TIDAL za darmo w  Play na kartę
216°Zakończono

TIDAL za darmo w Play na kartę

15
lip 11. 2016
Z okazji 22. Przystanku Woodstock przez cały bieżący tydzień (11.07-17.07) użytkownicy ofert na kartę w PLAY mają możliwość korzystania bezpłatnie z TIDAL Premium.
Z powodów technicznych promocję można włączyć wyłącznie na smartfonach z Androidem, ale po aktywacji można login i hasło wklepać także na innych urządzeniach, z którymi współpracuje TIDAL.

REGULAMIN OFERTY

AKTYWACJA OFERTY:

Usługę można aktywować poprzez skorzystanie z usługi Premium tj. przez wysłanie w


ramach Aplikacji Mobilnej komunikatu USSD za pośrednictwem Sieci Telekomunikacyjnej


P4. W tym celu należy wykonać następujące czynności:

a. zalogować się do Aplikacji Mobilnej i
b. zatwierdzić na klawiaturze telefonu komunikat USSD wciskając „1”.

Aktywacja Usługi TIDAL nastąpi w ciągu 15 minut od wysłania komunikatu USSD.
Aktualizacje społecznościowe
Play OkazjeUrządzenia mobilne
15 Komentarzy
Jakąś instrukcja jak to zrobić? Zainstalowałem appke i mam zwykłego usera.
Po okresie próbnym wyłączy się samo, czy ściągną sobie opłatę z konta?
zaczyna mnie to już złościć, ze użytkownicy win są uważani za klientów 2 kategorii To już któras apka z kolei która "normalnie" nie działa pod win, tylko trzeba się gimnastykowac.
Autor
spamedlip 11. 2016

Jakąś instrukcja jak to zrobić? Zainstalowałem appke i mam zwykłego user …Jakąś instrukcja jak to zrobić? Zainstalowałem appke i mam zwykłego usera.


Dodałem regulamin promocji.
pilot173lip 11. 2016

Po okresie próbnym wyłączy się samo, czy ściągną sobie opłatę z konta?


Wyłączy się.
Edytowane przez: "danx" lip 11. 2016
agnieszka.czerniklip 11. 2016

zaczyna mnie to już złościć, ze użytkownicy win są uważani za klientów 2 ka …zaczyna mnie to już złościć, ze użytkownicy win są uważani za klientów 2 kategorii To już któras apka z kolei która "normalnie" nie działa pod win, tylko trzeba się gimnastykowac.


Działa jak najbardziej pod Windows 10 mobile...spróbuj TIDAL UNOFFICIAL a sama się przekonasz :-)
Edytowane przez: "stanisław.szekla" lip 11. 2016
Zbanowany
agnieszka.czerniklip 11. 2016

zaczyna mnie to już złościć, ze użytkownicy win są uważani za klientów 2 ka …zaczyna mnie to już złościć, ze użytkownicy win są uważani za klientów 2 kategorii To już któras apka z kolei która "normalnie" nie działa pod win, tylko trzeba się gimnastykowac.Win siebie ze kupilas WinPhone. Ma to 1-2% rynku i nikt sie tym nie przejmuje i nie bedzie
Na androidzie nie działa. Odpalam aplikację i nic nie mam do potwierdzenia.
anna666lip 11. 2016

Win siebie ze kupilas WinPhone. Ma to 1-2% rynku i nikt sie tym nie … Win siebie ze kupilas WinPhone. Ma to 1-2% rynku i nikt sie tym nie przejmuje i nie bedzienie żałuje, mam swój tel 3 rok i nie wiem co znaczy mulenie, wieszanie itp. Gdyby nie to, ze wizualnie wygląda już źle, to nie wymieniałabym. 3 lata na antku? Można ale trzeba mieć mocne nerwy. Liczę, że jednak coś się zmieni w podejściu do użytkowników, bo jeśli chodzi o system to bije na głowę antka. Oczywiscie opinia subiektywna, ale majac telefony w obu sytsemach, zdecydowanie wole win. tylko te apki..
agnieszka.czerniklip 11. 2016

nie żałuje, mam swój tel 3 rok i nie wiem co znaczy mulenie, wieszanie it … nie żałuje, mam swój tel 3 rok i nie wiem co znaczy mulenie, wieszanie itp. Gdyby nie to, ze wizualnie wygląda już źle, to nie wymieniałabym. 3 lata na antku? Można ale trzeba mieć mocne nerwy. Liczę, że jednak coś się zmieni w podejściu do użytkowników, bo jeśli chodzi o system to bije na głowę antka. Oczywiscie opinia subiektywna, ale majac telefony w obu sytsemach, zdecydowanie wole win. tylko te apki..

​hehe no to faktycznie ,jeśli od 3lat nie uzywałaś androida masz prawo być zacofana Teraz jest to zdecydowanie (wdł mnie ) najlepszy system na smartfony , proponuję wyrzucić to Windows gówno i dać szansę konkurencji
kitowscilip 11. 2016

​hehe no to faktycznie ,jeśli od 3lat nie uzywałaś androida masz prawo być … ​hehe no to faktycznie ,jeśli od 3lat nie uzywałaś androida masz prawo być zacofana Teraz jest to zdecydowanie (wdł mnie ) najlepszy system na smartfony , proponuję wyrzucić to Windows gówno i dać szansę konkurencji


zaczytuje, "mając telefony w obu systemach, zdecydowanie wole win". Bardzo zacofana nie jestem, co prawda moja Nokia to prehistoria, to okazuje się że wiele nie odstaje od rocznego średniaka(+1000zł, nie pisze o jakiś wynalazkach za 300zł) z antkiem. Nie będe ciągnac tej dyskusji, bo najwiecej zazwyczaj o win, mają do powiedzenia ci, co o systemie sobie w necie poczytali, a nigdy nie mieli telefonu z tym systemem w ręku.
Zbanowany
tez zacytuje: "rocznego średniaka(+1000zł, nie pisze o jakiś wynalazkach za 300zł) z antkiem. "
Nie wiem skad masz takie dane. Moze z PL marketow lub zwyczajnie stare bo za 1000 to masz mocny nowy telefon z andkiem np. - Xiaomi MI4/c/s A i pewnie MI4 mozna czasem kupic za 600zl. Telefon majacy 1.5 roku smiga az milo. Zwyczajnie nie kupuj slabych sluchawek z andkiem to 3-4 lata spokojnie bedzie dzialal.
No i apki - tu sa a u Ciebie ich brak. Kazdy sam wybiera ale jak pisalam ... wybralas WP wiec musisz sie liczyc z brakiem wielu apek lub platnoscia za nie
Edytowane przez: "Carolina" lip 11. 2016
agnieszka.czerniklip 11. 2016

zaczytuje, "mając telefony w obu systemach, zdecydowanie wole win". … zaczytuje, "mając telefony w obu systemach, zdecydowanie wole win". Bardzo zacofana nie jestem, co prawda moja Nokia to prehistoria, to okazuje się że wiele nie odstaje od rocznego średniaka(+1000zł, nie pisze o jakiś wynalazkach za 300zł) z antkiem. Nie będe ciągnac tej dyskusji, bo najwiecej zazwyczaj o win, mają do powiedzenia ci, co o systemie sobie w necie poczytali, a nigdy nie mieli telefonu z tym systemem w ręku.

​miałem ten szajs dosłownie 4dni i odrazu się pozbyłem Facebook kompletnie nie wspierany,do dziś nie ma nowych emotek czy czegokolwiek,aplikacji oficjalnych często nie ma , a zamienniki to jakiś szmelc Sam system nadaje się jedynie do dzwonienia i pisania smsów,nie mówiąc o obiecanych aktualizacjach przez Microsoft które nie zostały zrealizowane Współczuję użytkownikom,a i cieszmy się ! niedługo premiera Snapchata!!
Zbanowany
kitowscilip 11. 2016

​miałem ten szajs dosłownie 4dni i odrazu się pozbyłem Facebook kompl … ​miałem ten szajs dosłownie 4dni i odrazu się pozbyłem Facebook kompletnie nie wspierany,do dziś nie ma nowych emotek czy czegokolwiek,aplikacji oficjalnych często nie ma , a zamienniki to jakiś szmelc Sam system nadaje się jedynie do dzwonienia i pisania smsów,nie mówiąc o obiecanych aktualizacjach przez Microsoft które nie zostały zrealizowane Współczuję użytkownikom,a i cieszmy się ! niedługo premiera Snapchata!!cos w tym jest. Mialam kiedys WP i powiem tyle ze srednio mi to przypominalo smartphone. Cos niby bylo ale malo.
A jak juz cos na niego wyszlo to byla wielka feta i news na telepolis
Dokładnie. Wielki sukces, bo jakaś apka których jest 10 na andku w końcu na WP. Też się troche męczyłem z tym systemem.
Krok do przodu, dwa do tyłu. WP odchodzi w zapomnienie niczym Symbian i trzeba się z tym pogodzić.
Edytowane przez: "plonez" lip 11. 2016
agnieszka.czerniklip 11. 2016

nie żałuje, mam swój tel 3 rok i nie wiem co znaczy mulenie, wieszanie it … nie żałuje, mam swój tel 3 rok i nie wiem co znaczy mulenie, wieszanie itp. Gdyby nie to, ze wizualnie wygląda już źle, to nie wymieniałabym. 3 lata na antku? Można ale trzeba mieć mocne nerwy. Liczę, że jednak coś się zmieni w podejściu do użytkowników, bo jeśli chodzi o system to bije na głowę antka. Oczywiscie opinia subiektywna, ale majac telefony w obu sytsemach, zdecydowanie wole win. tylko te apki..


Nic się nie zmieni, póki Microsoft nie zaoferuje lepszych warunków programistom. Do tego momentu, Windows będzie zawsze mobilnym systemem drugiej kategorii.
Edytowane przez: "roberto" lip 11. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy