Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Tibetan Quest: Beyond the World's End za darmo @ PC

lip 20. 2022
Udaj się do mitycznego miasta Shangri-La, by odnaleźć zaginioną siostrzenicę! Przeżyj przygodę na krańcu świata, odkryj starożytne misteria i ocal Larisę, która przepadła we wnętrzu starożytnego labiryntu!

„Legendy Tybetu: Na krańcu świata” to wciągająca gra typu ukryte obiekty, w udany sposób łącząca elementy sensacyjno-przygodowe z dużą dawką orientalnej ezoteryki i folkloru. Kiedy trzy tygodnie wcześniej żegnałaś ukochaną siostrzenicę wyruszającą na archeologiczną wyprawę do Tybetu, nic nie zapowiadało czekających was dramatycznych wydarzeń. Wczoraj dotarł do ciebie tajemniczy list, z którego dowiedziałaś się, że Larisa wraz ze swoją ekipą zaginęli w śnieżnej zamieci.
Bez chwili wahania opuszczasz rodową posiadłość i ruszasz na ratunek swojej podopiecznej. Po przylocie do Lhasy mieszkańcy tybetańskiej świątyni kierują cię w stronę legendarnego Shangri-La, gdzie po raz ostatni widziano ekspedycję Larisy. Odkryj, co tak naprawdę wydarzyło się w Shangri-La i jakie tajemnice skrywa labirynt rozciągający się pod tym tętniącym starożytną magią miastem. Pokonaj liczne przeszkody i zagadki oraz zmierz się z nadprzyrodzonymi mocami kryjącymi się w przepastnych korytarzach, by wpaść na trop zaginionej siostrzenicy.

Czy odważysz się wyruszyć na wyprawę do tajemniczego Tybetu? Czy stawisz czoła niebezpieczeństwom skrywanym przez Shangri-La, aby ocalić swoją rodzinę na krańcu świata?
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze