Niestety, ta okazja już wygasła
Tracker GPS Sinotrack 901M (bez opakowania) dla nowych użytkowników Aliexpress
-566° Zakończono

Tracker GPS Sinotrack 901M (bez opakowania) dla nowych użytkowników Aliexpress

29,63zł44,68zł-34% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
12
sty 12. 2021Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam,

Jak w opisie - tracker GPS podobnej wielkości do standardowej zapalniczki. Niestety nie dla wszystkich Peperowiczów, ale dla kombinujących już tak
Cena wg kursu Aliexpress, możliwe, że z Revolutem wyjdzie jeszcze taniej i z jakimiś cashbackami.

Mam jeden GPS tej firmy (wersje 900; dwa razy grubszą). Jeśli chodzi o moją wersję to dosyć precyzyjny GPS, łatwa konfiguracja, możliwość monitorowania przez stronę web producenta. Konfiguracja i instalacja urządzenia wytłumaczona dosyć intuicyjnie.

Z minusów - z kartą Play nie działało albo jestem za głupi i coś źle wpisywałem, potem użyłem innego startera i wszystko ładnie chodziło.

Gratka dla użytkowników bardzo popularnych tutaj na Pepperze hulajnóg, ostatnio ktoś nawet postował filmik z instalacją (z utratą gwaracji oraz bez utraty), link zostawię niżej. Chociaż jak ktoś woli to można zainstalować w obojętnie innym urządzeniu.

Urządzenie kupiłem znowu już poprawne z filmiku, bo wcześniej jarając się filmikiem poniżej kupiłem w euforii grubszą wersję (900) za 28 zł też jako nowy użytkownik i dopiero jak przyszło to zorientowałem się, że złą wersję kupiłem i nie wiem czy się zmieści do mojego Ninebota G30 MAX

Cene obniżamy kodem dla nowych użytkowników: ALINAJLEPSZE1 lub ALIINSTA21

Cena regular w USD: 11,69$
Cena po zniżce w USD: 7,69$


Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz