Niestety, ta okazja wygasła 8 kwietnia 2023.
67°
7
Opublikowano 9 marca 2023

Titanfall 2 (Ultimate Edition) XBOX LIVE Key ARGENTINA VPN @ Xbox One

12,03zł
Awatar użytkownika megalodon
Opublikowane przez
Dołączył w 2019
8.154
3.654

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Xbox Live Gold

Znajdź więcej okazji Xbox Live Gold

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Titanfall™ 2: Edycja Kompletna to najlepszy sposób na to, by wskoczyć do jednej z najbardziej zaskakujących strzelanek 2016 roku. Zestaw – oprócz całej zawartości z Cyfrowej Edycji Specjalnej – zawiera Pakiet Rozruchowy, który natychmiast odblokowuje wszystkie Tytany i klasy pilotów, zapewnia fundusze, żetony podwójnych PD oraz niestandardową skórkę na karabin R-201, a wszystko po to, by ułatwić ci zmagania na Kresach. Edycja Kompletna zawiera podstawową wersję gry Titanfall™ 2, zawartość Edycji Specjalnej (Tytany Spopielacz i Kationa w wersji Prime, barwy wojenne dla 6 Tytanów, kamuflaże dla wszystkich Tytanów, pilotów i modeli broni, grafiki dziobowe dla 6 Tytanów, a także identyfikator), zawartość Pakietu Rozruchowego (odblokowanie wszystkich Tytanów, zdolności pilotów, 500 żetonów odblokowujących wyposażenie i przedmioty kosmetyczne, 10 żetonów podwójnych PD oraz skórka na karabin R-201 „Podziemie”).ustawiamy region VPNa na argentyne i aktywujemy na stronie redeem.microsoft.com/

Jako darmowy VPN polecam urbanVPN urban-vpn.com
Eneba Więcej szczegółów na Eneba
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Hennesi
  Gierka na singlu kozacka, ja to gierkowy boomer, nic mi sie nie podoba praktycznie z tych nowszych gier (era po csie, starcrafcie, warcrafcie diablo2), a ta wciagnela ze przeszedlem jednym tchem. Bardzo fajny motyw, mechaniki itp. Moim zdaniem warto dla singla.
  Awatar użytkownika bigb
  Ja piłuje far cry 3 teraz. Najpierw zrobiłem 5 z gamepass i mnie wciągło.
  Ale chyba ze 3 misje mi zostały i siadam do 4.
 2. Awatar użytkownika bigb
  Aż mi się Shogo mobile armour division przypomniało
 3. Awatar użytkownika VanEyden
  Serwery puste
  Awatar użytkownika Undet3ct3d_
  Na PC nadal ludzie smigają
 4. Awatar użytkownika Undet3ct3d_
  Ogrywam aktualnie na PC, czasem zagram na multi, jak ktoś kupił i ma problemy na PC, to gdzieś mam z tym cała stronę o problemach (na yt jest tylko os kartach sieciowych, ale główny problem jest ze nie wspiera nowszych procków)

  Gra ma bardzo dobrą i nietypową mechanikę (użyta została w Apex legends) polecam bo fabuła mocno wciąga, graficznie nie odstaje. (Edytowano)
Awatar użytkownika