Niestety, ta okazja już wygasła
The Sims 4 - Wielka Wyprzedaż
35° Zakończono

The Sims 4 - Wielka Wyprzedaż

5
35° Zakończono
The Sims 4 - Wielka Wyprzedaż
lut 2. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Origin OkazjeOrigin darmowe gry
5 Komentarzy
Ta gra nie ma sensu bez kilku dodatków, po kilkunastu godzinach Sims 4 z samą podstawą stają się nudne. Dla mnie te dodatki są za drogie. The Sims 4 - 69,95zł, a dodatek do niej w takich samych cenach. Dodam, że pakiety akcesoriów są tak samo za drogie i niektóre są pozbawione sensu - 50 zł
Edytowane przez: "Kiwi" lut 2. 2018
Na allegro można kupić za 15-30zl simsy że wszystkimi dodatkami. Konto współdzielenie, ciężko pobrać ale jak się uda to śmiga jak złoto.
Kiwi02/02/2018 19:43

Ta gra nie ma sensu bez kilku dodatków, po kilkunastu godzinach Sims 4 z …Ta gra nie ma sensu bez kilku dodatków, po kilkunastu godzinach Sims 4 z samą podstawą stają się nudne. Dla mnie te dodatki są za drogie. The Sims 4 - 69,95zł, a dodatek do niej w takich samych cenach. Dodam, że pakiety akcesoriów są tak samo za drogie i niektóre są pozbawione sensu - 50 zł


Biorąc pod uwagę ilość godzin spędzanych przy tej grze te promocyjne ceny są rozsądne.
pwillut 2. 2018

Biorąc pod uwagę ilość godzin spędzanych przy tej grze te promocyjne ceny s …Biorąc pod uwagę ilość godzin spędzanych przy tej grze te promocyjne ceny są rozsądne.


Rozsądne może były przed podwyżką cen. Chociaż i tak ponad 1000zł za te gre to o wiele za dużo.
Trzeba poczekać aż dadzą za friko jak całą dwójkę lub w Humble będzie, jak kiedyś trójka
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Apek424. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst