27°
Opublikowano 31 minut temu

Trine: Ultimate Collection z Tureckiego Xbox Store

6,70zł
Opublikowane przez
Makaveliii_
Dołączył w 2023
7
6

O tej okazji

Trine: Ultimate Collection - Zestaw składający się z czterech części serii gier platformowo-logicznych pod tytułem Trine. W Trine: Ultimate Collection przejmujemy kontrolę nad trójką bohaterów, którzy muszą stawiać czoła niebezpieczeństwom czyhającym na baśniową krainę.


Jak tanio kupować gry z Tureckiego regionu ?

Instrukcja:

1. Wchodzisz na swój profil Microsoft Xbox i w zakładce (Twoje informacje) zmieniasz Kraj/Region na Turcja. (info. Po zmianie regionu, polecam go zostawić i nie zmieniać z powrotem na Polski.)

2. By dokonać płatności w regionie Turcja, potrzebujesz doładować swoje konto Xbox, wirtualną Turecką walutą, poprzez zakup Xbox Live Gift Card TRY(przykładowy sklep) Polecam kupować karty/doładowania po 100TRY, gdyż są one najbardziej opłacalne.
Po dokonaniu płatności, natychmiast zostanie ci dostarczony/przypisany do konta sklepu, 25 cyfrowy kod.

3. Po uzyskaniu kodu, czas doładować swoje konto Microsoft Xbox, Turecką walutą.
By tego dokonać, musisz zaopatrzyć się w Darmowy VPN(przykładowy program) i ustawić region Turkey/Istanbul, ostatnią operacją jest Realizacja Koduna twoim koncie, (ilość dostępnych środków na koncie sprawdziszTutaj, górny róg/saldo konta Microsoft i kliknij Zarządzaj ) Po udanym doładowaniu, możesz wyłączyć VPN i bez niego dokonywać płatności. (info. VPN potrzebny jest wyłącznie do doładowania konta)
Xbox Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

0 Komentarzy

Pytania? Opinie? Sugestie?