Niestety, ta okazja już wygasła
Transmiter FM Xiaomi Roidmi 3S
488° Zakończono

Transmiter FM Xiaomi Roidmi 3S

AvatarUsunięty4371314
wrz 19. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Transmiter FM Xiaomi Roidmi 3S za 9.99$ z kuponem:

harvestPL16

Opis:

W porównaniu do wersji 2S nowa wersja tego popularnego transmitera FM jest dostosowana do każdego typu zapalniczki samochodowej. Ponadto posiada nowy chip obsługujący standard bluetooth v4.2. Dwa wyjścia USB pozwalają ładować urządzenie maksymalnie prądem 3.4A.

Specyfikacja standardowa:
Brand: ROIDMI
Model: 3S
Kolor: Black
Zasilanie: 12 – 24V DC
Wyjście USB: 5V DC, 2.4A x 2 ( Max. 3.4A )
Temperatura pracy: 10 – 60℃
Waga: 0.0400 kg
Wymiary: (L x W x H): 5.30 x 2.50 x 2.50 cm
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

14 Komentarzy
Ma mikrofon?
Niet.
3S chyba nie ma mikro, ale on i tak slabo działał w 2s (trzeba być blisko niego zeby bylo slychać)

na gearbest jest 1zł taniej
Pozwolę sobie skopiować moją opinię pisaną pod 2S:

Ogółem nie ma się co nastawiać na jakość muzyki niczym z płyty, Roidmi działa jak normalny transmiter FM i w niczym nie jest szczególnie lepszy- jakość radia, a czasem pojawią się drobne szumy i zakłócenia. Mam 3S i czasami wkurza, gdy muszę po 2 razy włączać Bluetooth na telefonie żeby połączył się z Roidmi. Do tego czasem (raz na kilkanaście? minut) przerwie na sekundę-dwie odtwarzanie muzyki, tak, że wydaje mi się, że ktoś dzwoni, ale to tylko przerwa w odtwarzaniu. Nie winiłbym szczególnie za to telefonu ani samochodowego radia, bo z innymi sprzętami działają dobrze (Xiaomi mi5 + Roidmi 3S + Volvo S40 II gen).
Evleakwrz 19. 2017

Pozwolę sobie skopiować moją opinię pisaną pod 2S:Ogółem nie ma się co nast …Pozwolę sobie skopiować moją opinię pisaną pod 2S:Ogółem nie ma się co nastawiać na jakość muzyki niczym z płyty, Roidmi działa jak normalny transmiter FM i w niczym nie jest szczególnie lepszy- jakość radia, a czasem pojawią się drobne szumy i zakłócenia. Mam 3S i czasami wkurza, gdy muszę po 2 razy włączać Bluetooth na telefonie żeby połączył się z Roidmi. Do tego czasem (raz na kilkanaście? minut) przerwie na sekundę-dwie odtwarzanie muzyki, tak, że wydaje mi się, że ktoś dzwoni, ale to tylko przerwa w odtwarzaniu. Nie winiłbym szczególnie za to telefonu ani samochodowego radia, bo z innymi sprzętami działają dobrze (Xiaomi mi5 + Roidmi 3S + Volvo S40 II gen).

A myślałem, że to mój Samsung jest upośledzony. Też mnie wkurza, że automatycznie się nie łączy po wejściu do auta. Może w 3s już tak?
Mam roidmi 1 i opisywanych problemów nie mam. Od razu łączy i nie przerywa mi5 + citroen c4
Edytowane przez: "orzo92" wrz 19. 2017
Potwierdzam, roidmi 1 łączy i zaczyna odtwarzanie po wejściu do auta, zasięg do około 15 m od auta też. Są delikatne trzaski, ale nie rozłącza i nic się nie dzieje.
Ja mam 3s i opisanych problemów nie mam. Łączy się samo (zapalniczka po zapłonie i po zapłonie łączy się tel z roidmi automatycznie, nie mam też przerw w odtwarzaniu - testowane na nexusie 5. Jedynie na minus to 3ka ma lekko gorszą jakość dźwięku niż mój poprzedni czyli wersja 1sza ale to też może wynikać z gorszego radia w tym aucie
The Code you entered has expired.
Avatar
Usunięty43713
Sprawdziłem, dalej działa:
371825-aog1u.jpg
to która wkoncu wersja najlepsza waszym zdaniem
Przez mbank wyszło 38.69 zamówione. Dzięki
Hej, poszukuje transmitera, tylko takiego żeby muzykę można było uruchomić bezpośrednio z pendrive. Możecie coś polecić co gra w miarę dobrze lub porównywalnie do tego Roidmi?
dzisiaj dotarła do mnie przesylka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst