Niestety, ta okazja już wygasła
Ticwatch Pro 4G LTE wersja na EU
176° Zakończono

Ticwatch Pro 4G LTE wersja na EU

862zł1.155zł-25% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
45
176° Zakończono
Ticwatch Pro 4G LTE wersja na EU
sie 3. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ticwatch Pro 4G LTE sikorka wszystko mająca, brak ekg, barometru jak by ktoś był bardziej wymagający. Niby jest blokada esim na dwoje operatorów, ale spokojnie można ją obejść, instalując orange. Nie trzeba być hakerem. Co potrafi? Jest na wearos, więc je akumulator, ale spoko 2dni działa bez gps. Może działać 30dni w trybie esential(kroki, puls, zegarek) może też przy 5%sama wejść w tryb esential i nie mamy martwej branzoletki, ale zwykły zegarek do czasu kontaktu z gniazdkiem. Ma nfc i działa płatność. Oczywiście wsio po polsku. 286586.jpgTarcze jakie chcesz. 286586.jpgPaski itp. (osobno) 286586.jpgAOD 286586.jpgPolskie menu i apk z Google Play. Angielski jest tylko w firmowych apk. 286586.jpgOpcja esential 286586.jpg286586.jpgMilitarny standart. Apk basen 286586.jpgPłacenie bez problemu. Google Pay 286586.jpgPrzy dobrej optymalizacji 2dni z górka. Oczywiście wszystkie powiadomienia, SMS, mms(obraz), fb, Messenger itp. Oczywiście ok Google i rządzimy domem z zegarka. A zapomniałem, można dzwonić i rozmawiać (via BT lub sim).Można też sterować inaczej domem(brama, garaż itp) ale te info u Pana który to opanował na polskiej grupie Ticwatch Pro 4G LTE.Cena mocno ruchoma, widocznie zależna od kursu dolara, może kontakt ze sprzedawcą przez kupnem. Wysyłka z magazynu w Słubicach, kurier 2dni.

Link do wersji na Europę (EU)
Zapomniałem... Esim z Orange śmiga bez problemu.

Cena w USD około 260 $
286586.jpg
Aktualizacje społecznościowe
45 Komentarzy
@Giantx uzupełinj opis o cenę w dolarach
Kurka, jak mam to sprawdzić? Na www i apk pokazuje mi PLN.
Musiol03/08/2020 11:19

@Giantx uzupełinj opis o cenę w dolarachDodałem.
Używam od grudnia 2019, osobiście jestem zadowolony. Oczywiście nie każdemu przypadnie do gustu, oraz technicznie. Szukałem czegoś na wearos, nie samsung, xiaomi, apple i znalazłem. Na pewno nie liga jak geramin, ale taki średniak. Ja używam do rozmów, powiadomień i czasem do sprawdzenia tętna. Sportowo nie używam. Podobno daje radę dla aktywnych. Długo używałem bez karty sim, via BT, sprawował się dobrze, więc zainstalowałem zwykła kartę orange na kartę dostępna np w żabie. Działa bez problemu. Podobno z fleksem jest problem. Za to z ekstra sim też śmiga, wiadomo że się płaci za duplikat sim (tu elektroniczny) tak jak by się miało jeden nr na dwóch komórkach.
Giantx03/08/2020 13:10

Używam od grudnia 2019, osobiście jestem zadowolony. Oczywiście nie ka …Używam od grudnia 2019, osobiście jestem zadowolony. Oczywiście nie każdemu przypadnie do gustu, oraz technicznie. Szukałem czegoś na wearos, nie samsung, xiaomi, apple i znalazłem. Na pewno nie liga jak geramin, ale taki średniak. Ja używam do rozmów, powiadomień i czasem do sprawdzenia tętna. Sportowo nie używam. Podobno daje radę dla aktywnych. Długo używałem bez karty sim, via BT, sprawował się dobrze, więc zainstalowałem zwykła kartę orange na kartę dostępna np w żabie. Działa bez problemu. Podobno z fleksem jest problem. Za to z ekstra sim też śmiga, wiadomo że się płaci za duplikat sim (tu elektroniczny) tak jak by się miało jeden nr na dwóch komórkach.też szukałem z esimką tylko przerażao mnie to, że tylko orange ma podwójną jakby esimkę i to kosztuje chyba 10 zł
@Giantx dlaczego z Flex jest problem? Napiszesz więcej?
Moskwa03/08/2020 14:26

@Giantx dlaczego z Flex jest problem? Napiszesz więcej?Nie mam flexa, tylko słyszałem że jest problem. Więc nie mogę w tej kwestii się wypowiedzieć.
DawCioS03/08/2020 13:35

też szukałem z esimką tylko przerażao mnie to, że tylko orange ma podwójną …też szukałem z esimką tylko przerażao mnie to, że tylko orange ma podwójną jakby esimkę i to kosztuje chyba 10 złOgólnie to tylko Orange ma Esim w ofercie. Każdy operator pobiera opłatę za dodatkowo dublowana kartę, w tym fizyczną.
Ja mam na telu plusa i orange na zegarku. Dodanie esim nawet orange, pozwala wyjść z domu bez telefonu i otrzymywać powiadomienia, używać internetu do słuchania muzyki, oczywiście wtedy odpadają połączenia na /z telefonu (mając inny nr lub opka)
Giantx03/08/2020 14:39

Ogólnie to tylko Orange ma Esim w ofercie. Każdy operator pobiera opłatę za …Ogólnie to tylko Orange ma Esim w ofercie. Każdy operator pobiera opłatę za dodatkowo dublowana kartę, w tym fizyczną.Ja mam na telu plusa i orange na zegarku. Dodanie esim nawet orange, pozwala wyjść z domu bez telefonu i otrzymywać powiadomienia, używać internetu do słuchania muzyki, oczywiście wtedy odpadają połączenia na /z telefonu (mając inny nr lub opka)


Telefon i SMSy również działają - karta eSim może mieć ten sam numer telefonu co karta główna(dzwonią na raz oba urządzenia).
Dzięki za wstawkę. Idzie plusik. Kupiony za... 850 zł plus jeszcze cashback. Dobry deal.
marpolis03/08/2020 22:14

Dzięki za wstawkę. Idzie plusik. Kupiony za... 850 zł plus jeszcze ca …Dzięki za wstawkę. Idzie plusik. Kupiony za... 850 zł plus jeszcze cashback. Dobry deal.Dzięki za plusik. Fakt, dzięki kuponom można jeszcze sporo kasy urwać. Ja w grudniu kupowałem za 1160zl około i jak na możliwości sikorki to spoko cena. Gwara z Ali krótka, ale realizowana przez wymianę sprzętu (przypadek znany z opisu). Czasem ktoś narzeka że słaby procek, samsungi mają mocniejszy. Tylko czy w zegarku potrzebny procek na lot w kosmos i czy lepszy mocny procek w zamkniętym systemie (samsung) czy słabszy w otwartym systemie? Każdy musi sobie odpowiedzieć na to.
Dodam, jak by ktoś chciał kupić pasek osobno, to rozstaw /szerokość 22cm.
Edytowane przez: "Giantx" sie 3.
Giantx03/08/2020 23:21

Dzięki za plusik. Fakt, dzięki kuponom można jeszcze sporo kasy urwać. Ja w …Dzięki za plusik. Fakt, dzięki kuponom można jeszcze sporo kasy urwać. Ja w grudniu kupowałem za 1160zl około i jak na możliwości sikorki to spoko cena. Gwara z Ali krótka, ale realizowana przez wymianę sprzętu (przypadek znany z opisu). Czasem ktoś narzeka że słaby procek, samsungi mają mocniejszy. Tylko czy w zegarku potrzebny procek na lot w kosmos i czy lepszy mocny procek w zamkniętym systemie (samsung) czy słabszy w otwartym systemie? Każdy musi sobie odpowiedzieć na to.Dodam, jak by ktoś chciał kupić pasek osobno, to rozstaw /szerokość 22cm.


Ja mam od niedawna watcha Michaela Korsa MKGO z nowszym prockiem 3100. Dałem za niego trochę więcej. Też fajny zegarek, ale mimo sprzecznych informacji nie posiada głośnika i nie można prowadzić przez niego rozmów. A to jest mi potrzebne. A że procek mocniejszy to co z tego? Ten też potrafi się przyciąć, a do gier i tak zegarka nie używam.
marpolis03/08/2020 23:47

Ja mam od niedawna watcha Michaela Korsa MKGO z nowszym prockiem 3100. …Ja mam od niedawna watcha Michaela Korsa MKGO z nowszym prockiem 3100. Dałem za niego trochę więcej. Też fajny zegarek, ale mimo sprzecznych informacji nie posiada głośnika i nie można prowadzić przez niego rozmów. A to jest mi potrzebne. A że procek mocniejszy to co z tego? Ten też potrafi się przyciąć, a do gier i tak zegarka nie używam.Dokładnie. A ile Ramu ma ten kors?
Co do rozmów przez tiktaka, to bardzo spoko. Nawet w miejskim szumie daje radę z 30cm od twarzy, a w pomieszczeniu można np prać psa i rozmawiać.
Edytowane przez: "Giantx" sie 4.
Giantx04/08/2020 00:18

Dokładnie. A ile Ramu ma ten kors?Co do rozmów przez tiktaka, to bardzo s …Dokładnie. A ile Ramu ma ten kors?Co do rozmów przez tiktaka, to bardzo spoko. Nawet w miejskim szumie daje radę z 30cm od twarzy, a w pomieszczeniu można np prać psa i rozmawiać.


Kors ma 1g/8g
marpolis03/08/2020 22:14

Dzięki za wstawkę. Idzie plusik. Kupiony za... 850 zł plus jeszcze ca …Dzięki za wstawkę. Idzie plusik. Kupiony za... 850 zł plus jeszcze cashback. Dobry deal.


Możesz zdradzić jak uzyskać taką cenę? Kupon select mi wchodzi ale to jest nadal ok 900zl.
cameleon8104/08/2020 07:40

Możesz zdradzić jak uzyskać taką cenę? Kupon select mi wchodzi ale to jest …Możesz zdradzić jak uzyskać taką cenę? Kupon select mi wchodzi ale to jest nadal ok 900zl.


4851443.jpgWeszły mi 2 kupony. Jeden na $10 i drugi na $18.
Dodatkowo płaciłem revolutem, co dało mi lepszą cenę o 20 zł, niż płacąc na Ali PLN.
Edytowane przez: "marpolis" sie 4.
zamówiony, dzięki za wstawkę. czaiłem się co prawda na samsunga watch 2, ale ten powinien mieć wszystko czego potrzebuje (rozmowy, sms z auta, pływanie). Wysyłka z Belgii na śledzeniu (?)
ManiekKR04/08/2020 17:10

zamówiony, dzięki za wstawkę. czaiłem się co prawda na samsunga watch 2, al …zamówiony, dzięki za wstawkę. czaiłem się co prawda na samsunga watch 2, ale ten powinien mieć wszystko czego potrzebuje (rozmowy, sms z auta, pływanie). Wysyłka z Belgii na śledzeniu (?)


Tak na to wygląda. Widocznie dla Chińczyka Polska i Belgia to jedno i to samo.
ManiekKR04/08/2020 17:10

zamówiony, dzięki za wstawkę. czaiłem się co prawda na samsunga watch 2, al …zamówiony, dzięki za wstawkę. czaiłem się co prawda na samsunga watch 2, ale ten powinien mieć wszystko czego potrzebuje (rozmowy, sms z auta, pływanie). Wysyłka z Belgii na śledzeniu (?)


Proponuję kontakt z sprzedawcą. Szybko odpowiada.
Zastanawiam się jak udało się sparować esim Orange, osobiście kupiłem ten zegarek, podpisałem umowę z Orange i nikt z obsługi technicznej nie potrafił mnie wpiąć do sieci. Musiałem anulować umowę. Jak to się robi?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst