Thompson DVB-T za 89,90 zł @ ole ole
20°Zakończono

Thompson DVB-T za 89,90 zł @ ole ole

Pepper 0
sie 25. 2014
Sklep ole ole, w dzisiejszej ofercie Produkt dnia, oferuje nam w promocyjnej cenie odbiornik DVB-T firmy Thompson za 89,90 zł. Standardowa cena jest 30 zł wyższa.

Thompson THT 503 to odbiornik cyfrowy, dzięki któremu możemy oglądać cyfrową telewizję naziemną w jakości HD. Odbiornik ponadto posiada możliwość odtwarzania dźwięku w jakości Dolby Digital Plus poprzez złącze HDMI w które jest wyposażony. Posiada port USB dzięki któremu możemy korzystać z funkcji PVR. Funkcja ta pozwala nam po podłączeniu pamięci USB do portu na zatrzymywanie, cofanie i nagrywanie wybranego programu. Dzięki Elektronicznemu Przewodnikowi po Programach (EPG), możemy wyszukać interesujący nas program a nawet przeczytać krótki opis na jego temat. Ponadto możemy włączyć nagrywanie programu jeśli np nie będzie nas w domu.
Telegazeta to następna funkcja w dekoderze, która pozwoli nam szukać wiadomości, programu itp. Dzięki funkcji Parental Control możemy założyć hasło na programy, które nie mogą oglądać małe dzieci.

Dekoder posiada złącza HDMI, TV Scart, wyjście i wejście antenowe, S/PDIF i wspomniany już wyżej port USB.
Dodatkowe informacje możemy znaleźć na stronie producenta http://www.thomsonstb.net/pl/products/terrestrial-receivers/tht503

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst