Niestety, ta okazja już wygasła
Tran 500 mg 150 kaps.
418° Zakończono

Tran 500 mg 150 kaps.

2,40zł 10zł
16
418° Zakończono
Tran 500 mg 150 kaps.
lip 4.Dostępność Wielkopolskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tran 500 mg 150 kaps.
Data ważności 09.10.2020

Przy odbiorze osobistym dobra cena.

Wysyłka za 10zl
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
Słaby ten tran... chyba że to opakowanie na tydzień...
A jaki dobry tran polecasz?
Chodzi mi o to że niedługo będą po 500 kapsułek robić w opakowaniu a dawkowanie będzie 2 kapsułki co 2 godziny...
cena zacna, ech gdyby nie ta data ważności. Tran to ja biere zimą.
Laiczne pytanie, czy przeterminowany tran jest faktycznie niezdatny do spożycia czy traci po prostu % swojej skuteczności jak to jest w przypadku paru suplementów?
Mam rodzinę 6 osobowa kupiłem 35 opakowań, starczy.
Allelel04/07/2020 18:36

Laiczne pytanie, czy przeterminowany tran jest faktycznie niezdatny do …Laiczne pytanie, czy przeterminowany tran jest faktycznie niezdatny do spożycia czy traci po prostu % swojej skuteczności jak to jest w przypadku paru suplementów?Podejrzewam, że każdy przeterminowany produkt jest szkodliwy (tłuszcz w tranie może zjełczeć). O jakich paru suplementach mówisz?
Tilkoples04/07/2020 18:37

Mam rodzinę 6 osobowa kupiłem 35 opakowań, starczy.


Malo kupiles z prostego rachunku wychodzi 48 dokup jesli sa
yobit04/07/2020 19:04

Podejrzewam, że każdy przeterminowany produkt jest szkodliwy (tłuszcz w tr …Podejrzewam, że każdy przeterminowany produkt jest szkodliwy (tłuszcz w tranie może zjełczeć). O jakich paru suplementach mówisz?


Masz rację, wszystko bazujące na białku / tluszczu jest na pewno do wyrzucenia po dacie ważności (1-2 dni jeszcze ujdą gdy było to przechowywane w dobrych warunkach, kupione w aptece, sucho, chłodno bez światła).

Jako suplementy miałem bardziej na myśli leki powlekane, wapno i witaminy. Ale i z nimi trzeba uważać. Max miesiąc przejdzie pewnie, a przynajmniej sprawdzałem na sobie i było ok.

Ale jak nie wiemy jak to było przechowywane (jak zapewne w tej wrzutce, resztki magazynowe) to lepiej równo z datą wyrzucić
Po co to komu? to tak jak z suplementami diety że są super bo super i moda je brać ?
Tran to mógł mieć sens 50 lat temu. Co chwilę wybucha jakaś afera wokół hodowli ryb. Secundo wątroba jest cudowną kopalnią metali ciężkich, dioksyn i innych szkodliwych substancji obecnych u ryb z zanieczyszczonych środowisk jak np. Bałtyk, skąd próbuje się nam nawet wcisnąć owrzodzone ryby
LukeMike05/07/2020 01:06

Po co to komu? to tak jak z suplementami diety że są super bo super i moda …Po co to komu? to tak jak z suplementami diety że są super bo super i moda je brać ?


Panuje przekonanie w społeczeństwie, że tran pomaga w rozwoju umysłowym (dzieci stają się mądrzejsze po nim)... Co już dawno na świecie zostało obalone wieloma badaniami.
bylski05/07/2020 09:07

Panuje przekonanie w społeczeństwie, że tran pomaga w rozwoju umysłowym (dz …Panuje przekonanie w społeczeństwie, że tran pomaga w rozwoju umysłowym (dzieci stają się mądrzejsze po nim)... Co już dawno na świecie zostało obalone wieloma badaniami.


Jakie badania obalają sens podawania omega-3 dziecia do 2 roku życia?
Chcieliście dobry tran to macie - Tran Hasco 500 - to jest LEK (przebadany skład) a nie suplement diety (nie wiadomo co zawiera, jedynie sanepid bada czy nie ma zanieczyszczeń)... Tak więc jak najdalej od supli, szczególnie za taką cenę...
Krzysztof_Dziuba05/07/2020 09:35

Jakie badania obalają sens podawania omega-3 dziecia do 2 roku życia?


Do 2 roku życia to nie wiem, ale po akcji masowego podawania tranu w przedszkolach i szkołach w 60 i 70 latach (szczególnie na zachodzie) nie odnotowano pozytywnego wpływu na rozwój umysłowy.
Kolejny przykład:
zdrowie.gazeta.pl/Zdr…amp
Ogólnie internet jest zawalony info, jaki to super środek ten tran, ale nauka już od jakiegoś czasu sceptycznie do niego podchodzi. Niestety naukowy bełkot nie odbija się echem w społeczeństwie - takie mamy czasy ( a może zawsze tak było?)
I żeby była jasność - mówimy o suplemencie diety tranie, a nie o kwasach tłuszczowych w ogóle!
dzięki, kupione ze smartem, tylko aż 17 szt trza było, pół rodziny obdaruję
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst