Niestety, ta okazja już wygasła
Tom Tom Spark Cardio + Music [1RKM.002.00]
30° Zakończono

Tom Tom Spark Cardio + Music [1RKM.002.00]

599,75zł845zł-29%eBay Okazje
22
mar 13.
W poszukiwaniu zegarka do aktywności natrafiłem na ten zegarek. Do zakupienia na ebay. Ja postawiłem sobie na cel zegarek z GPS,muzyką,czujnikiem tętna, pomiar czasu i dystansu. Synchronizacja z endomondo, nie wymagam od zegarka NFC( jak ktoś mi zaraz przypomni) - 5 zł w tylnej kieszeni zawsze znajdę. To wszystko ma ten zegarek. Jeśli chodzi o Amazfita od Xiaomi jest w podobnej cenie,ale nie ma muzyki i nie ma synchronizacji z endomondo. ( niby jest,ale ręczne przerzucanie treningów w formacie .gpx nie dla mnie) ;p
Cechy:
  • Tryb Multisportow
  • GPS
  • Śledzenie aktywności 24/7
  • Personalizowane ćwiczenia
  • Wbudowany Czujnik tętna
  • 3Gb na muzykę (300 utworów) - Umówmy się to co piszą 500 utworów na 3 Gb to bajki)
Recenzje zegarka:Moim zdaniem cena za zegarek całkiem zacna. Nie znalazłem zegarka z parametrami jak powyżej w cenie niższej niż 600 zł. Na necie jest za około 800-900 zł.

Dostawa do Polski ~~ + 50 zł
Aktualizacje społecznościowe
Oferta dotyczy wersji bez odtwarzacza MP3, czyli tylko cardio.
Wystawiający oczywiście "zapomniał" wliczyć koszt wysyłki. Wraz z wysyłką wychodzi ~650 zł, a za taką cenę ten zegarek można kupić w Polsce.

Używana wersja cardio + music u tego sprzedawcy kosztuje 159,95+9,95 GBP.
Edit:
Są też inne dostępne używki w niższej cenie, ale to już raczej mało opłacalne.
EBay OkazjeEBay kody rabatowe

Grupy

22 Komentarze
Mam wersje 2, to jest chyba 3. Slad bardzo dobry ale nalezy miec na uwadze, ze sprzet porzucony przez producenta
Zegarek spoko, ale jeśli nie masz trochę więcej kasy na Garmina albo Sunto - bo on jest podstawowy, niezbyt ładny (moim zdaniem). Miałem, teraz mam Garmina
Zegarek jest spoko. Używam poprzednią wersję która nie ma opcji prowadzenia powrotu po zapisanej trasie np. biegniesz w las dowolna trasa a jak chcesz wrócić to zegarek prowadzi ta sama trasa do punktu początkowego. Nie jest to zegarek dla wyczynowcow ale ma sporo przydatnych funkcji m.in. planowanie interwałów. Pulsometr z nadgarstka działa dobrze, wyniki są porównywalne z paskiem na klatkę piersiową, różnica jaką widziałem to tylko kilka uderzeń na min a odpada zakładania paska i parowanie czujnika z tel itp. Dzieki zegarkowi nie zabieram telefonu bo muzyke, GPS i tętno mam w zegarku. Czujnik tętna od czasu do czasu trochę oszukuje, tj. pokazuje tętno od czapy ale wystarczy poprawić pozycję na nadgarstku lub poprawić pasek i jest ok. Pewną wadą urządzenia jest brak sensownego trybu oszczędzania energii tj. po zdjęciu zegarka z ręki system tego nie widzi i dalej mierzy tętno spoczynkowe i codzienne aktywności przez co bateria niepotrzebnie się wyladowuje. Często mam problem bo jak biegam co drugi dzień i ładuje zegarek po treningu to musze pamietac zeby podladowac przed nastepnym treningiem bo mam m.w. polowe baterii.
Wrzucanie muzyki jest dziwne, trzeba to robić przez aplikacje na komputerze i zapisać playliste, nie wystarczy wrzucić pliki jak na pendirve. Ale jak ktoś ma swoją ulubioną listę to robi to raz i z głowy. Gorzej jak ktoś lubi ciagle zmieniać muzykę.
Radoslaw_Michalak2 min

Zegarek jest spoko. Używam poprzednią wersję która nie ma opcji pro …Zegarek jest spoko. Używam poprzednią wersję która nie ma opcji prowadzenia powrotu po zapisanej trasie np. biegniesz w las dowolna trasa a jak chcesz wrócić to zegarek prowadzi ta sama trasa do punktu początkowego. Nie jest to zegarek dla wyczynowcow ale ma sporo przydatnych funkcji m.in. planowanie interwałów. Pulsometr z nadgarstka działa dobrze, wyniki są porównywalne z paskiem na klatkę piersiową, różnica jaką widziałem to tylko kilka uderzeń na min a odpada zakładania paska i parowanie czujnika z tel itp. Dzieki zegarkowi nie zabieram telefonu bo muzyke, GPS i tętno mam w zegarku. Czujnik tętna od czasu do czasu trochę oszukuje, tj. pokazuje tętno od czapy ale wystarczy poprawić pozycję na nadgarstku lub poprawić pasek i jest ok. Pewną wadą urządzenia jest brak sensownego trybu oszczędzania energii tj. po zdjęciu zegarka z ręki system tego nie widzi i dalej mierzy tętno spoczynkowe i codzienne aktywności przez co bateria niepotrzebnie się wyladowuje. Często mam problem bo jak biegam co drugi dzień i ładuje zegarek po treningu to musze pamietac zeby podladowac przed nastepnym treningiem bo mam m.w. polowe baterii.Wrzucanie muzyki jest dziwne, trzeba to robić przez aplikacje na komputerze i zapisać playliste, nie wystarczy wrzucić pliki jak na pendirve. Ale jak ktoś ma swoją ulubioną listę to robi to raz i z głowy. Gorzej jak ktoś lubi ciagle zmieniać muzykę.+1
Nic dodać, nic ująć
hans.gross13/03/2019 14:06

Zegarek spoko, ale jeśli nie masz trochę więcej kasy na Garmina albo Sunto …Zegarek spoko, ale jeśli nie masz trochę więcej kasy na Garmina albo Sunto - bo on jest podstawowy, niezbyt ładny (moim zdaniem). Miałem, teraz mam Garminano tak ale garmin z pamięcią na muzykę zaczyna sie od 1.000-1.200zł (Vivoactive 3 Music). Sterowanie w zegarku muzyką mnie nie interesuje,bo w dalszym ciągu trzeba biegać z telefonem jako odtwarzacz.
Radoslaw_Michalak13/03/2019 14:08

Zegarek jest spoko. Używam poprzednią wersję która nie ma opcji pro …Zegarek jest spoko. Używam poprzednią wersję która nie ma opcji prowadzenia powrotu po zapisanej trasie np. biegniesz w las dowolna trasa a jak chcesz wrócić to zegarek prowadzi ta sama trasa do punktu początkowego. Nie jest to zegarek dla wyczynowcow ale ma sporo przydatnych funkcji m.in. planowanie interwałów. Pulsometr z nadgarstka działa dobrze, wyniki są porównywalne z paskiem na klatkę piersiową, różnica jaką widziałem to tylko kilka uderzeń na min a odpada zakładania paska i parowanie czujnika z tel itp. Dzieki zegarkowi nie zabieram telefonu bo muzyke, GPS i tętno mam w zegarku. Czujnik tętna od czasu do czasu trochę oszukuje, tj. pokazuje tętno od czapy ale wystarczy poprawić pozycję na nadgarstku lub poprawić pasek i jest ok. Pewną wadą urządzenia jest brak sensownego trybu oszczędzania energii tj. po zdjęciu zegarka z ręki system tego nie widzi i dalej mierzy tętno spoczynkowe i codzienne aktywności przez co bateria niepotrzebnie się wyladowuje. Często mam problem bo jak biegam co drugi dzień i ładuje zegarek po treningu to musze pamietac zeby podladowac przed nastepnym treningiem bo mam m.w. polowe baterii.Wrzucanie muzyki jest dziwne, trzeba to robić przez aplikacje na komputerze i zapisać playliste, nie wystarczy wrzucić pliki jak na pendirve. Ale jak ktoś ma swoją ulubioną listę to robi to raz i z głowy. Gorzej jak ktoś lubi ciagle zmieniać muzykę.


Jeśli chodzi o oszczędzanie baterii,to trening biegowy nie jest dłuższy niż 2 h w moim przypadku,więc nie ma problemu. Normalnie prysznic,podpinasz od kompa zegarek,słuchawki bluetooth i tyle. ;P Ja tak robię do tej pory.
Miki_.1 min

no tak ale garmin z pamięcią na muzykę zaczyna sie od 1.000-1.200zł (Vi …no tak ale garmin z pamięcią na muzykę zaczyna sie od 1.000-1.200zł (Vivoactive 3 Music). Sterowanie w zegarku muzyką mnie nie interesuje,bo w dalszym ciągu trzeba biegać z telefonem jako odtwarzacz. Jeśli chodzi o oszczędzanie baterii,to trening biegowy nie jest dłuższy niż 2 h w moim przypadku,więc nie ma problemu. Normalnie prysznic,podpinasz od kompa zegarek,słuchawki bluetooth i tyle. ;P Ja tak robię do tej pory.


Jesli rzeczywiście Ci potrzebna muza w zegarku, to to będzie najtańsze. Jeśli masz mp3. Ja nie miałem do biegania nawet jednej i przez 2 lata nie sluchałem na nim muzyki ani razu. A vivo ma tą zaletę że ma Spotify Ale to zależy co komu do szczęścia potrzebne
szeryf13/03/2019 14:06

Mam wersje 2, to jest chyba 3. Slad bardzo dobry ale nalezy miec na …Mam wersje 2, to jest chyba 3. Slad bardzo dobry ale nalezy miec na uwadze, ze sprzet porzucony przez producentaW recenzjach gdzieś czytałem,że robią na bieżąco aktualizacje. Na stronie producenta aktualizacja:
Wersja 1.7.64 Wydana 6 marzec 2018Aktualizacja dotyczy: Adventurer, Runner 3, Spark 3

  • Rozwiązaliśmy problem, który w kilku przypadkach mógł uniemożliwiać parowanie zegarka z telefonem.
Miki_.13/03/2019 14:28

W recenzjach gdzieś czytałem,że robią na bieżąco aktualizacje. Na stronie p …W recenzjach gdzieś czytałem,że robią na bieżąco aktualizacje. Na stronie producenta aktualizacja:Wersja 1.7.64 Wydana 6 marzec 2018 Aktualizacja dotyczy: Adventurer, Runner 3, Spark 3Rozwiązaliśmy problem, który w kilku przypadkach mógł uniemożliwiać parowanie zegarka z telefonem.Oferta dotyczy wersji cardio bez music. Chyba jest błąd w MPN. Cardio + music u tego sprzedawcy kosztuje 160 funtów + wysyłka.
Miki_.1 min

W recenzjach gdzieś czytałem,że robią na bieżąco aktualizacje. Na stronie p …W recenzjach gdzieś czytałem,że robią na bieżąco aktualizacje. Na stronie producenta aktualizacja:Wersja 1.7.64 Wydana 6 marzec 2018 Aktualizacja dotyczy: Adventurer, Runner 3, Spark 3Rozwiązaliśmy problem, który w kilku przypadkach mógł uniemożliwiać parowanie zegarka z telefonem.


Marzec 2018, czyli rok temu. Trudno powiedzieć, żeby to było wspierane. Ale dopóki wiesz co kupujesz i to działa, to nikt nie oczekuje, że młotek będzie miał aktualizacje
krzychu7813/03/2019 14:30

Oferta dotyczy wersji cardio bez music. Chyba jest błąd w MPN. Cardio + m …Oferta dotyczy wersji cardio bez music. Chyba jest błąd w MPN. Cardio + music u tego sprzedawcy kosztuje 160 funtów + wysyłka.Patrzę po nr producenta.Według numeru to cardio+music
Miki_.1 min

Patrzę po nr producenta.Według numeru to cardio+musicPrzecież Ci napisałem, że jest błąd. Ten sam numer jest w wersji cardio + music, która kosztuje 160GBP.
Fajny zegarek. Kupilem takie 3 w euro za 399zl. Super opcja z ta muzyka z zegarka. Na prawde porownywalem z innymi markami i dziwie sie, ze malo kto wybiera tomtom (przez co tomtom wycofuje sie z rynku).
slawomir.gr13/03/2019 14:43

Fajny zegarek. Kupilem takie 3 w euro za 399zl. Super opcja z ta muzyka z …Fajny zegarek. Kupilem takie 3 w euro za 399zl. Super opcja z ta muzyka z zegarka. Na prawde porownywalem z innymi markami i dziwie sie, ze malo kto wybiera tomtom (przez co tomtom wycofuje sie z rynku).Zgadza się, ale tu akurat jest wersja bez muzyki. Wstawiający okazję wprowadza w błąd.
Używane cardio + music kosztuje u tego sprzedawcy ~170 funtów, a to już średnio opłacalne.
Edytowane przez: "krzychu78" mar 13.
krzychu7813/03/2019 14:46

Zgadza się, ale tu akurat jest wersja bez muzyki. Wstawiający okazję wp …Zgadza się, ale tu akurat jest wersja bez muzyki. Wstawiający okazję wprowadza w błąd.Używane cardio + music kosztuje u tego sprzedawcy ~170 funtów, a to już średnio opłacalne.Dlatego też zwrociłem się do sprzedawcy o wyjaśnienie całej sytuacji z kodem produktu.
Miki_.13/03/2019 15:08

Dlatego też zwrociłem się do sprzedawcy o wyjaśnienie całej sytuacji z kode …Dlatego też zwrociłem się do sprzedawcy o wyjaśnienie całej sytuacji z kodem produktu.Co tu jest do wyjaśniania? Widziałeś gdziekolwiek w opisie wzmiankę o odtwarzaczu? Myślisz, że sprzedawca sprzeda Ci nowy egzemplarz taniej niż używkę?
Poza tym nie dodałeś do ceny kosztów wysyłki.

Wstawka jest całkowicie błędna.
krzychu7813/03/2019 15:10

Co tu jest do wyjaśniania? Widziałeś gdziekolwiek w opisie wzmiankę o odt …Co tu jest do wyjaśniania? Widziałeś gdziekolwiek w opisie wzmiankę o odtwarzaczu? Myślisz, że sprzedawca sprzeda Ci nowy egzemplarz taniej niż używkę?Poza tym nie dodałeś do ceny kosztów wysyłki.Wstawka jest całkowicie błędna.Od pytania jeszcze nikt nie zginął także pozwól,że zapytam. Dzięki!
Miki_.1 min

Od pytania jeszcze nikt nie zginął także pozwól,że zapytam. Dzięki!


Ależ proszę Cię bardzo.
Tymczasem mógłbyś usunąć błędną wstawkę aby nie wprowadzać ludzi w błąd.
Jeśli jest to rzeczywiście wersja beż Muzyki to w tej samej cenie można spokojnie kupić w Polsce świetny zegarek Polar m430 który posiada najlepszy wbudowany pulsometr nadgarstkowy na rynku złożony z 6 diod, mam taki i polecam jak najbardziej
Marcineczka1 g, 28 min

Jeśli jest to rzeczywiście wersja beż Muzyki to w tej samej cenie można spo …Jeśli jest to rzeczywiście wersja beż Muzyki to w tej samej cenie można spokojnie kupić w Polsce świetny zegarek Polar m430 który posiada najlepszy wbudowany pulsometr nadgarstkowy na rynku złożony z 6 diod, mam taki i polecam jak najbardziejSam z rozpędu dałem plusa bo okazja wydawała się bardzo interesująca. Niestety raz, że cena jest zaniżona, a dwa, że dotyczy innego przedmiotu.
Okazja jest bezwartościowa.
Hej,
Przymierzam się do zakupu pierwszego zegarka do biegania. Wstępnie stanęło na vivoactive 3 music, ale dzisiaj przeczytałem o tomtomie. Chciałbym żeby zegarek mógł programować interwały, wyświetlać aktualne tempo biegu, mógł wgrywać gotowe trasy i być kompatybilny z jakimś programem: strava/endomondo i działać 5h na gps+muzyka. Czy ktoś kto miał ten zegarek mógłby opisać czy spark 3 wpisuje się w moje kryteria? Aaa jeszcze jedna rzecz, czy można podłączyć jednocześnie pas na klatkę piersiową i muzykę? I jak z jakością I stabilnością muzyki jest podczas odtwarzania?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst