Niestety, ta okazja już wygasła
   Total War: Three Kingdoms - Edycja Limitowana
   90° Zakończono

   Total War: Three Kingdoms - Edycja Limitowana

   109zł189zł-42% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
   7
   sie 21.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Wersja językowa: polska (napisy).

   Total War: THREE KINGDOMS to pierwsza gra w wielokrotnie nagradzanej serii strategii przedstawiająca epicki konflikt w starożytnych Chinach. Tytuł ten łączy wciągające, turowe budowanie imperium, zarządzanie państwem i podbojami z oszałamiającymi bitwami w czasie rzeczywistym. Tym razem seria przenosi graczy do czasów bohaterów i legend.

   CECHY GRY

   • CHINY W 190 r.

   Witamy w nowej epoce legendarnych podbojów. Ta piękna, choć podzielona kraina potrzebuje nowego cesarza i nowych zwyczajów. Zjednocz Chiny pod swoimi rządami, stwórz kolejną wielką dynastię i zbuduj spuściznę, która przetrwa wieki.

   Wybierz jednego spośród 11 legendarnych watażków i podbij całe królestwo. Rekrutuj postacie bohaterów, którzy pomogą twojej sprawie i pokonaj wrogów na froncie militarnym, technologicznym, politycznym oraz gospodarczym.

   Czy stworzysz silne przyjaźnie, braterskie sojusze i zyskasz szacunek licznych wrogów? A może będziesz działać perfidnie, dopuszczać okrutnych zdrad i zostaniesz mistrzem wielkich intryg politycznych?

   Twoja legenda zostanie dopiero napisana, ale jedno jest pewne: czekają cię wielkie podboje.

   • ODTWARZANIE STAROŻYTNYCH CHIN

   Poznaj Trzy Królestwa Chin, krainę, której naturalne piękno zapiera dech w piersiach. Tocz boje pośród gęstej roślinności subtropikalnej, suchych pustyń i pokrytych śniegiem gór. Podziwiaj legendarne miejsca, takie jak Wielki Mur i rzeka Jangcy. Eksploruj starożytne Chiny wzdłuż i wszerz, przywracając porządek w tej krainie rozdartej konfliktami.

   • NAJWIĘKSZE CHIŃSKIE LEGENDY

   Stwórz nowe cesarstwo, grając jednym z 11 legendarnych watażków opisywanych w eposie historycznym „Opowieści o Trzech Królestwach”. Niezrównani dowódcy, potężni wojownicy i wyjątkowi politycy. Każda z tych postaci ma własny styl gry oraz cele. Rekrutuj bohaterów pomocniczych, którzy będą dowodzić twoimi armiami, zarządzać prowincjami i umacniać twoje rosnące cesarstwo. Postacie są sercem gry, od tych bohaterów będzie zależała przyszłość całych Chin.

   • SYSTEM GUANXI

   Wzorowane na Guanxi, chińskiej koncepcji dynamicznych wzajemnych stosunków, Total War: TRZY KRÓLESTWA zupełnie zmienia model korzystania z postaci. Tutaj legendarni herosi i ich relacje kształtują przyszłość starożytnych Chin. Każda z tych postaci ma własną osobowość, motywacje, sympatie i antypatie. Tworzą one między sobą głębokie więzi, zarówno pozytywne jak i negatywne, które wpływają na rozwój fabuły.

   • CZYSTOŚĆ SZTUKI

   Niesamowite odwzorowanie gracji i dynamiki walk wushu sprawia, że TRZY KRÓLESTWA pokazują prawdziwą sztukę wojny. Z kolei dzięki pięknemu interfejsowi użytkownika i grafice inspirowanej prawdziwymi chińskimi dziełami, udało się odmalować przepiękny obraz starożytnych Chin.

   • HARMONIA CZASU RZECZYWISTEGO I TUR

   W Total War: TRZY KRÓLESTWA kampania rozgrywana turowo i bitwy w czasie rzeczywistym są ze sobą powiązane bardziej niż kiedykolwiek. Działania w bitwie mają teraz o wiele poważniejsze konsekwencje, wpływają na relacje między tobą i twoimi bohaterami, a także na przyjaźnie i rywalizacje, które tworzą się między poszczególnymi postaciami. W świecie, w którym potężni sojusznicy są jednym z kluczy do sukcesu, staje się to zupełnie nowym elementem pomagającym w osiągnięciu zwycięstwa.
   Aktualizacje społecznościowe

   Grupy

   7 Komentarzy
   Limityt edyszyn na torrent ach tylko 100 osób seduje
   Lukasz6521/08/2019 19:01

   Limityt edyszyn na torrent ach tylko 100 osób seduje


   no to fajnie masz a może ktoś akurar szuka pudła to w sam raz dla niego potem sprzeda komu innemu
   świetna cena
   Ale bym brał...
   Ale nie wezmę, bo jeszcze kończę kampanię w pierwszym Warhammerze.

   Jak ja kocham Total Wary...
   Vister8121/08/2019 21:32

   Ale bym brał...Ale nie wezmę, bo jeszcze kończę kampanię w pierwszym Warh …Ale bym brał...Ale nie wezmę, bo jeszcze kończę kampanię w pierwszym Warhammerze.Jak ja kocham Total Wary...


   Tylko nie rozczaruj sie tym nowym total warem ... ja niestety tego doświadczyłem w porównaniu do Warhammera
   Dziękuję za wstawkę. Dzisiaj skorzystałem z oferty.
   Prześlij Komentarz
   Avatar
   @
    Tekst