Niestety, ta okazja już wygasła
The Saboteur™ @ Origin
147° Zakończono

The Saboteur™ @ Origin

3,74zł33zł-89% Darmowa dostawa DarmowaOrigin Okazje
147° Zakończono
The Saboteur™ @ Origin
sie 18. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pomścij utratę ukochanych osób, ścigając swych zaprzysięgłych wrogów w okupowanym przez nazistów Paryżu. Walcz, wspinaj się i ścigaj samochodami w tym niezwykłym świecie, by odebrać życie tym, którzy odebrali Ci wszystko. Po raz pierwszy w historii gier wideo wkrocz w podejrzany światek sabotażysty mieszkającego w stylizowanym na lata 1940. Paryżu, gdzie kobiety są seksowne, misje — bohaterskie, a zemsta przynosi ulgę.

Witaj w okupowanym przez nazistów Paryżu, niezwykłym świecie, w którym jesteś sabotażystą. Grasz jako Sean Devlin, wychowany przez ulicę irlandzki mechanik samochodów wyścigowych, szukający osobistej zemsty na oficerze nazistów, który odebrał mu wszystko. Czas na odpłatę — z pomocą francuskiego ruchu oporu, brytyjskiego wywiadu, arsenału broni oraz ulicznego sprytu i brawury musisz wywrzeć zemstę na tych, których celem było zrujnowanie Twego życia. Napędzany pragnieniem rewanżu i uzbrojony w taktykę sabotażu, podpalaj sterowce, wykolejaj pociągi, wysadzaj mosty, niszcz czołgi i równaj z ziemią budynki wroga w imię zemsty w pierwszym otwartym świecie gry akcji rozgrywanej w okupowanej przez nazistów Europie.

Cechy

• Pierwszy w historii otwarty świat Paryża – wespnij się na Wieżę Eiffela, strzelaj z karabinu snajperskiego z katedry Notre Dame i tocz walki na Polach Elizejskich, sabotując działania swych wrogów. Walcz, wspinaj się i przekradaj przez ciemne alejki, dachy, kabarety i podejrzane uliczki Miasta Świateł — niezwykłego świata gry The Saboteur.

• Sztuka sabotażu – sabotażysta musi widzieć wszystko, samemu pozostając niezauważonym. Zdobywaj informacje niezbędne w misji w podziemnych klubach i kabaretach, eliminuj przeciwników atakami z ukrycia, przebierając się, wywołując chaos i stosując materiały wybuchowe. Opanuj do mistrzostwa rozmaite bronie, samochody i umiejętności niezbędne do sabotowania działań wroga.

• Wola walki – żywa akcja i ekscytująca fabuła silnie wciągają dzięki nowatorskiemu stylowi grafiki, postaci i nowej technologii Will to Fight (Wola walki). Przekonaj się, jak miasto i akcja zmieniają się wokół Ciebie i reagują na uwalnianie spod ucisku nazistów i przywracanie nadziei ludziom, a wielkości Paryżowi.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz