Niestety, ta okazja już wygasła
Top 100 ebooków wg swiatczytnikow po 9,90, 14,90 i 19,90 zł @ ebookpoint
302° Zakończono

Top 100 ebooków wg swiatczytnikow po 9,90, 14,90 i 19,90 zł @ ebookpoint

3
lip 19.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

100 najlepszych ebooków wydanych przez Grupę Helion, wg rankingu świata czytników, kupimy w cenie 9,90 zł, 14,90 zł lub 19,90 zł.

Pierwsze 3 miejsca należą oczywiście do branży IT. Są to:

Dalsze 97 ebooków należy do różnych dziedzin, zostały wydane przez wydawnictwa Helion (literatura informatyczna), Onepress (książki dla biznesu), Sensus (poradniki psychologiczne), Septem (literatura poradnikowa), Editio (książka literacka), Bezdroża (przewodniki turystyczne i książki podróżnicze)
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

3 Komentarze
Trzecia pozycja szczególnie ciekawa. Nie tylko dla informatyków. Właściwie wcale nie jest informatyczna.
Do trzeciej pozycji (Dezinformacja. Były szef wywiadu ujawnia metody dławienia wolności, zwalczania religii i wspierania terroryzmu (ebook)) jest na stronie rewelacyjny komentarz:

Tygodnik Do Rzeczy Piotr Zychowicz; 2016-05-30

Pamiętają państwo "Czerwone horyzonty"? To wydana w Polsce krótko po upadku komunizmu książka łona Pacepy, byłego szefa tajnych służb komunistycznej Rumunii. Pacepa w 1978 r. porzucił służbę czerwonym i przeszedł na stronę wolnego świata. Wściekły Ceauęescu wydał na niego dwa wyroki śmierci i ogłosił, że ten, kto przyniesie mu głowę Pacepy, otrzyma 2 mln dol. Po milionie dorzucili Jaser Arafat i Muammar Kaddafi. Zlecenie na uciekiniera miał dostać najsłynniejszy terrorysta zimnej wojny "Carlos" - "Szakal". Całe szczęście Pacepa znalazł się pod ochroną CIA. "Czerwone horyzonty" obnażyły przerażające kulisy reżimu Ceausescu. Kiedy dyktator został postawiony przed sądem i rozstrzelany, sporą część zarzutów przeciwko niemu zaczerpnięto właśnie z "Horyzontów".
Teraz, po upływie ćwierć wieku, łon Pacepa powrócił. Wydawnictwo Editio wydało jego znakomitą "Dezinformację". Rzecz dotyczy dezinformacji uprawianej przez komunistów. A w tej dziedzinie - trzeba im to przyznać - czerwoni byli prawdziwymi mistrzami. Do perfekcji opracowali metody wprowadzania w błąd całych społeczeństw. Oczerniania jednych, a wybielania innych. W książce sporo miejsca poświęcono jednej z najbardziej udanych tego typu operacji - czyli wykreowaniu czarnej legendy Piusa XII. To bowiem w wyniku machinacji KGB papież, który uratował tysiące Żydów, wyrósł na "hitlerowskiego kolaboranta, który był obojętny wobec Holokaustu". Był to element szerszej wojny prowadzonej przez Kreml z Kościołem katolickim. acepa pokazuje, w jaki sposób bolszewicy manipulowali historią. Jak wykorzystywali europejskich pożytecznych idiotów do wykreowania ludobójczego Związku Sowieckiego na "miłującą pokój demokrację", a Stany Zjednoczone na "totalitarną dyktaturę". To również Sowieci skierowali sporą część świata islamskiego przeciwko Zachodowi, za co płacimy do dzisiaj. "Dezinformacja stała się plagą naszego współczesnego życia" - pisze Pacepa. I nie ma na myśli tylko czasów sowieckich. Chociaż bowiem Imperium Zła nie istnieje już od ćwierć wieku, to Rosja Putina chętnie korzysta ze starych, sprawdzonych metod. Sporo na ten temat czytałem, ale przykłady podane przez Pacepę są po prostu szokujące.
Pajęczak19/07/2019 09:27

To bowiem w wyniku machinacji KGB papież, który uratował tysiące Żydów, wyr …To bowiem w wyniku machinacji KGB papież, który uratował tysiące Żydów, wyrósł na "hitlerowskiego kolaboranta, który był obojętny wobec Holokaustu".


Coś mi to przypomina...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst