Niestety, ta okazja wygasła 6 minut temu.
-32°
Opublikowano 2 dni temu

TOPK Uchwyt samochodowy na telefon z Prime

27,97zł29,44zł-5%
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika dkiopu
Opublikowane przez
dkiopu
Dołączył w 2023
20
1

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Akcesoria do smartfonów

Znajdź więcej okazji Akcesoria do smartfonów

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

730346_1.jpg
730346-Yma6d.jpg

Informacje o tym produkcie
  • [Bezpieczny i stabilny] Ten samochodowy uchwyt na telefon z najnowszą konstrukcją zaczepu, może być bezpiecznie przymocowany do otworów wentylacyjnych. I mocno trzyma telefon nawet na zakrętach, drogach z dziurami, wybojami zwalniającymi i wyboistymi drogami. Nie musisz się martwić, że telefon spadnie podczas jazdy.
  • Obsługa jedną ręką: Naciśnij przycisk zwalniający z tyłu, aby otworzyć ramiona zaciskowe, umieść telefon i ściśnij ramiona zaciskowe, aby zablokować, łatwe wkładanie i wyjmowanie telefonu jedną ręką, podczas gdy uchwyt zapewnia pewny chwyt telefonu. Zapewnia bezpieczniejszą jazdę, niezależnie od tego, czy poruszasz się, odtwarzasz muzykę czy ładujesz.
  • Swobodny obrót o 360° - Uchwyt samochodowy TOPK Air vent na telefon ma przegub kulowy 360°, który pomaga w regulacji kąta widzenia w celu uzyskania wyraźnego widoku ekranu, w trybie poziomym lub pionowym. Zaprojektowaliśmy również antypoślizgowy obszar odcisków palców na bocznych zaciskach, dzięki czemu możesz łatwiej trzymać telefon jedną ręką.
  • [Kompleksowa ochrona] Wbudowany ulepszony sprzęt, płyta nośna uchwytu na telefon samochodowy i nóżki mają antypoślizgowe silikonowe podkładki, zwłaszcza ramiona z karbowanym miękkim silikonem, które nie tylko zwiększają przyczepność telefonu, zapewniają bezpieczną jazdę, ale także skutecznie chronią telefon przed uderzeniami i zarysowaniami. Telefon nie spadnie nawet na nierównych drogach.
  • [Szeroka kompatybilność] Uchwyt na telefon TOPK jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami 4-6,7 cala, w tym iPhone'em, Samsung, Xiaomi, OnePlus, HUAWEI itp. UWAGA: Uchwyt nie może być kompatybilny z etui na telefon, które jest zbyt grube lub szorstkie, jak skórzany pokrowiec z klapką, pokrowiec na Quad Lock, wytrzymały futerał itp. Jeśli produkt nie pasuje do samochodu lub jakichkolwiek problemów z produktem, skontaktuj się bezpośrednio z TOPK w celu uzyskania satysfakcjonującego rozwiązania.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Michal771
    Za sam uchwyt jak najbardziej plus