Niestety, ta okazja już wygasła
Tidal HiFi na 6 miesięcy za darmo dla użytkowników wybranych smartfonów Huawei
706° Zakończono

Tidal HiFi na 6 miesięcy za darmo dla użytkowników wybranych smartfonów Huawei

TIDAL Okazje
81
706° Zakończono
Tidal HiFi na 6 miesięcy za darmo dla użytkowników wybranych smartfonów Huawei
kwi 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tak jak w tytule, oferta skierowana tylko dla użytkowników smartfonów Huawei, modeli P40 Pro, P40, P40 Lite, P40 Lite E. Kolejna akcja Huawei związana z promocją własnego sklepu i urządzeń opartych na Huawei Mobile Services

„Popularny w Polsce producent informuje, że użytkownicy smartfonów Huawei P40, P40 Pro, P40 lite oraz P40 lite E mogą teraz otrzymać specjalny kod, który umożliwia bezpłatne korzystanie z ponad 60 milionów utworów muzycznych w jakości dźwięku HiFi dostępnych w bibliotece TIDAL. Wystarczy, że zarejestrują się lub zalogują za pomocą ID Huawei na smartfonie, a następnie zalogują się w aplikacji Member Center domyślnie preinstalowanej na urządzeniach Huawei P40 Pro, P40 i P40 lite (urządzenia z nakładką EMUI 10.1 lub wyższą). W przypadku modelu P40 lite E aplikację można pobrać ze sklepu Huawei AppGallery.

Po zalogowaniu do Member Center wystarczy kliknąć na banner promocji TIDAL HiFi i odebrać w ten sposób kod promocyjny. Aby zrealizować 6-miesięczną subskrypcję należy wygenerowany kod wpisać na stronie tidal.com/redeem oraz założyć konto w serwisie. Po zaakceptowaniu kodu strona przekieruje użytkownika do Huawei AppGallery w celu pobrania aplikacji TIDAL. Kupon należy wykorzystać do 31 grudnia 2020 roku. Liczba kuponów jest ograniczona.”
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
81 Komentarzy
Prześlij Komentarz