Total Network Monitor 2.1.0 za darmo
86°Zakończono

Total Network Monitor 2.1.0 za darmo

5
kwi 19. 2016
Total Network Monitor 2.1.0 za darmo. Cena normalna to 190$/170€... mocno specjalistyczny sofcik ale może komuś się przyda. Promocja tylko do jutra do 10-tej.

softinventive.com/pl/…or/

Total Network Monitor 2 jest oprogramowaniem przeznaczonym do ciągłego monitorowania sieci lokalnych, indywidualnych komputerów oraz usług, które wymagają szczegółowej uwagi i dokładnej kontroli. TNM 2 powiadomi Cię zawczasu o każdym problemie i wygeneruje szczegółowy raport o okolicznościach awarii.

Monitor jest specjalnym typem obiektu, śledzącym określony aspekt działania usługi, stanu serwera lub systemu plików. Monitory można tworzyć i dokładnie konfigurować zgodnie z własnymi potrzebami, a po uruchomieniu będą pokazywać stan sieci w czasie rzeczywistym.

Gdy dowolny parametr wykracza poza stan normalny, monitor wykonuje z góry zdefiniowany przez użytkownika zestaw akcji, na przykład odtwarza sygnał dźwiękowy, wysyła szczegółowy opis incydentu pocztą elektroniczną lub przez komunikator internetowy, uruchamia ponownie zdalny komputer albo uruchamia aplikację.

Dziennik monitorów przedstawia pełną historię wykonanych akcji oraz odczytów z wszystkich monitorów. Informacje te są cennymi danymi do codziennego zarządzania siecią.

Aktualizacje społecznościowe
Giveaway of the day OkazjeKomputery
5 Komentarzy
A czemu jest tam pokazane że za darmo na 60 dni?
Autor
mysiorkwi 19. 2016

A czemu jest tam pokazane że za darmo na 60 dni?


A gdzie tak jest napisane?
Lolokwi 19. 2016

A gdzie tak jest napisane?Mój błąd - na stronie producenta tak jest napisane.
Wszystko cacy, dzięki za cynk.
Please note that the software you download and install
during the Giveaway period comes with the following important limitations:
1) No free technical support
2) No free upgrades to future versions
3) Strictly non-commercial usage

Specjalistyczny soft bez zastosowania komercyjnego to trochę pomyłka. Co ja mam sobie z tym robić, obserwować WiFi w kawalerce?
Z niekomercyjnych zastosowan to mozesz obserwowac peppera. Skanuj port 80 + w tresci szukaj oferty z plusami powyzej 100.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy