cenie ma być na Ali od 05.10, dzięki temu można już tą promocje dorwać teraz.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

26 Komentarzy
Spoko słuchawki, obsługują aptX i AAC, szkoda tylko ze przesyłka EU Priority Line to koszt dodatkowo ponad 40 PLN, a bez niej są spore szanse na VAT.
norel02/10/2019 12:41

Spoko słuchawki, obsługują aptX i AAC, szkoda tylko ze przesyłka EU Pri …Spoko słuchawki, obsługują aptX i AAC, szkoda tylko ze przesyłka EU Priority Line to koszt dodatkowo ponad 40 PLN, a bez niej są spore szanse na VAT.W tej kwocie 102zł VAT Cię nie jeszcze nie złapie. Zamawiałem też dwa MB4 i zero VATu
magik244002/10/2019 14:29

W tej kwocie 102zł VAT Cię nie jeszcze nie złapie. Zamawiałem też dwa MB4 i …W tej kwocie 102zł VAT Cię nie jeszcze nie złapie. Zamawiałem też dwa MB4 i zero VATuMiałeś po prostu szczęście. Nie ma w Polsce limitu kwotowego do którego nie nalicza się VATu i u mnie nawet tańsze przesyłki trafiały na VAT ( nie wszystkie ale kilka się trafiło, na szczęście staram się kupować TAX insurance jak się da). Odsyłam do art. 51 ust. 3 ustawy o podatku od towarów i usług .
norel02/10/2019 14:38

Miałeś po prostu szczęście. Nie ma w Polsce limitu kwotowego do którego nie …Miałeś po prostu szczęście. Nie ma w Polsce limitu kwotowego do którego nie nalicza się VATu i u mnie nawet tańsze przesyłki trafiały na VAT ( nie wszystkie ale kilka się trafiło, na szczęście staram się kupować TAX insurance jak się da). Odsyłam do art. 51 ust. 3 ustawy o podatku od towarów i usług .


Oczywiście, że minimalna kwota od której obowiązuje VAT
norel02/10/2019 14:38

Miałeś po prostu szczęście. Nie ma w Polsce limitu kwotowego do którego nie …Miałeś po prostu szczęście. Nie ma w Polsce limitu kwotowego do którego nie nalicza się VATu i u mnie nawet tańsze przesyłki trafiały na VAT ( nie wszystkie ale kilka się trafiło, na szczęście staram się kupować TAX insurance jak się da). Odsyłam do art. 51 ust. 3 ustawy o podatku od towarów i usług .Faktycznie, masz rację, zwracam honor, ale niezmienia to faktu, ze za błahostki VAT nie jest naliczany, potwierdze to ja jak i setki tysiecy userów z Aliexpress Polska na fb. A prawie zawsze moje paczki przechodzily przez urzędny celne
Ktoś gdzieś widział jakaś recenzje tych słuchawek ??
Kumpello02/10/2019 18:08

Ktoś gdzieś widział jakaś recenzje tych słuchawek ??


Szukałem jakiś recenzji i nic nie znalazłem oprócz tych pod linkiem ze sklepu . Wygląda na to, że to nowy produkt. Kupiłem trochę w ciemno. Zobaczymy czy warto.
Mam jakieś inne słuchawki na oku ale tu niby ten aptx i chip qualcoma zachęcają... tylko kij wie tak na prawdę co to warte....
99.46 Revolutem. Zobaczymy co przyjdzie.
Kupione. Trochę ryzyko bo niema recenzji ale zobaczymy
magik244002/10/2019 15:07

Faktycznie, masz rację, zwracam honor, ale niezmienia to faktu, ze za …Faktycznie, masz rację, zwracam honor, ale niezmienia to faktu, ze za błahostki VAT nie jest naliczany, potwierdze to ja jak i setki tysiecy userów z Aliexpress Polska na fb. A prawie zawsze moje paczki przechodzily przez urzędny celneTo nie jest tak, że odgórnie "za błahostki" nie jest naliczany VAT. Bardzo dużo zależy od rejonu kraju i pod jaki WER się podlega, od aktualnego obłożenienia urzędu, humoru urzędnika. Nie ma minimalnej kwoty, ja już płaciłem VAT ze 2-3 razy od towarów za ok 100zł i tysiące userów nic w tej sprawie nie zmienią, że VAT może zostać naliczony.
Kupione, bardzo przyjemne sluchaweczki, czysty dźwięk, basu nie brak. Dodatkowo, pomimo, że zaznaczyłem free shipping 15-30 days z Chin, to przyszło kurierem w kilka dni od zamówienia. Polecam
kamillipi14/10/2019 08:13

Kupione, bardzo przyjemne sluchaweczki, czysty dźwięk, basu nie brak. D …Kupione, bardzo przyjemne sluchaweczki, czysty dźwięk, basu nie brak. Dodatkowo, pomimo, że zaznaczyłem free shipping 15-30 days z Chin, to przyszło kurierem w kilka dni od zamówienia. Polecam


Mi też przyszły, powiedz mi czy jak masz wyciągnięte 2 słuchawki i je wkładasz obie do pudełka to wyłączają się obie, czy tylko jedna? Nie wiem czy nie dostałem felernego egzemplarzu
pawelvipp14/10/2019 18:31

Mi też przyszły, powiedz mi czy jak masz wyciągnięte 2 słuchawki i je wkła … Mi też przyszły, powiedz mi czy jak masz wyciągnięte 2 słuchawki i je wkładasz obie do pudełka to wyłączają się obie, czy tylko jedna? Nie wiem czy nie dostałem felernego egzemplarzu


Raz miałem wrażenie, że czasem faktycznie się nie wyłączają jak trzeba i zostały połączone z telefonem, ale po chwili nieaktywności wyłączały się prawidłowo. Może spróbuj wyjąć i włożyć jeszcze raz + upewnić się, że pudełko jest naładowane?
kamillipi14/10/2019 18:39

Raz miałem wrażenie, że czasem faktycznie się nie wyłączają jak trzeba i zo …Raz miałem wrażenie, że czasem faktycznie się nie wyłączają jak trzeba i zostały połączone z telefonem, ale po chwili nieaktywności wyłączały się prawidłowo. Może spróbuj wyjąć i włożyć jeszcze raz + upewnić się, że pudełko jest naładowane?


Spróbuję, na tą chwilę potrafią grać jak są włożone i się ładują. Może faktycznie pudełko. Jak wyciągnę grająca słuchawkę to słyszę " power on" mimo że już jest włączona ...
Moje doszły wczoraj, w dodatku po tym jak musiałem przypomnieć im o tym żeby w ogóle je wysłali, więc ostatecznie wysłali z Polski. Mam wrażenie, że słuchawki nie mają w ogóle basu, kompletnie, nie wiem może potrzebują się wygrzać. Dodatkowo zawias od pudełeczka nie trzyma i wystarczy je przechylić troszkę i pudełko się zamyka co utrudnia wyciąganie słuchawek, ogólnie to jestem zawiedziony.

Edit: Pozmieniałem w opcjach deweloperskich ustawienia przesyłu dźwięku poprzez bluetooth na telefonie i to znacznie poprawiło jakość dzwięku, wreszcie słychać bas.
Edytowane przez: "Glock" paź 15. 2019
Glock15/10/2019 09:46

Moje doszły wczoraj, w dodatku po tym jak musiałem przypomnieć im o tym że …Moje doszły wczoraj, w dodatku po tym jak musiałem przypomnieć im o tym żeby w ogóle je wysłali, więc ostatecznie wysłali z Polski. Mam wrażenie, że słuchawki nie mają w ogóle basu, kompletnie, nie wiem może potrzebują się wygrzać. Dodatkowo zawias od pudełeczka nie trzyma i wystarczy je przechylić troszkę i pudełko się zamyka co utrudnia wyciąganie słuchawek, ogólnie to jestem zawiedziony.Edit: Pozmieniałem w opcjach deweloperskich ustawienia przesyłu dźwięku poprzez bluetooth na telefonie i to znacznie poprawiło jakość dzwięku, wreszcie słychać bas.


Może się ktoś wypowiedzieć kto ma te słuchawki juz czy są opóźnienia dźwięku ? Nadają się to oglądania filmów lub grania?
Michal019016/10/2019 15:51

Może się ktoś wypowiedzieć kto ma te słuchawki juz czy są opóźnienia dźwięk …Może się ktoś wypowiedzieć kto ma te słuchawki juz czy są opóźnienia dźwięku ? Nadają się to oglądania filmów lub grania?


Ja ich co prawda jeszcze nie mam (są w drodze), one obsługują APT-X. Jeżeli będziesz miał nadajnik również z APT-X to opóźnienia powinny być znikome. Jest ogromna różnica w jakości dźwięku oraz w komunikacji (opóźnieniach) porównując Z i BEZ APT-X. Ja zdecydowałem się na te słuchawki właśnie ze względu na tę technologię.
kamillipi14/10/2019 08:13

Kupione, bardzo przyjemne sluchaweczki, czysty dźwięk, basu nie brak. D …Kupione, bardzo przyjemne sluchaweczki, czysty dźwięk, basu nie brak. Dodatkowo, pomimo, że zaznaczyłem free shipping 15-30 days z Chin, to przyszło kurierem w kilka dni od zamówienia. Polecam


Jest opóźnienie dźwięku w tych słuchawkach? Nadają się do glądania filmów lub grania ?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Glock. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst