Niestety, ta okazja już wygasła

Tom Clancy's The Division Gold Edition za 38 zł z Brazylijskiego Xbox Store/Polska Xbox Store za 59,99 zł @ Xbox One

mar 22. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za R$ 44,98

Tom Clancy's The Division™ Gold Edition - 59,99 zł - Polska Xbox Store

W skład pakietu Tom Clancy's The Division™ Złota Edycja wchodzi gra, Przepustka Sezonowa oraz zestaw wyposażenia Gwardii Narodowej.

Przepustka Sezonowa do gry Tom Clancy's The Division zapewnia ci całoroczny dostęp do wszystkich trzech dodatków, wyjątkowego wyposażenia, dostępnych w dniu premiery opcji dostosowania postaci oraz comiesięcznych promocji — a wszystko w atrakcyjnej cenie.

Każdy dodatek nawiązuje do The Division i pozwala kontynuować przygody twojego agenta, z wykorzystaniem nowych treści i wyposażenia:

• Dodatek I: Podziemia
• Dodatek II: Przetrwanie
• Dodatek III: Ostatni Bastion

Dzięki Przepustce Sezonowej twój agent będzie wyróżniał się z tłumu. W dniu premiery odblokujesz niszczycielski obrzyn do walki na krótkim dystansie. Otrzymasz też wyjątkowy zestaw strojów oraz skórek broni.A oprócz tego na posiadaczy Przepustki Sezonowej czekają comiesięczne promocje, w tym dostęp do wyjątkowych treści oraz wydarzeń. Więcej szczegółów już niebawem!

The Division to gra wymagająca połączenia internetowego do pobierania zawartości oraz prowadzenia rozgrywki.

Uwaga: Należy zmienić region na konsoli na Brazylie, wtedy przechodzimy do sklepu i dopiero kupujemy grę za pomocą karty podarunkowej, można też zrobić to przez Microsoft Store na komputerze, zmienić w systemie Windows region na Brazylie

Xbox Live Gift Card (Brazil) > mtcgame.com/pl-…-br
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz