Niestety, ta okazja już wygasła

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition GOG CD Key

lip 14. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gracz wciela się w Geralta z Rivii, zawodowego pogromcę potworów, wiedźmina. Uwikłany w zawirowania polityczne, które ogarnęły Temerię, Geralt pomógł stłumić bunt Zakonu Płonącej Róży. Niedługo potem uratował życie króla Foltesta, gdy monarcha został zaatakowany przez podobnego do wiedźmina zabójcę. Nadal chroni króla, służąc jako jego ochroniarz, podczas gdy Foltest stara się zaprowadzić pokój w jego królestwie. Ostatnie bastiony Zakonu poddały się armii królewskiej, ale pozostaje jeszcze jedno zadanie - baronowa La Valette ogłosiła swoją secesję z królestwa, a jej twierdza musi zostać zdobyta. Miesiąc po zamachu armie Foltesta stoją u bram zamku La Valette, przygotowując się do ostatecznego ataku. Geralt, wciąż u boku Foltesta, jest wśród nich, nie mogąc rozpocząć swojej osobistej wyprawy, aby odkryć pochodzenie i tożsamość tajemniczego zabójcy…

Dzięki nowemu, ultranowoczesnemu silnikowi REDengine, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oferuje zarówno piękną grafikę, jak i wyrafinowaną mechanikę gry, wciągając graczy w najbardziej żywy i wiarygodny świat, jaki kiedykolwiek powstał w grze wideo.

Wyznaczając nowe standardy realistycznej, nieliniowej narracji w grze, Wiedźmin 2 kręci dojrzałą, skłaniającą do myślenia opowieść, tworząc jedną z najbardziej złożonych i unikalnych gier RPG, jakie kiedykolwiek wydano na konsole. Oprócz epickiej historii, gra oferuje złożony system walki, który w unikalny sposób łączy dynamiczną akcję i taktyczną głębię.
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy