Niestety, ta okazja już wygasła

THIS WAR OF MINE: COMPLETE EDITION @ Steam

sie 1. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W This War of Mine nie wcielasz się w rolę elitarnego żołnierza, lecz w grupę cywilów, którzy starają się przetrwać w oblężonym mieście, zmagając się z brakiem żywności, lekarstw i ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów oraz szabrowników. Gra dostarcza przeżyć wojennych ukazanych z zupełnie wyjątkowej perspektywy.

Tempo rozgrywki jest oparte na cyklu dobowym. W ciągu dnia snajperzy uniemożliwiają ci opuszczanie schronienia, więc skupiaj się wtedy na utrzymywaniu go w jak najlepszym stanie, tworzeniu przedmiotów, wymienianiu się nimi oraz zajmowaniu się ocalałymi. Z kolei w nocy zabieraj jednego ze swoich ludzi na przeszukiwanie różnorodnych miejsc, starając się znaleźć rzeczy, które pomogą ci przetrwać.

Podejmuj decyzje w sprawach życia i śmierci, kierując się własnym sumieniem. Postaraj się, by przeżyli wszyscy z twojego schronienia, lub poświęć kogoś, by mogli przetrwać inni. Podczas wojny nie ma dobrych i złych wyborów – jest tylko przetrwanie. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej.

---------

This War of Mine: Complete Edition zawiera:

  • This War of Mine – pełną wersję podstawowej gry.
  • Aktualizację do Anniversary Edtion – nowe postacie, które można poznać, nowe miejsca do zbadania i nowe zakończenie, stworzone specjalnie z okazji drugiej rocznicy premiery gry.
  • Dodatek The Little Ones – który pozwala spojrzeć na dramatyczne wydarzenia wojenne z perspektywy dziecka.
  • Przepustkę sezonową This War of Mine Stories – pełen zestaw trzech nowych historii rozgrywających się w świecie This War of Mine. Stanowią one wyjątkowe spojrzenie na wojnę i zapewniają przeżycia, których nie doświadczyli ani weterani gry, ani pozostali gracze.

Te historie to:
Rozdział 1.: The Father's Promise – rozdzierająca serce opowieść o stracie i nadziei w pustoszonym przez wojnę mieście.

Rozdział 2.: The Last Broadcast – historia operatora radiowego, który będzie musiał stawić czoła dylematom moralnym i zdecydować, czy jest cena, jakiej nie warto płacić za prawdę.

Rozdział 3.: Fading Embers – opowieść o Anji, która żyjąc w strefie walk i niosąc ciężkie brzemię, szuka odpowiedzi na pytanie o to, co jest ważniejsze – przetrwanie dziedzictwa społeczności czy przetrwanie jednego człowieka.
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze