Niestety, ta okazja już wygasła
Trefl Brick Trick "Buduj z cegły" - wybrane zestawy taniej o 35% i więcej w Auchan
375° Zakończono

Trefl Brick Trick "Buduj z cegły" - wybrane zestawy taniej o 35% i więcej w Auchan

30zł65zł-54%Auchan Okazje
7
maj 9.
Świetne zestawy Trefl Brick Trick BUDUJ Z CEGŁY do zabawy konstrukcyjnej dla dzieci powyżej 6-tego roku życia, składające się przede wszystkim z naturalnej cegły (skala 1:10) oraz desek, a w niektórych zestawach również dachówki ceramicznej.
Każdy zestaw to nieco inny poziom trudności i inna ilość cegieł i desek.
Poszczególne elementy sklejane są klejem wodnym - gotową konstytucję można zostawić na pamiątkę albo rozkleić poprzez zanurzenie w wodzie po to aby zacząć zabawę od nowa - połączyć z innym zestawem albo zbudować coś innego wg własnego pomysłu.

Marka polska, cała produkcja w Europie - zero chińszczyzny.

Zestawy które znalazłem (Auchan Korona Wrocław) w promocji to:
- Buda - 30 zł z 65zł (najniższa cena w historii wg Ceneo to 45 zł + przesyłka)

157648.jpg
- Zagroda - 40zł z 83zł (najniższa cena w historii wg Ceneo to 53 zł + przesyłka)
157648.jpg
157648.jpg
Dodatkowo*:

- Wiatrak - 60zł z 94zł (najniższa cena w historii wg Ceneo to 72zł + przesyłka)

157648.jpg
- Dworzec - 70zł ze 107zł (najniższa cena w historii wg Ceneo to 84zł + przesyłka)

157648.jpg
*)Promocje na budę i oborę są do 15.05, na wiatrak i dworzec oficjalnie były do 30.04 ale sprawdzałem je 04.05 i dalej wchodziły promocyjne:
157648.jpg
W zestawie znajdują się wszystkie elementy do wykonania budowli: cegły, deski, klej, płyta HDF, naklejka z szablonem fundamentów, trawa dekoracyjna, instrukcja, postacie z podstawkami (jeśli ktoś chciałby dodatkowo rozgrywać jakieś scenki). Jedyne narzędzie które będzie dodatkowo potrzebne to nożyczki, które będą potrzebne do cięcia deseczek (drewno jest wystarczająco miękkie i cienkie że każde nożyczki dadzą radę).
Zabawa jest świetna, wymaga cierpliwości i zdolności manualnych u dziecka (oczywiście zdolności te też wyrabia), na początku na pewno wsparcia rodzica, więc to też fajna okazja do spędzenia razem czasu.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

7 Komentarzy
Bardzo fajny opis
Szkoda ze polityka cenowa Auchan jest beznadziejna i w każdym są różne dla artykułów promocyjnych które nie są w ulotce ogólnopolskiej.
Plus, fajna zabawka i fajna cena.
Główną wadą są drewniane elementy, słabo pomyślane. Ale cegiełki mega
Edytowane przez: "LubelskiKefir" maj 9.
Najniższe ceny tego kiedyś byly w empiku i Kauflandzie .
LubelskiKefir09/05/2019 21:01

Plus, fajna zabawka i fajna cena. Główną wadą są drewniane elementy, słabo …Plus, fajna zabawka i fajna cena. Główną wadą są drewniane elementy, słabo pomyślane. Ale cegiełki mega


Synowi deski przypadly bardzo do gustu. Są jednakowej długości, do pocięcia na kawałki potrzebne do budowy. Plus że zostaje ich trochę (z resztą cegieł też; producent podaje, że opakowanie zawiera 10% materiałów więcej) więc można pokombinować z dodatkowymi elementami
Ostatnio kupowałem w Aldim, też za 35 z 65 zł. Dzieciaki były zachwycone, dobre do wspólnej pracy z rodzicami, bo nie wszystko dzieci same ogarną. Cegiełki porządne, deseczki nawet też, klej super, szybko chwyta i robi się przeźroczysty. Podobno można go rozpuścić ciepłą wodą i budować jeszcze raz, ale nie próbowałem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst