Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
TooGoodToGo
-177°

TooGoodToGo

12,99zł40zł-68%Apple Okazje
8
-177°
TooGoodToGo
wrz 10. 2020
Aplikacja mobilna pozwalająca znaleźć okazje na tani posiłek w okolicy. Działa w całej Polsce. Przy okazji zapobiegamy marnowaniu jedzenia. Bardzo fajny koncept - kto nie zna, polecam.
Aktualizacje społecznościowe
Apple OkazjeApple Kupony
8 Komentarzy
Sama apka jest chyba za darmo a knajpy tam dostępne to tylko duże miasta. Bieda trochę.
Korzystam, chwalę sobie. Duże paczki jedzenia z różnych firm. Można sporo zaoszczędzić.
Sama Appka bardzo spoko ale...

Zauważyłem, ze niektóre lokale zrobiły sobie z tego kanał regularnej sprzedaży, tzn już od rana maja coś do sprzedania, a inne maja regularna sprzedaż określonych produktów, niby na wielkiej promocji. Poza tym, np. w Warszawie jest american candy store ale jak się okazało, zrobili sobie akcje promocyjna na święta żeby paczki sprzedawać. Ogólnie pomysł super ale realizacja słaba.
Kolega w Trojmiescie skorzystal... za 12.99 z burgerowni dostal 3 bulki maslane i sloik pikli
uxs10/09/2020 20:10

Sama Appka bardzo spoko ale...Zauważyłem, ze niektóre lokale zrobiły sobie …Sama Appka bardzo spoko ale...Zauważyłem, ze niektóre lokale zrobiły sobie z tego kanał regularnej sprzedaży, tzn już od rana maja coś do sprzedania, a inne maja regularna sprzedaż określonych produktów, niby na wielkiej promocji. Poza tym, np. w Warszawie jest american candy store ale jak się okazało, zrobili sobie akcje promocyjna na święta żeby paczki sprzedawać. Ogólnie pomysł super ale realizacja słaba.


Na Śląsku działa to jak należy tzn. kupujesz paczki z krótkoterminową żywnością. Na początku wziąłem paczki ze Starbucksa i North Fisha i byłem z nich zadowolony. Ostatnio doszły stacje BP, gdzie dostajesz produkty ze sklepu lub Wild Bean Cafe. Chętnie bym poprowadził dalsza dyskusję, ale to gdzie indziej. Okazja to to zdecydowanie nie jest. Jak już, to pasuje coś takiego na dyskusję...
decepol10/09/2020 20:57

Kolega w Trojmiescie skorzystal... za 12.99 z burgerowni dostal 3 bulki …Kolega w Trojmiescie skorzystal... za 12.99 z burgerowni dostal 3 bulki maslane i sloik pikli


Nigdy nie wiesz na co trafisz następnym razem będzie lepiej
Dodam jeszcze, że apka jest przydatna również za granicą.
Można troszkę dzięki niej zaoszczędzić na zakupach.
Edytowane przez: "arusf2011" wrz 10.
Mystery box :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst