Niestety, ta okazja już wygasła

thematys budka legowisko dla psa kota przenośne 55 x 38 33

cze 26. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Inne wzory 95-105zł, inne amazony 70-109zł.
Jeśli link nie prowadzi bezpośrednio, wybierzcie Styl: w paski Rozmiar: l (małe L)

Wysyła Amazon, darmowa dostawa z Prime.

Informacje o tym produkcie
  • Ciepłe i przytulne – nasz domek dla kotów zapewnia ciepłe i puszyste gniazdo dla Twojego kota. Również Twój pies chętnie wraca do przytulnej jaskinii tematycznej.
  • Ochrona przed upadkiem i zacieniona – niezależnie od tego, czy jest to legowisko dla psa czy kota. Twój zwierzakowy ulubieńc może się wyciągnąć do spokojnych i zacienionych miejsc, kiedy tylko jest dla niego lub dla nich.
  • Wyjątkowo łatwe czyszczenie – prosty design i starannie dobrane, bezzapachowe materiały umożliwiają wyjątkowo łatwe i szybkie czyszczenie luksusowych legowisk dla zwierząt domowych.
  • Wzornictwo i rozmiar Twojego wyboru – nasze legowisko dla psa jest odpowiednie również dla małych, średnich i dużych psów. Ponadto możesz wybrać swój ulubiony wzór, aby łóżko dla zwierząt domowych optymalnie pasowało do Twojego mieszkania.
  • Gwarancja jakości odpornej na zarysowania – jako niemiecka firma z obietnicą jakości stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, aby zapewnić wysoką odporność na zarysowania i wytrzymałość.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy