Niestety, ta okazja już wygasła
Toffifee 200g. Drugie opakowanie -40%. Biedronka
194° Zakończono

Toffifee 200g. Drugie opakowanie -40%. Biedronka

9,99zł12,59zł-21%Biedronka Okazje
8
194° Zakończono
Toffifee 200g. Drugie opakowanie -40%. Biedronka
sty 13. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja w calej Polsce. Cena obowiązuje przy zakupie 2 opakowań.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
Wchodzi babcia do autobusu i pyta kierowcę: 
- Synku chcesz orzeszka? 
- Poproszę. 
Na drugi dzień to samo, kierowca dostał orzeszka, ale mówi do 
babci: 
- To niech pani też zje. 
- Chłopcze, ja już nie mam zębów. 
Trzeci dzień znowu: 
- Synku chcesz orzeszka? 
Kierowca zaciekawiony pyta: 
- Babciu, a skąd masz takie dobre orzeszki? 
- Z Toffifee...
8 Komentarzy
Wchodzi babcia do autobusu i pyta kierowcę: 
- Synku chcesz orzeszka? 
- Poproszę. 
Na drugi dzień to samo, kierowca dostał orzeszka, ale mówi do 
babci: 
- To niech pani też zje. 
- Chłopcze, ja już nie mam zębów. 
Trzeci dzień znowu: 
- Synku chcesz orzeszka? 
Kierowca zaciekawiony pyta: 
- Babciu, a skąd masz takie dobre orzeszki? 
- Z Toffifee...
Taniej wyjdzie kupić 1 opakowanie bez "promocji" niż 2 z promocją
Dominika_13/01/2019 12:51

Taniej wyjdzie kupić 1 opakowanie bez "promocji" niż 2 z promocją


A to ma być promocja, że kupując 2 opakowania wyjdzie cena jak za jedno?
Diablo13/01/2019 12:59

A to ma być promocja, że kupując 2 opakowania wyjdzie cena jak za jedno?


Nie. Kupując 2 opakowania za każde się zapłaci 2,60 zł mniej, więc taniej wyjdzie kupić 1 opakowanie za 12,59 niż 2 opakowania za 19,98 zł
Dominika_2 min

Nie. Kupując 2 opakowania za każde się zapłaci 2,60 zł mniej, więc taniej w …Nie. Kupując 2 opakowania za każde się zapłaci 2,60 zł mniej, więc taniej wyjdzie kupić 1 opakowanie za 12,59 niż 2 opakowania za 19,98 zł


Taniej jest nie kupowac wcale.
Dominika_13/01/2019 13:03

Nie. Kupując 2 opakowania za każde się zapłaci 2,60 zł mniej, więc taniej w …Nie. Kupując 2 opakowania za każde się zapłaci 2,60 zł mniej, więc taniej wyjdzie kupić 1 opakowanie za 12,59 niż 2 opakowania za 19,98 zł


No to się pochwaliłas logika...
MSTRKRFT5 min

No to się pochwaliłas logika...


Zależy też jak na to patrzeć, bo jak ktoś musi więcej sztuk kupić to lepiej kupić więcej opakowań z tą "promocją". Przeliczając to na wagę też może wyjść taniej z tą "promocją"
Kurcze i pomyśleć, że jeszcze dwa tygodnie temu można było kupić 4 opakowania za 11.49 zł. Słabo z tymi promocjami od nowego roku
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst