Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
136° Zakończono
3
Opublikowano 31 stycznia 2023

Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist za 10,83 zł z Węgierskiego Xbox Store @ Xbox One

10,83zł20,70zł-48%
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.459
3.508

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za 895,00 HUF

Fabuła gry przedstawia zmagania z fikcyjnym ugrupowaniem terrorystycznym określającym siebie mianem Inżynierów. Terroryści tworzą tytułową Czarną Listę, rozpoczynając od ataku na amerykańską bazę lotniczą Andersen i strasząc kolejnymi akcjami jeśli Stany Zjednoczone nie wycofają swoich żołnierzy z innych rejonów świata. W obliczu zagrożenia z rozkazu pani prezydent utworzona zostaje tajna komórka o nazwie Czwarty Eszelon, w skład której wchodzi między innymi Sam Fisher. Zadaniem Czwartego Eszelonu jest poznanie planów terrorystów, ustalenie kto finansuje ich działalność oraz powstrzymanie na czas planowanych przez nich kolejnych ataków.

Główny bohater, ponownie ubrany w charakterystyczny kombinezon taktyczny oraz gogle, uczestniczy w serii niebezpiecznych misji. Fisher w poszukiwaniu Inżynierów i informacji na temat ich kolejnych posunięć podróżuje po całym świecie, wykonując zadania nie tylko na terytorium Stanów Zjednoczonych, ale też między innymi w Iraku, Indonezji czy Paragwaju. Poszczególne etapy różnią się między sobą nie tylko miejscem akcji, ale także rodzajami wykonywanych czynności. Fisher oprócz typowej infiltracji placówek okupowanych przez siły wroga musi też niejednokrotnie zajmować się między innymi ratowaniem zakładników, podsłuchiwaniem rozmów, porywaniem ważnych dla fabuły postaci czy wykradaniem ważnych danych wywiadowczych.


Do zakupów w węgierskim MS Store możecie wykorzystać polską kartą płatniczą oraz polski adres rozliczeniowy.
Xbox Więcej szczegółów na Xbox
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Avatar
  1. Avatar
    Czy ta gra na XBOX 360 zadziała na XBOX 360?

    PS.: Nie jest to pytaniem retoryczne, bo większość gier cyfrowych na XBOX 360 już się nie chce zainstalować. (Edytowano)
  2. Avatar
    Czy ta wersja ma polskie napisy?