Niestety, ta okazja już wygasła
Towaroteka@Biedronka. Cenowe okazje elektronika i inne art. przemysłowe
259° Zakończono

[email protected] Cenowe okazje elektronika i inne art. przemysłowe

Biedronka Okazje
11
259° Zakończono
[email protected] Cenowe okazje elektronika i inne art. przemysłowe
lut 25. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam, to mój pierwszy "pościk". Od 25.02.2016 rozpoczyna się wyprzedaż art. przemysłowych pod kryptonimem "Towaroteka" w Biedronce w Zamościu, przy ul. Sadowej - taki adres widnieje w gazetce. Nie wiem, czy impreza lokalna czy ogólnopolska (nic nie mogę znaleźć w sieci) ale zapowiada się ciekawie. Dodaję pierwszą stronę gazetki, na kolejnych m.in. karta microSDHC SanDisk 32 GB za 29 zł oraz micro SDXC SanDisk 64GB również za 29 zł(!) ale to chyba błąd w druku. Ogólnie gazetka ma 4 strony i ceny nawet jak na Biedronkę są wg mnie atrakcyjne.
Pozdrawiam, Axial

PS. Dopiero teraz zorientowałem się, że można do postu wstawić obraz - więc wstawiam fragment 2 strony gazetki.17248.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
11 Komentarzy
To chyba tylko w Zamościu, być może likwidują tam biedronkę. Znalazłem coś takiego:
"Towaroteka to rozwiązanie korzystające z koncepcji outletu i uruchamiane w okresie, w którym dysponujemy jeszcze prawem do nieruchomości - na przykład po zamknięciu lub przeniesieniu sklepu sieci Biedronka, mieszczącego się wcześniej w ww. nieruchomości - wyjaśnia portalowi biuro prasowe Jeronimo Martins Polska S.A."
64GB w takiej cenie bym przytulił chętnie, ale nie widzę tej gazetki nigdzie, więc może tylko lokalna.
karta 64 i 32 w tej samej cenie?
64gb za 29zł przytuliłbym
podobnie infinity II za 399 i do tego dysk 2tb za 159 !!! 159!! szok ...biere każdą ilość
Przejdę się dziś do mojej i zobaczę czy są.
Towaroteka jest na pewno w Ostrołęce. Słyszałem też coś odnośnie Gdańska.
Avatar
Usunięty7939
az mi serce zadrzalo jak zobaczylem te ceny! 64GB! Dysk 2 TB! i to jest okazja!
Może chociaż pojawią się te dyski z niewielkim przebiciem na allegro :P
W Ostrołęce od dzisiaj też przeceny m.in. Panel Led RGB sterowany pilotem 25 zł z 79 zł. Inny asortyment niż w Zamościu. W Gdańsku Towaroteka zamknięta już jakiś czas temu.
Z ciekawości wybrałem się do tej Biedronki ok. godz. 17. Z elektroniki były jeszcze telefony, kamerki, jakieś głośniki i karty pamięci. Rano był podobno cały asortyment. Na pocieszenie zakupiłem kartę 64GB za 29 zł. Nie jest to żadna likwidacja sklepu a raczej jego promocja, bo został otwarty wraz z nowym centrum handlowym 14 listopada 2015.
Karta ta 64gb i Dysk 2tb konkretne cebulki ale z tą "przeceną" tego przedłużacza z 15zł na 13zł to lekka przesada
Towaroteka - właściciel Biedronki otwiera dyskonty non-food dlahandlu.pl Autor: dlahandlu.pl Data: 11-03-2014, 11:43 Towaroteka - właściciel Biedronki otwiera dyskonty non-food Biedronka Jeronimo Martins Polska wchodzi w kolejny segment rynku. Właściciel sieci Biedronka otwiera dyskonty non-food pod nazwą Towaroteka. Jak dowiedział się portal dlahandlu.pl takie sklepy funkcjonują w Gdyni i Ostrołęce. Sklep w Gdyni ruszył w listopadzie ub.r. przy ul. Gniewskiej 2. Wcześniej funkcjonowała tam Biedronka. Towaroteka w Ostrołęce również zastąpiła Biedronkę (ul. Dzieci Polskich). Asortyment Towaroteki stanowią m.in. odzież, zabawki, małe AGD.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od axial. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst