Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition GOG CD Key

maj 3. 2022
Gracz wciela się w Geralta z Rivii, zawodowego pogromcę potworów, wiedźmina. Uwikłany w zawirowania polityczne, które ogarnęły Temerię, Geralt pomógł stłumić bunt Zakonu Płonącej Róży. Niedługo potem uratował życie króla Foltesta, gdy monarcha został zaatakowany przez podobnego do wiedźmina zabójcę. Nadal chroni króla, służąc jako jego ochroniarz, podczas gdy Foltest stara się zaprowadzić pokój w jego królestwie. Ostatnie bastiony Zakonu poddały się armii królewskiej, ale pozostaje jeszcze jedno zadanie - baronowa La Valette ogłosiła swoją secesję z królestwa, a jej twierdza musi zostać zdobyta. Miesiąc po zamachu armie Foltesta stoją u bram zamku La Valette, przygotowując się do ostatecznego ataku. Geralt, wciąż u boku Foltesta, jest wśród nich, nie mogąc rozpocząć swojej osobistej wyprawy, aby odkryć pochodzenie i tożsamość tajemniczego zabójcy…

Dzięki nowemu, ultranowoczesnemu silnikowi REDengine, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oferuje zarówno piękną grafikę, jak i wyrafinowaną mechanikę gry, wciągając graczy w najbardziej żywy i wiarygodny świat, jaki kiedykolwiek powstał w grze wideo.

Wyznaczając nowe standardy realistycznej, nieliniowej narracji w grze, Wiedźmin 2 kręci dojrzałą, skłaniającą do myślenia opowieść, tworząc jedną z najbardziej złożonych i unikalnych gier RPG, jakie kiedykolwiek wydano na konsole. Oprócz epickiej historii, gra oferuje złożony system walki, który w unikalny sposób łączy dynamiczną akcję i taktyczną głębię.

funkcje

W porównaniu z pierwszą, wielokrotnie nagradzaną wersją na komputery PC, Edycja Rozszerzona zawiera wiele nowych i ekscytujących treści:

  • Dodatkowe godziny rozgrywki: nowe główne przygody osadzone w nieznanych wcześniej lokalizacjach, rozszerzające historię i wprowadzające nowe postacie, tajemnice i potwory.
  • Nowe wprowadzenie do gry i przerywniki filmowe: wszystkie nowe animacje i przerywniki, w tym nowy, trzy i pół minuty wstępnie renderowany film przedstawiający zabójstwo króla Demawenda z Aedirn.
  • Zdobywca nagrody BAFTA i nominowany do Oscara Tomasz Bagiński ożywia to kluczowe wydarzenie historyczne, przygotowując grunt pod historię opowiedzianą w Wiedźminie 2.
  • Nowe główne postacie w historii Wiedźmina. Jedną z nich jest Brigida Papebrock Dame. Ta szlachetna kobieta pochodzi z temerskiej rodziny Papebrock i jest 30-letnią damą dworu z temerskiego dworu.
  • Oficjalna ścieżka dźwiękowa w formacie MP3.
  • Mapa świata - mapa świata gry.
  • Podręcznik zadań - Podręcznik zadań Wiedźmina 2 dla początkujących i doświadczonych fanów RPG.
  • Podręcznik gry - instrukcja i wyjaśnienie interfejsu, które pomogą Ci zacząć.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz