Niestety, ta okazja już wygasła
Trackmania ZA DARMO Epic Games Store/Uplay
2427° Zakończono

Trackmania ZA DARMO Epic Games Store/Uplay

ZA DARMO0,01złEpic Games Okazje
2427° Zakończono
Trackmania ZA DARMO Epic Games Store/Uplay
Zaktualizowano lip 2. 2020 (Opublikowano maj 29. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

epicgames.com/store/pl/product/trackmania/home
Trackmania dostepna od 01.07.2020r

Preorder

Ubisoft Nadeo powraca, tworząc największy i najbardziej dopracowany remake legendarnego Trackmania Nations. Trackmania łączy łatwą do zrozumienia, lecz trudną do perfekcyjnego opanowania rozgrywkę z szeroką gamą utworów, regularnymi sezonami i wydarzeniami na żywo oraz personalizacją.

267646.jpg

Ubisoft ogłosił, że Trackmania zaoferuje graczom trzy różne doświadczenia wyścigowe: Starter Access, Standard Access i Club Access. Wszystkie trzy wersje będą dostępne w Epic Games i Uplay od 1 lipca.

"Trackmania to uniwersalna gra wyścigowa, a dzięki trzem poziomom zaangażowania, staramy się dopasować do preferencji każdego gracza. Darmowy Starter Access to świetny wstęp dla nowych graczy. Standard oraz Club Access będą wspierać tworzenie i udostępnianie narzędzi dla naszych bardziej zaawansowanych graczy" - wyjaśnia Florent Castelnerac, dyrektor zarządzający Ubisoft Nadeo.
  • Starter Access: Bezpłatny dostęp do wyścigów w pojedynkę lub w trybie dla wielu graczy w odnowionych oficjalnych kampaniach, w tym 25 torach, umożliwiający graczom zdobywanie medali i ustanawianie rekordów w regionalnych rankingach. Gracze będą mogli cieszyć się treściami tworzonymi przez innych, poprzez Arcade Channel, wypróbować różne edytory (tory, powtórki i skórki) oraz serwery z ocenianymi trasami. Cotygodniowa Liga Narodów jest również dostępna dla nieformalnych rozgrywek.
  • Standard Access: Oprócz darmowej zawartości, Standard Access rozszerza zawartość o dostęp do treści tworzonych przez graczy, w tym wybór „Track of the Day” oraz pełny dostęp do powtórek, edytorów tras i serwerów z ocenianymi trasami. Ponadto gracze mogą brać udział w codziennych zawodach i śledzić każdy „Track of the Day” oraz „Oficjalny” tor kampanii. Roczny dostęp do Standard Access jest dostępny za 39,90 złotych.
  • Club Access: Włączając powyższe, Club Access pozwala graczom dołączyć do swoich ulubionych klubów, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści i aktywności, takich jak modyfikacje skórek, specjalne kampanie, pokoje online, tory treningowe i zawody. Gracze mgą również stworzyć własny klub, aby dzielić się swoimi treściami i organizować wydarzenia. Gracze mogą wziąć udział w Open Grand League, organizowanej przez Ubisoft Nadeo, i spróbować zakwalifikować się do Trackmania Grand League. Roczny dostęp Club Access jest dostępny za 119,90 złotych lub w wersji na trzy lata za 249,90 złotych. Po wygaśnięciu dostępu, gracze zachowują dostęp do torów oferowanych w oficjalnej kampanii oraz „Track of the Day”.

Źródło:pl.ign.com/trackmania-nations-remake/31683/news/trackmania-szczegoly-wyscigowych-doswiadczen-w-wersji-starter-standard-oraz-club-access
Aktualizacje społecznościowe
megalodon
Trackmania. Darmowa wersja gry zawiera 25 oficjalnych torów, aktualizowanych co 3 miesiące, z możliwością gry solo, online i lokalnie.

Dostępna na UPlay store.ubi.com/eu/…878
Najlepsze komentarze
59 Komentarzy
Prześlij Komentarz