Niestety, ta okazja już wygasła
Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Gold Edition YEAR 2 Xbox One
53° Zakończono

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Gold Edition YEAR 2 Xbox One

2
wrz 3.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Rainbow Six Siege to najnowsza odsłona docenionej serii strzelanek pierwszoosobowych, stworzona przez renomowane studio Ubisoft Montreal na nową generację konsol i PC.

Rainbow Six Siege zainspirowane zostało przez akcje jednostek antyterrorystycznych z całego świata i zaprasza graczy do opanowania sztuki destrukcji. Duża liczba starć na bliską odległość, wysoka śmiertelność, taktyka, rozgrywka drużynowa i dynamiczna akcja – oto główne cechy tej gry.

Rozgrywka dla wielu osób w Rainbow Six Siege wynosi dynamiczne strzelaniny na nowy poziom, jednocześnie zachowując elementy strategiczne, nawiązujące do bogatego dziedzictwa serii Rainbow Six.

Gold Edition to pełna wersja gry oraz przepustka sezonowa, zawierająca unikatowe elementy personalizacji, natychmiastowy dostęp do 6 operatorów sezonowych i wczesny dostęp do 2 nadchodzących operatorów.

Główne cechy:

Jednostki antyterrorystyczne. Agenci służb specjalnych są szkoleni do działania w sytuacjach ekstremalnych, takich jak uwalnianie zakładników z chirurgiczną precyzją. Jako agenci działający „na krótkim dystansie”, są szkoleni przede wszystkim do walki we wnętrzach. Działając w ciasnym szyku, są ekspertami walki wręcz, ładunków wybuchowych i skoordynowanych szturmów.

Oblężenie. Po raz pierwszy w historii Rainbow Six gracze wezmą udział w oblężeniach, szturmach zupełnie nowego rodzaju. Wrogowie będą mogli teraz zmieniać otoczenie w prawdziwą twierdzę – ustawiać pułapki i fortyfikacje oraz tworzyć całe systemy defensywne, aby uniknąć przedarcia się przez drużyny Rainbow.

Aby zmierzyć się z tym wyzwaniem, gracze muszą skorzystać z poziomu dowolności, jakiego jeszcze w grach z serii Rainbow Six nie było. Mapy taktyczne, drony zwiadowcze i nowy system zjeżdżania z użyciem liny pozwalają drużynom Rainbow skorzystać z większej liczby opcji niż kiedykolwiek. Planuj, atakuj i rozstrzygaj kryzysowe sytuacje na swoją korzyść.

Destrukcja proceduralna. W samym centrum rozgrywki znajduje się system zniszczeń. Dzięki silnikowi Realblast, zaprojektowanemu specjalnie do tego celu przez Ubisoft Montreal, gracze mają niezrównaną zdolność niszczenia otoczenia. Ściany mogą być przebijane, co stwarza nowe możliwości ostrzału, a podłogi i sufity można wysadzić, tworząc nowe drogi dotarcia do celu. Całe otoczenie reaguje realistycznie, dynamicznie i różnie, w zależności od wielkości i kalibru używanych pocisków oraz ilości założonych ładunków wybuchowych. W Rainbow Six Siege destrukcja ma sens, a opanowanie jej jest często kluczem do zwycięstwa.184070.jpg


Zawartość przepustki sezonowej drugiego roku:

Natychmiastowy dostęp do operatorów drugiego roku. Bądź pierwszy, który może zagrać nowymi Operatorami z dostępem 7 dni wcześniej w porównaniu z pozostałymi graczami. Z każdą operacją nowi operatorzy zostaną dodani do twojego konta. Z Przepustką Roku Drugiego będziesz miał dostęp do następnych 8 sezonowych Operatorów.

Członkostwo premium VIP. Zyskaj dostęp do usług premium VIP zawierający 5% stałej premii do punktów Rozgłosu, 5 dodatkowych wyzwań (zamiast 3) każdego dnia oraz 10% zniżkę na wszystkie przedmioty w sklepie. Członkostwo VIP będzie obowiązywało do 7 lutego 2018.

Niepowtarzalne opcje personalizacji i dodatkowa waluta w grze. Natychmiastowy dostęp do Karbonowej Ozdoby R6 i 600 kredytów Rainbow do natychmiastowego zakupu elementów w grze. Z każdą operacją nowa zawartość zostanie dodana do twojego konta. 8 ekskluzywnych osprzętów głowy, 8 mundurów i dodatkowe malowania na broń zostaną odblokowane
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

2 Komentarze
Produkt niedostępny
Pewnie mieli 2szt xD
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst