Niestety, ta okazja już wygasła
TM Toys 3Doodler Zestaw podstawowy DODESSTER
53° Zakończono

TM Toys 3Doodler Zestaw podstawowy DODESSTER

89zł195zł-54% 9,90zł al.to Okazje
53° Zakończono
TM Toys 3Doodler Zestaw podstawowy DODESSTER
maj 17. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajny zestaw 3Doodler Dodesster TM Toys na al.to.

Stwórz własny trójwymiarowy świat
Zabawka kreatywna 3Doodler firmy TM Toys umożliwia tworzenie trójwymiarowych obiektów. Specjalny eko-plastik po podgrzaniu nabiera właściwości plastycznych i pozwala tworzyć dowolne kształty. Jest on całkiem bezpieczny, nie rozgrzewa się, dzięki czemu jego użytkowanie nie grozi poparzeniem. Jedno naładowanie baterii urządzenia (za pomocą mikro USB) pozwala na 45-60 minut wspaniałej, kreatywnej zabawy.

263855-892PM.jpg

Przenośna drukarka 3D
Długopis 3Doodler to dysza drukarki 3D umieszczona w długopisie. Działa podobnie jak pistolet do silikonu - rozgrzany (ale nie gorący) plastik wychodzi z długopisu, a zanim zastygnie, możesz stworzyć z niego dowolny obiekt. Za pomocą specjalnych, kolorowych eko-wkładów, które są podgrzewane wewnątrz urządzenia możesz tworzyć niesamowite konstrukcje. Użyty we wkładach eko-plastik jest przyjazny środowisku, ponieważ wyprodukowano go ze zbóż, dzięki czemu jest całkowicie biodegradowalny, nietoksyczny i wolny od szkodliwych związków BPA.

263855-sYN5o.jpg

Łatwe użytkowanie
Przesuń czerwony przełącznik na długopisie, aby go włączyć i odczekaj około 1 minutę do nagrzania się długopisu. Pamiętaj, że kiedy diody świecą na czerwono, oznacza to, że długopis nagrzewa się, na zielono - długopis jest gotowy do pracy, a gdy migają w kolorze pomarańczowym – urządzenie ładuje się. Następnie włóż wkład do długopisu i naciśnij start, dociśnij wkład, aż poczujesz że długopis go automatycznie zaciąga. Wtedy dopiero naciśnij pomarańczowy przycisk, aby zacząć pracę z długopisem. Zapamiętaj, plastik twardnieje w kilka sekund, co daje Ci możliwość stworzenia dowolnego kształtu!

263855-Oq76R.jpg

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia
Daj wyraz swojej kreatywności i pobudź wyobraźnię z 3Doodler- długopisowi 3D, który powstał specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Pozwala on na tworzenie przeróżnych konstrukcji, kształtów, przedmiotów oraz mitycznych stworów. Podczas zabawy jedynym ogranicznikiem jest Twoja wyobraźnia! 3Doodler to nie tylko zabawka, która rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię, ale przede wszystkim urządzenie, które pozwoli Ci stworzyć kolejne przedmioty i figurki, które możesz wykorzystać podczas zabawy.

263855-DGh9I.jpg

Zawartość pudełka
W pudełku znajduje się: długopis - drukarka 3D, 2 paczki eko-plastiku (48 sztuk) po 6 z każdego koloru, kabel mikro USB do ładowania, przewodnik oraz instrukcja.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz