Toshiba 8GB microSDHC + adapter SD + czytnik SD/microSD @ x-kom, gorący strzał
139°Zakończono

Toshiba 8GB microSDHC + adapter SD + czytnik SD/microSD @ x-kom, gorący strzał

12
maj 13. 2016maj 13. 2016

Karta pamięci Toshiba 8 GB
Rozszerz pamięć swojego urządzenia Nie daj się ograniczać - karta pamięci Toshiba microSDHC pozwoli Ci przechowywać więcej danych na smartfonach i telefonach komórkowych, a dzięki dołączonemu do zestawu adapterowi SD, karty możesz również używać w aparatach fotograficznych i kamerach wideo.


2.jpg
Odporność na wstrząsy i wodę
Karta do ekstremalnych warunków Karta pamięci Toshiba jest odporna na wodę i wstrząsy, nie musisz się więc obawiać o bezpieczeństwo przechowywanych na niej danych. Nawet jeżeli smartfon lub aparat wykorzystujący tę kartę pamięci ulegnie uszkodzeniu, Twoje dane przetrwają.


1.jpg
Czytnik kart pamięci SHIRU
Niewielki i wszechstronny Kompaktowe rozmiary i niewielka waga czytnika sprawiają, że zmieści się w każdej torbie, plecaku, a nawet w kieszeni. Możesz więc zabrać go ze sobą gdziekolwiek zechcesz, by przenosić dane służbowe do pracy, projekty semestralne na uczelnię, a także filmy i zdjęcia dla przyjaciół. Wygodny profil pozwala pewnie chwycić czytnik i korzystać z jego możliwości.

Złącze microUSB pozwala dodatkowo transferować dane pomiędzy smartfonem czy tabletem, a kartą pamięci umieszczoną w czytniku.
Jeśli dodatkowo urządzenie obsługuje OTG możliwe jest przeglądanie pamięci karty wpiętej w czytnik, za jego pomocą.
b.jpg
Wysoka jakość wykonania
Bezpieczeństwo Twoich danych Bezpieczeństwo Twoje i Twojego sprzętu stanowi priorytet dla marki SHIRU. Dlatego do produkcji czytnika kart pamięci użyto wyłącznie wysokiej jakości komponentów. Solidna konstrukcja i dokładne dopasowanie elementów zapewniają bezpieczne użytkowanie akcesorium gwarantując jego długą żywotność.

Opcja czytnika to nie jedyna możliwość jaką oferuje to urządzenie. Po zainstalowaniu karty możesz z niego korzystać jak z klasycznej pamięci przenośnej typu pendrive. Dodatkowo, możesz w prosty i szybki sposób powiększyć przestrzeń do przechowywania danych instalując większą kartę. A wszystko to bez konieczności wymiany samego czytnika.
a.jpg

Najlepsze komentarze

Dobry żart, 8 GB Class 4 z gównianym czytnikiem kart. Zapytam tak:57582-svRzW.jpg
12 Komentarzy

Dobry żart, 8 GB Class 4 z gównianym czytnikiem kart. Zapytam tak:57582-svRzW.jpg

W tej cenie już można dostać 16GB class 10.

To żart? Serio x-kom?

Autor

mmxv14 min

To żart? Serio x-kom?serio, serio - a zobacz jak ludzie to szybko łykają

W empiku jest podobna (class 4) za ~10 zł w zestawie z konwerterem do SD - wysyłka do empiku w cenie

57596-Euz4D.jpg

Autor

raptykMaj 13.

W empiku jest podobna (class 4) za ~10 zł w zestawie z konwerterem do SD - wysyłka do empiku w cenie[Obrazek]ale.. po pierwsze primo - to empik
po drugie primo - brakuje czytnika SD/microSD z OTG a taki cud znacznie podbija cenę

mysiorMaj 13.

ale.. po pierwsze primo - to empik po drugie primo - brakuje czytnika SD/microSD z OTG a taki cud znacznie podbija cenęCzego wymagać od komentujących jak oni tylko obrazki oglądają .

Andrzej.Cebula1 godz., 29 min

Czego wymagać od komentujących jak oni tylko obrazki oglądają .


Andrzeju a ile taki czytnik kart jest wart wg Ciebie?
Może tyle ...0.39USD gearbest.com/mem…tml ....uwaga oszałamiająca cena ....całe 1,5zł ....wooow
a może tyle ....0.87USD gearbest.com/mem…tml
chcesz większej cebuli ...dorzuć GA
ponadto myślę że większość i tak już ma min. jeden taki czytnik
8gb class4 to można o kant tyłka rozbić ....obecnie kompletnie nie warto tak małej pojemności kupować

mmxvMaj 13.

Andrzeju a ile taki czytnik kart jest wart wg Ciebie?Może tyle ...0.39USD http://www.gearbest.com/memory-cards/pp_261098.html ....uwaga oszałamiająca cena ....całe 1,5zł ....wooowa może tyle ....0.87USD http://www.gearbest.com/memory-cards/pp_329834.html chcesz większej cebuli ...dorzuć GA ponadto myślę że większość i tak już ma min. jeden taki czytnik8gb class4 to można o kant tyłka rozbić ....obecnie kompletnie nie warto tak małej pojemności kupowaćW cenie 15zł masz kartę z czytnikiem OTG, w przypadku odbioru osobistego praktycznie od ręki. Wyobraź sobie również, że istnieją takie urządzenia, które klasy 10 i dużej pojemności nie wymagają. Linki do chińczyków możesz sobie darować bo rozmawiamy chyba o empiku i x-kom, sam czytnik w x-kom 9zł. No ale przecież taka karta i czytnik to złom i powinni za darmo rozdawać.

Andrzej.CebulaMaj 13.

Linki do chińczyków możesz sobie darować bo rozmawiamy chyba o empiku i x-kom


Andrzeju nie wiem czy wiesz ale owa Toshiba też pochodzi z CHRL (tam została wyprodukowana) = tak czy siak kupujesz chińskie jeno przez pośrednika

Kupujesz chińskie,Ale czy to dostajesz to już inna sprawa.

W Auchanie w Łodzi są 8 Toshiby-10 klasy za 9.99zl
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst