Niestety, ta okazja już wygasła
This is the police iOS
295° Zakończono

This is the police iOS

4,99zł32,99zł-85%Apple Okazje
6
295° Zakończono
This is the police iOS
wrz 6. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

This is the Police to nietypowa gra strategiczna z elementami przygodowymi przeznaczona na PC, PS4 itd.. Gracz wciela się w niej szefa miejscowej policji, a zamiast jedynie pilnować porządku, z przyczyn osobistych postanawia zacząć nagminnie łamać prawo i zdobyć w ten sposób potrzebną gotówkę.

Źródło
gry-online.pl/gry…0c4

Aktualizacje społecznościowe
Apple OkazjeApple Kupony
6 Komentarzy
Po polsku?
Po polsku jest druga cześć. Tez czekam na jej przecenę.
Szkoda. Sporo gier znanych z PC jest po polsku a w wersji na tablety już nie, a szkoda, np. Project Highrise, nad czym ubolewam. This is the Police mam od dawna na steamie, ale nie mogę się zebrać na komputerze, a na tablecie już bym pograł.

A sprawdzałeś czy na pewno nie jest po polsku? Bo te dane w sklepie nie zawsze się zgadzają, są gry które są po polsku, a wg sklepu nie, np. Papers, Please.
Edytowane przez: "emdzej90" wrz 7.
Ta gra na steam tez nie ma języka polskiego wiec podejrzewam ze tu tez. Zawsze możesz kupić i zrobić zwrot.
emdzej9007/09/2020 10:57

Szkoda. Sporo gier znanych z PC jest po polsku a w wersji na tablety już …Szkoda. Sporo gier znanych z PC jest po polsku a w wersji na tablety już nie, a szkoda, np. Project Highrise, nad czym ubolewam. This is the Police mam od dawna na steamie, ale nie mogę się zebrać na komputerze, a na tablecie już bym pograł.A sprawdzałeś czy na pewno nie jest po polsku? Bo te dane w sklepie nie zawsze się zgadzają, są gry które są po polsku, a wg sklepu nie, np. Papers, Please.


Nie ma języka polskiego w wersji iOS
Dobra cena, plusik.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst