Niestety, ta okazja już wygasła
To. (ebook) - Stephen King
465° Zakończono

To. (ebook) - Stephen King

17,90zł39zł-54% Darmowa dostawa DarmowaVirtualo Okazje
12
465° Zakończono
To. (ebook) - Stephen King
gru 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Klasyka grozy. Cena jedna z lepszych w ostatnim czasie.

Edycja filmowa za 15.90 virtualo.pl/ebo…065

"Najbardziej przerażająca powieść króla grozy.

Doceniona przez miliony czytelników na całym świecie.

Ciebie też porwie.

Dla dzieci miasteczko Derry jest całym światem. Dla dorosłych, którzy zawsze wiedzą wszystko najlepiej, to po prostu rodzinne miasto – swojskie, porządne, idealne do życia. Ale to dzieci widzą – i czują – co tak strrrasznie różni Derry od innych miejsc. W kanałach miasteczka zalęgło się TO. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postacie – klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. Tylko dzieci potrafią dostrzec TO. I to one stają do walki z potworem.

Mijają lata, dzieci opuszczają rodzinne miasto. Zgroza i potworności trwają głęboko pogrzebane i przykryte całunem zapomnienia… Dopóki już jako dorośli nie zostaną wezwani, by raz jeszcze stanąć do walki z TO, które miota się w zakamarkach ich pamięci, zamieniając dawne koszmary w przerażającą rzeczywistość.

W 1990 roku na podstawie To nakręcono serial telewizyjny. Na adaptację kinową przyszło czekać prawie 30 lat. Reżyser Andres Muschietti zdecydował się na podzielenie akcji na dwa filmy. Pierwszy, który wszedł na ekrany w 2017 roku, przedstawia historie dzieci. W drugim, z gwiazdorską obsadą – m.in. Jessica Chastain, James McAvoy i Bill Skarsgärd – pojawiają się one już jako dorośli.

Premiera To: Rozdział 2 już 6 września 2019 roku.

„To” Stephena Kinga, czyli historia, która wywołuje deszczyk w każdym, kto choć na chwilę przypomni sobie postać klauna z pękiem baloników w dłoni. Książka „Mistrza Grozy” jest opowieścią o tym, że w każdym z nas czają się lęki. Te właśnie wykorzystuje Pennywise – żywi się strachem swoich przyszłych ofiar, wywołując ich najgorsze fobie. Opowieść o siedmiu nastolatkach, którzy postanawiają pomścić śmierć kolegi i brata, pozbawionego życia przez zamieszkującego kanały potwora w skórze klauna. Po latach spotykają się ponownie – i znów muszą stawić czoła bestii, potwierdzając to, czego żaden dorosły nigdy szczerze nie przyzna: strachy dzieciństwa nigdy nie ulegają zapomnieniu. King tworzy przedziwne połączenie mocnej opowieści grozy z obrazem zagubionego dzieciństwa, relacji między rówieśnikami i problemów dorastania. To przed wszystkim jednak horror, klasyka gatunku, przepełniona klimatem i grozą, jeżącą włosy na głowie. Zdecydowanie książka, po której zasypia się z trudem, a ciemne uliczki omija szerokim łukiem. „To” Kinga pełne jest doskonale dopracowanych motywów, niebywałych pomysłów i elementów układanki dopasowanych do siebie w każdym calu. Polecam zdecydowanie fanom mocnych wrażeń. Obrazy z tej książki pozostają w głowie na długo, a dreszczyk emocji jest nieporównywalny."
Aktualizacje społecznościowe
Virtualo OkazjeVirtualo kody rabatowe
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz