Niestety, ta okazja już wygasła
Thief, Metro Redux, Agents of Mayhem w dobrych cenach na PS Store, PS4
388° Zakończono

Thief, Metro Redux, Agents of Mayhem w dobrych cenach na PS Store, PS4

30
maj 29.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Myślę, że zarówno Thief jak i Metro są znane społeczności graczy więc nie ma sensu wrzucać opisu, zawsze można doczytać w linku.
Metro Redux zawiera w sobie Metro 2033, Metro Last Light i DLC, które się do nich pojawiły:
Metro Redux - 29 zł
Promocje do 13 czerwca do 1 w nocy.

Edit: w fajnej cenie pojawiła się jeszcze gra Agents of Mayhem:
Agents of Mayhem - 16,50 zł

Jeszcze od @Anna_Kowalska:
Murdered Soul Suspect za 8,25zł
store.playstation.com/pl-pl/product/EP0082-CUSA00342_00-MURDEREDSOULSCEE

Dragon Age Inkwizycja Edycja Gry Roku PS4 za 21zł z 124 zł
store.playstation.com/pl-pl/product/EP0006-CUSA00503_00-DA3GAMEOFTHEYEAR
Aktualizacje społecznościowe
Metro Redux na ps4 w obecnych promkach, 2 czesci za 29zl, cyfrowo ale wychodzi 15zl za gre wiec zacna oferta i zal nie brac.

Grupy

30 Komentarzy
Metro last light to nie jest dlc
Ares_K29/05/2019 07:02

Metro last light to nie jest dlc


Oczywiście masz rację, poprawiłem opis. Dzięki za zwrócenie uwagi
Edytowane przez: "Cinkito" maj 29.
Metro warto drugi tytuł to nagrosza część z serii Thief
Lamba1529/05/2019 07:27

Metro warto drugi tytuł to nagrosza część z serii Thief


Najgorsza ale nadal najlepsza dostępna na ps4 z tego prostego względu, że nie wyszła żadna inna. Nie wiem czy są plany kontynuacji, ale jedyne co to trzeba mieć nadzieję, że to odratują.
Cinkito29/05/2019 07:37

Najgorsza ale nadal najlepsza dostępna na ps4 z tego prostego względu, że n …Najgorsza ale nadal najlepsza dostępna na ps4 z tego prostego względu, że nie wyszła żadna inna. Nie wiem czy są plany kontynuacji, ale jedyne co to trzeba mieć nadzieję, że to odratują.


Że co ? To że wypuścili szmirę i to że jest jedyną częścią na konsole można przez to uwazac że jest najlepsza?? Haha nawet z tego względu że nie ma innej nie warto nawet za 5 zł kupić
Lamba1529/05/2019 07:46

Że co ? To że wypuścili szmirę i to że jest jedyną częścią na konsole można …Że co ? To że wypuścili szmirę i to że jest jedyną częścią na konsole można przez to uwazac że jest najlepsza?? Haha nawet z tego względu że nie ma innej nie warto nawet za 5 zł kupić


No można tak uważać, bo wynika tak z zasad logiki. To że nie jest to gra wybitna czy według wielu nie jest nawet dobra to osobna kwestia. A czy nie warto za 12,50 zł to już kwestia nad którą można polemizować. Jednak dużo osób też pisze, że gra im się podobała i oceniają na 8/10 więc oni pewnie by nie żałowali 12 zł.
Moim zdaniem Metro było kiepskie właśnie i była to jedna z niewielu gier, które żałuję że kupiłem. Ale wiem, że dużo osób ją lubi więc nie widzę powodu żeby ją omijać przy wrzucaniu okazji.
Edytowane przez: "Cinkito" maj 29.
Anna_Kowalska29/05/2019 07:46

Dragon Age Inkwizycja Edycja Gry Roku PS4 za 21zł z 124 zł h …Dragon Age Inkwizycja Edycja Gry Roku PS4 za 21zł z 124 zł https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0006-CUSA00503_00-DA3GAMEOFTHEYEAR


Dorzuciłem obie, choć tak de facto to nie miała być zbiorcza okazja doszedłem do wniosku, że taka padaka dzisiaj, że nie warto robić nawet. Ale w sumie chyba też bez sensu robić okazję z każdego osobnego tytułu. Może coś jeszcze dorzucą ciekawego w drugiej paczce promocji, bo przeważnie w późniejszych godzinach się coś pojawia jeszcze.
Cinkito29/05/2019 07:50

No można tak uważać, bo wynika tak z zasad logiki. To że nie jest to gra wy …No można tak uważać, bo wynika tak z zasad logiki. To że nie jest to gra wybitna czy według wielu nie jest nawet dobra to osobna kwestia. A czy nie warto za 12,50 zł to już kwestia nad którą można polemizować. Jednak dużo osób też pisze, że gra im się podobała i oceniają na 8/10 więc oni pewnie by nie żałowali 12 zł. Moim zdaniem Metro było kiepskie właśnie i była to jedna z niewielu gier, które żałuję że kupiłem. Ale wiem, że dużo osób ją lubi więc nie widzę powodu żeby ją omijać przy wrzucaniu okazji.


To z logiki można wywnioskować że fallout 76 jest bardzo dobrą grą bo nowszej części nie ma Co do metra , jeżeli nie jesteś fanem książek Metro Dimitrija to metro może się nie podobać ponieważ ta część to kontynuacja przygód Artema
Lamba1529/05/2019 08:03

To z logiki można wywnioskować że fallout 76 jest bardzo dobrą grą bo nows …To z logiki można wywnioskować że fallout 76 jest bardzo dobrą grą bo nowszej części nie ma Co do metra , jeżeli nie jesteś fanem książek Metro Dimitrija to metro może się nie podobać ponieważ ta część to kontynuacja przygód Artema


Nie można tak wywnioskować bo ja nigdzie nie napisałem, że Thief jest bardzo dobry. Jest najlepszy z serii bo nie ma nic innego.
Co do Fallouta to 76 jest słabe, ale gdyby nie było Fallouta 4 to też byłoby najlepsze z serii na PS4. Obecnie najlepszy dostępny jest Fallout 4, który też przecież gra wybitną nie jest.
Czytałem Metro 2033 i uważam, że to świetna książka więc tu nie chodzi o to, że nie jestem fanem Metra, po prostu gra się nie umywa do książki i moim zdaniem była słaba. Ale to moja subiektywna opinia.
Cinkito29/05/2019 07:08

Oczywiście masz rację, poprawiłem opis. Dzięki za zwrócenie uwagi


Cała trylogia Metro świetna gra i niepowtarzalny klimat dla mnie czołówka moich ulubionych giee
Na komputerku pocinam w Złodzieja,
Inwestycja lepsza niż we Wróżbitę Macieja.
Cinkito29/05/2019 08:08

Nie można tak wywnioskować bo ja nigdzie nie napisałem, że Thief jest bar …Nie można tak wywnioskować bo ja nigdzie nie napisałem, że Thief jest bardzo dobry. Jest najlepszy z serii bo nie ma nic innego.Co do Fallouta to 76 jest słabe, ale gdyby nie było Fallouta 4 to też byłoby najlepsze z serii na PS4. Obecnie najlepszy dostępny jest Fallout 4, który też przecież gra wybitną nie jest.Czytałem Metro 2033 i uważam, że to świetna książka więc tu nie chodzi o to, że nie jestem fanem Metra, po prostu gra się nie umywa do książki i moim zdaniem była słaba. Ale to moja subiektywna opinia.


No ok co do metra nie każdemu może się podobać , tylko nie rozumiem jak można nazwać grą najlepszą tylko dlatego że jest jedna część na konsolach. Wiele takich słabych produkcji było ale nigdy nie słyszałem że mimo to że jest jedyna część to jest najlepsza
Lamba1529/05/2019 08:28

No ok co do metra nie każdemu może się podobać , tylko nie rozumiem jak mo …No ok co do metra nie każdemu może się podobać , tylko nie rozumiem jak można nazwać grą najlepszą tylko dlatego że jest jedna część na konsolach. Wiele takich słabych produkcji było ale nigdy nie słyszałem że mimo to że jest jedyna część to jest najlepsza


Przykłady? Wydaje mi się, że wcale nie było tak bardzo wiele takich serii gier (choć jakieś pewnie są), które miałyby już wyrobioną markę z PC po czym wychodzi pierwsza część na konsole, która jest tak bardzo gorsza w porównaniu do poprzednich części. To jest po prostu logika na zasadzie "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". Dużo osób zna Thiefa zapewne z gier komputerowych i jeśli obecnie grają już tylko na konsoli to nie ma innej części w którą można zagrać.
Cinkito29/05/2019 07:56

Dorzuciłem obie, choć tak de facto to nie miała być zbiorcza okazja dos …Dorzuciłem obie, choć tak de facto to nie miała być zbiorcza okazja doszedłem do wniosku, że taka padaka dzisiaj, że nie warto robić nawet. Ale w sumie chyba też bez sensu robić okazję z każdego osobnego tytułu. Może coś jeszcze dorzucą ciekawego w drugiej paczce promocji, bo przeważnie w późniejszych godzinach się coś pojawia jeszcze.


Właśnie dlatego wolałam dodać w komentarzu te gry, a nie zaśmiecać pepperka dodając każdą grę z osobna
Hej, jeszcze jakieś ciekawe gierki w PSN ktoś wychaczyl?
krzysztof.sojka29/05/2019 08:50

Hej, jeszcze jakieś ciekawe gierki w PSN ktoś wychaczyl?


Np. Shadow of Mordor GOTY za 38,55 zł dla posiadaczy psplusa
Anna_Kowalska29/05/2019 08:50

Właśnie dlatego wolałam dodać w komentarzu te gry, a nie zaśmiecać peppe …Właśnie dlatego wolałam dodać w komentarzu te gry, a nie zaśmiecać pepperka dodając każdą grę z osobna


Zawsze jest też taka opcja jak "dodaj dodatkową informację" i wtedy się pojawiają pod okazją tak jakby choć jak wrzucisz w komentarz to dla mnie to nie jest też problem żeby edytować okazję w razie czego
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst