Niestety, ta okazja wygasła 1 stycznia 2023.
362° Zakończono
9
Opublikowano 10 grudnia 2022

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction - Edycja Limitowana Gra na PS5

49zł
Avatar
Opublikowane przez KochamBiedronke
Dołączył w 2021
11
40

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Edycji Limitowanej znajdują się:
GRA

• Egzemplarz gry Rainbow Six Extraction

ZAWARTOŚĆ CYFROWA*

• Pakiet Obscura, a w nim uniwersalne malowania broni Czarna głowa i Błękitny start wraz z ozdobami Ocenzurowano i Anagram.Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction to taktyczna gra akcji, prezentowana w widoku z pierwszej osoby, przeznaczona dla od jednego do trzech graczy. Zadaniem uczestników jest zebrać elitarną drużynę operatorów Rainbow Six, by dokonywać najazdów w nieprzewidywalne strefy zagrożenia, w których żyją, rozwijają się i zabijają przybyszy tajemnicze Archaiki. Wiedza, współpraca i odpowiednia taktyka to najlepsza broń w tym starciu.

POPROWADŹ DO WALKI ELITARNYCH OPERATORÓW RAINBOW SIX W TRYBIE POJEDYNCZYM LUB WSPÓŁPRACY
Do wyboru masz 18 operatorów Rainbow Six, którzy mają największe szanse przeżycia najazdów. Każdy operator dysponuje specjalnym zestawem broni, gadżetów i umiejętności, które zna i się w nich doskonali. Po ukończeniu każdej misji operator awansuje, co przekłada się na poprawę jego statystyk oraz dostęp do nowego wyposażenia oraz atutów bojowych.

W NIEPRZEWIDYWALNYCH STREFACH ZAGROŻENIA STAWKĄ JEST ŻYCIE LUB ŚMIERĆ
Walka będzie toczona na 12 unikatowych mapach, prezentujących cztery regiony Stanów Zjednoczonych, w których generowane są proceduralnie wyzwania, wrogowie i skażenia, a trudność cały czas wzrasta wraz z nieustannie rosnącym zagrożeniem. Im bardziej się zagłębisz w teren, wędrując od śluzy do śluzy, tym lepsze nagrody zdobędziesz, ale też tym większe zagrożenie czekać będzie na twój oddział. Operatorzy graczy, którzy nie dotrą do punktu ewakuacji, uznani zostaną za zaginionych w akcji i przez pewien czas nie będą dostępni w przyszłych misjach. Jedynym sposobem na to, by odzyskać zaginionego operatora, jest organizacja wyprawy ratunkowej na jednej z podmap, zanim pasożyty go dopadną.

WALCZ Z ZABÓJCZYM I EWOLUUJĄCYM ZAGROŻENIEM
Pasożyt zwany Chimerą oraz jego rozwijające się Archaiki są wysoce zabójczymi i rozumnymi organizmami. Mierzyć się musisz z 10 rodzajami pasożytów, od przebiegłego Nabijacza po nieuchwytnego Dręczyciela i przyzywającego innych wrogów Apexa. Przetrwaj rozrost, strumień samoświadomej tkanki pasożytniczej, która rozprzestrzenia się w strefie zagrożenia, zmieniając otaczający was ekosystem w taki sposób, by dawał coraz większą przewagę Archaikom.
RTV Euro AGD Więcej szczegółów na RTV Euro AGD
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Czy ta gra to nie ma już jakiś 6 lat?
  Avatar
  nie, wyszła z rok temu, ale dobrze kojarzysz, bo to stand-alone gierka w założeniach mocno podobna do tych eventów w R6s
 2. Avatar
  Wersja PS4 jest w tej samej cenie, i zapewnia darmową aktualizacje do wersji PS5
 3. Avatar
  Szkoda ze nie wersja na pc'ta
 4. Avatar
  Gra daje radę. Polecam.
 5. Avatar
  Szczerze to dosyć marna i nudna gra zrobiona na siłę z R6S. Wcale bym się nie zdziwił jakby zaraz przeszła na model F2P, lootboxy i mtx już są...
Avatar