Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Tile Rider ios
193°

Tile Rider ios

ZA DARMO16złApple Okazje
1
193°
Tile Rider ios
paź 6. 2020
Wyścig to dobry punkty wyjścia, jednak patrząc na ilość przeszkód którą postawili na naszej drodze twórcy, dodając do tego jeszcze wszechobecne pułapki, nadlatujące w naszym kierunku pociski, a przy tym jeszcze możliwość uzbrojenia i wzajemnej walki z rywalami. We wszystko to wpleciono jeszcze zestaw łamigłówek nad którym przyjdzie nam odrobinę pogłówkować podczas walki o to, by dotrzeć do mety.


Cała ta zabawa zamknięta została w dość oszczędnej formie, w której całą rozgrywkę obserwujemy z góry. Pasjonatom gier z pewnością przywiedzie to na myśl Micro Machines i… coś w tym jest, bo nie ukrywam, że mi również ten kultowy tytuł przemknął przez myśl. O ile trudno dyskutować z naprawdę ciekawie zaprojektowaną rozgrywką, to — niestety — wizualnie gra nie powala. Styl który obrali autorzy, oparty o rozświetlane gradienty, nie prezentuje się w mojej opinii specjalnie dobrze. Ale to kolejny przykład produkcji, która braki wizualne nadrabia całą resztą — tym bardziej, że mimo postawienia na wirtualne kontrolery, w Tile Rider sprawdzają się one wyjątkowo dobrze.


Jeżeli lubicie wciągające zręcznościówki, w których niekoniecznie tylko biegniecie ciągle w jednym kierunku, to dajcie jej szansę — jeżeli tylko nie odstraszyły was powyższe obrazki i styl wizualny, powinniście być usatysfakcjonowani.
Aktualizacje społecznościowe
Apple OkazjeApple Kupony
1 Komentarz
podoba mi sie, schludna grafika, plynna rozgrywka, plusik
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst