Niestety, ta okazja już wygasła
Total War: Warhammer 2 PC STEAM
188° Zakończono

Total War: Warhammer 2 PC STEAM

49,09zł196,39zł-75%CDkeys Okazje
1
lip 15.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Druga odsłona trylogii i sequel nagradzanego Total War: WARHAMMER. Total War: WARHAMMER II daje graczom nową, niesamowitą kampanię fabularną, której akcja
rozgrywa się na 4 kontynentach: w Lustrii, Ulthuanie, Naggaroth i na Południowych Ziemiach. Kampania Wielkiego Wiru powoli nabiera tempa, a jej kulminacją będzie intensywny finał, całkowicie odmienny od rozgrywkiz innych gier z serii Total War.

Grając jako jeden z 8 legendarnych lordów 4 znanych ras ze świata Warhammer Fantasy Battles, musisz wykonać serię potężnych magicznych rytuałów, które mają wzmocnić lub osłabić Wielki Wir, krzyżując jednocześnie plany wrogów. Każdy legendarny lord rozpoczyna grę w innym miejscu, a każda rasa zapewnia zupełnie nowy styl gry, wyjątkowe mechaniki, wątki fabularne, metody prowadzenia wojny, armie, potwory, domeny magii, legendarne postaci i możliwość ostrzału pola bitwy.

Niedługo po premierze posiadacze pierwszej części oraz Total War™: WARHAMMER IIotrzymają dostęp do ogromnej, nowej połączonej kampanii. Obejmować ona będzie zarówno Stary Świat, jak i Naggaroth, Lustrię, Ulthuan i Południowe Ziemie na jednej, niesamowitej mapie i pozwoli graczom rozegrać kampanię dowolną posiadaną rasą z obu gier.
Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe

Grupy

1 Komentarz
Rewelacyjna gra, pomimo, że są "tylko" 4 frakcje to ich różnorodność daje setki godzin gry. W porównaniu z WTW 1 kampania jest ciekawsza. Polecam tą grę w tej cenie, pisze to wyjadacz serii od Medievala 1, który początkowo patrzył na mariaż serii TW z światem młota wojennego z dużą niechęcią. Jakże wielce się myliłem. Potem czekać na wyprzedaże steam i albo ogarnąć część 1 (wspólna kampania mortal empires na setki godzin) albo jeśli ma się ograniczone środki polecam dodatek tomb kings.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst