Niestety, ta okazja już wygasła
Thrustmaster T. Flight Hotas One XO/PC
91° Zakończono

Thrustmaster T. Flight Hotas One XO/PC

299zł Darmowa dostawa DarmowaMall Okazje
5
mar 20.
Hej!
Znalazłem dziś tego joya w dobrej cenie. Co prawda można go kupić w podobnej cenie w Amazonie, ale z tej strony można go otrzymać w ciągu dwóch dni (wysyłkowo) lub odebrać bezpośrednio w punkcie mieszczącym się we Wrocławiu.
Joy spełnia się wspaniale przy symulatorach, w przypadku Xbox One są to gry takie jak Elite Dangerous, WarThunder czy Ace Combat 7.

Darmowa dostawa jest jeszcze możliwa w dniu dzisiejszym, według promo na stronie.

*edit. dostawa darmowa nadal jest aktualna, ale czas dostarczenia wydłuża się od 3 do 5 dni roboczych.
Aktualizacje społecznościowe
Mall OkazjeMall kody rabatowe

Grupy

5 Komentarzy
Jeśli w podobnej cenie jest na Amazonie to lepiej brać z Amazona, chociażby ze względu na aspekt reklamacji czy samej obsługi klienta. No i darmowa dostawa cały czas a nie jak sobie sklep wymyśli to jest a jak nie to nie ma.
szkarradnik1 g, 27 min

Jeśli w podobnej cenie jest na Amazonie to lepiej brać z Amazona, c …Jeśli w podobnej cenie jest na Amazonie to lepiej brać z Amazona, chociażby ze względu na aspekt reklamacji czy samej obsługi klienta. No i darmowa dostawa cały czas a nie jak sobie sklep wymyśli to jest a jak nie to nie ma.


mądrze prawi - polać mu
Przyznam szczerze, że jeszcze nie dokonywałem zakupów w mall.pl... Ale jeśli Amazon faktycznie posiada lepszej jakości serwis gwarancyjny to dobrze. Wrzuciłem okazję, bo wydaje mi się, że jest to dobra cena jak na polski rynek.
jaseku9 min

Przyznam szczerze, że jeszcze nie dokonywałem zakupów w mall.pl... Ale je …Przyznam szczerze, że jeszcze nie dokonywałem zakupów w mall.pl... Ale jeśli Amazon faktycznie posiada lepszej jakości serwis gwarancyjny to dobrze. Wrzuciłem okazję, bo wydaje mi się, że jest to dobra cena jak na polski rynek.


Są tu ludzie (o zgrozo) bojący się zakupów z chin / amazona - więc i coś dla nich się znajdzie
Edytowane przez: "drathir" mar 20.
A z amazona to w ile idzie? Bo ja na ogół mam na 2gi dzień.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst