Niestety, ta okazja już wygasła

TicWatch GTH Smartwatch

maj 22. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

12-13 lipca - 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 𝗗𝗮𝘆

Czym jest i jak się na niego przygotować przeczytacie tutaj -> pl.dea.ls/ueIzy

Niezbędny będzie 30-dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa oraz dostęp do promocji), który aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Darmowa dostawa dla PRIME

Wysyłka i sprzedaż przez Amazon.

  • Monitorowanie temperatury skóry – monitoruj swoje zdrowie na następny poziom, stale monitorując temperaturę skóry na nadgarstku przez 24 godziny dziennie. Czujnik TicWatch GTH mierzy bezpośrednio na nadgarstku i powiadamia Cię w razie ewentualnych problemów.
  • Pomiar tlenu we krwi – inteligentnie monitoruj wartości tlenu we krwi za pomocą wbudowanych czujników przez całą dobę. Po prostu sięgnij do niego i zobaczaj trendy na czas. Czujnik SpO2 rozpoznaje wartość nasycenia tlenu poprzez umieszczenie szeregu diod LED w naczyniach krwionośnych na nadgarstku.
  • Inspiruje Cię ruchem – rozpocznij trening wybierając jeden z 4 trybów treningu bezpośrednio na nadgarstku. Rozprowadź swoje ciało w swoim czasie w ruchu.
  • Częstotliwość oddychania – częstotliwość oddychania to liczba oddychań, które wykonasz na minutę. Dzięki monitorowaniu tej wartości można rozpoznać wczesne zmiany w Twoim zdrowiu. Czas ładowania: ok. 2 godziny.
  • Wodoszczelność do 5ATM – dzięki wodoszczelności 5ATM TicWatch GTH może towarzyszyć Ci wszędzie. Myj ręce, bawi się w śniegu lub pływać, bez obaw o uszkodzenia wody. Nie należy próbować trzymać ich pod gorącą wodą, mydłem, środkiem czyszczącym, wodą morską itd. Nie nadaje się do prysznica, nurkowania lub do aktywności pod wysokim ciśnieniem.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
30 Komentarzy
Prześlij Komentarz