Niestety, ta okazja już wygasła
Thrustmaster T150 RS PRO
134° Zakończono

Thrustmaster T150 RS PRO

6
gru 20. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nikt nie pokusił się o wrzucenie to ja to zrobię, a wisi już od wczoraj na Morelach. Bardzo dobra cena za tę kierownicę. Oszczędźcie sobie komentarzy, że sklep słaby i wykradli nasze dane z ich bazy danych. Wszyscy to wiemy. Sklep słaby i najwyżej nie odpowie na maila czy kierownica dojdzie za miesiąc, a dane komu mieli wykraść to już wykradli. Natomiast cena bardzo dobra.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Przed zakupem warto przeczytać
Niebezpiecznik
6 Komentarzy
Taniej niż na amazon +
No zawsze kupowałem na morele.net choć teraz wysłali mi używany alkomat dobrze, że jest funkcja pamięci ostatniego pomiaru, wiec łatwo im to udowodniłem i dziś wysłali mi nowy
Przed zakupem warto przeczytać
Niebezpiecznik
Kurcze kusi jak nie wiem co, same pedały około 300zł kosztują a mam TMX do xboxa a na T150 mógłbym polatać na PS3/PS4 i ewentualnie PC.
Sprzęt dobry (wg mnie lepszy od Logitecha g29) cena dobra ale...nieaktualna a i sklep podwyższonego ryzyka, kiedyś skorzystałem z podobnej okazji (t300 alcantara za 1200) i dwa tygodnie z nimi wojowalem, dopiero sugestie wysłania sprawy do organizacji konsumenckich podzialaly...
Nigdy więcej nic z morele. Nawet za pół ceny. A biorąc ostatnia ich akcje z wyciekiem danych, to radziłbym się zastanowić po stokroć.

Niebezpiecznik o akcji
Edytowane przez: "bonzo" gru 20. 2018
Morele? Na dniach usuwam tam konto, czekam tylko na zwrot za anulowane przez nich zamówienie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst